13,5 * 6,7 cm - 60 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Ukrayna |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.606,92 | 10.606,92 |
| 2 | 5.689,55 | 11.379,10 |
| 3 | 3.865,16 | 11.595,48 |
| 4 | 2.952,70 | 11.810,81 |
| 5 | 2.405,65 | 12.028,25 |
| 6 | 2.040,60 | 12.243,57 |
| 7 | 1.779,84 | 12.458,89 |
| 8 | 1.584,41 | 12.675,27 |
| 9 | 1.432,52 | 12.892,71 |
| 10 | 1.310,70 | 13.106,97 |
| 11 | 1.211,21 | 13.323,35 |
| 12 | 1.128,31 | 13.539,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.606,92 | 10.606,92 |
| 2 | 5.689,55 | 11.379,10 |
| 3 | 3.865,16 | 11.595,48 |
| 4 | 2.952,70 | 11.810,81 |
| 5 | 2.405,65 | 12.028,25 |
| 6 | 2.040,60 | 12.243,57 |
| 7 | 1.779,84 | 12.458,89 |
| 8 | 1.584,41 | 12.675,27 |
| 9 | 1.432,52 | 12.892,71 |
| 10 | 1.310,70 | 13.106,97 |
| 11 | 1.211,21 | 13.323,35 |
| 12 | 1.128,31 | 13.539,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.606,92 | 10.606,92 |
| 2 | 5.689,55 | 11.379,10 |
| 3 | 3.865,16 | 11.595,48 |
| 4 | 2.952,70 | 11.810,81 |
| 5 | 2.405,65 | 12.028,25 |
| 6 | 2.040,60 | 12.243,57 |
| 7 | 1.779,84 | 12.458,89 |
| 8 | 1.584,41 | 12.675,27 |
| 9 | 1.432,52 | 12.892,71 |
| 10 | 1.310,70 | 13.106,97 |
| 11 | 1.211,21 | 13.323,35 |
| 12 | 1.128,31 | 13.539,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.606,92 | 10.606,92 |
| 2 | 5.689,55 | 11.379,10 |
| 3 | 3.865,16 | 11.595,48 |
| 4 | 2.952,70 | 11.810,81 |
| 5 | 2.405,65 | 12.028,25 |
| 6 | 2.040,60 | 12.243,57 |
| 7 | 1.779,84 | 12.458,89 |
| 8 | 1.584,41 | 12.675,27 |
| 9 | 1.432,52 | 12.892,71 |
| 10 | 1.310,70 | 13.106,97 |
| 11 | 1.211,21 | 13.323,35 |
| 12 | 1.128,31 | 13.539,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.606,92 | 10.606,92 |
| 2 | 5.689,55 | 11.379,10 |
| 3 | 3.865,16 | 11.595,48 |
| 4 | 2.952,70 | 11.810,81 |
| 5 | 2.405,65 | 12.028,25 |
| 6 | 2.040,60 | 12.243,57 |
| 7 | 1.779,84 | 12.458,89 |
| 8 | 1.584,41 | 12.675,27 |
| 9 | 1.432,52 | 12.892,71 |
| 10 | 1.310,70 | 13.106,97 |
| 11 | 1.211,21 | 13.323,35 |
| 12 | 1.128,31 | 13.539,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.606,92 | 10.606,92 |
| 2 | 5.689,55 | 11.379,10 |
| 3 | 3.865,16 | 11.595,48 |
| 4 | 2.952,70 | 11.810,81 |
| 5 | 2.405,65 | 12.028,25 |
| 6 | 2.040,60 | 12.243,57 |
| 7 | 1.779,84 | 12.458,89 |
| 8 | 1.584,41 | 12.675,27 |
| 9 | 1.432,52 | 12.892,71 |
| 10 | 1.310,70 | 13.106,97 |
| 11 | 1.208,32 | 13.291,53 |
| 12 | 1.128,31 | 13.539,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.606,92 | 10.606,92 |
| 2 | 5.689,55 | 11.379,10 |
| 3 | 3.865,16 | 11.595,48 |
| 4 | 2.952,70 | 11.810,81 |
| 5 | 2.405,65 | 12.028,25 |
| 6 | 2.040,60 | 12.243,57 |
| 7 | 1.779,84 | 12.458,89 |
| 8 | 1.584,41 | 12.675,27 |
| 9 | 1.432,52 | 12.892,71 |
| 10 | 1.310,70 | 13.106,97 |
| 11 | 1.208,32 | 13.291,53 |
| 12 | 1.128,31 | 13.539,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.606,92 | 10.606,92 |
| 2 | 5.689,55 | 11.379,10 |
| 3 | 3.865,16 | 11.595,48 |
| 4 | 2.952,70 | 11.810,81 |
| 5 | 2.405,65 | 12.028,25 |
| 6 | 2.040,60 | 12.243,57 |
| 7 | 1.779,84 | 12.458,89 |
| 8 | 1.584,41 | 12.675,27 |
| 9 | 1.432,52 | 12.892,71 |
| 10 | 1.310,70 | 13.106,97 |
| 11 | 1.208,32 | 13.291,53 |
| 12 | 1.128,31 | 13.539,73 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.