14,5 * 5 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.324,48 | 13.324,48 |
| 2 | 7.147,25 | 14.294,50 |
| 3 | 4.855,44 | 14.566,32 |
| 4 | 3.709,20 | 14.836,81 |
| 5 | 3.021,99 | 15.109,96 |
| 6 | 2.563,41 | 15.380,45 |
| 7 | 2.235,85 | 15.650,93 |
| 8 | 1.990,34 | 15.922,75 |
| 9 | 1.799,55 | 16.195,91 |
| 10 | 1.646,51 | 16.465,06 |
| 11 | 1.521,53 | 16.736,88 |
| 12 | 1.417,39 | 17.008,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.324,48 | 13.324,48 |
| 2 | 7.147,25 | 14.294,50 |
| 3 | 4.855,44 | 14.566,32 |
| 4 | 3.709,20 | 14.836,81 |
| 5 | 3.021,99 | 15.109,96 |
| 6 | 2.563,41 | 15.380,45 |
| 7 | 2.235,85 | 15.650,93 |
| 8 | 1.990,34 | 15.922,75 |
| 9 | 1.799,55 | 16.195,91 |
| 10 | 1.646,51 | 16.465,06 |
| 11 | 1.521,53 | 16.736,88 |
| 12 | 1.417,39 | 17.008,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.324,48 | 13.324,48 |
| 2 | 7.147,25 | 14.294,50 |
| 3 | 4.855,44 | 14.566,32 |
| 4 | 3.709,20 | 14.836,81 |
| 5 | 3.021,99 | 15.109,96 |
| 6 | 2.563,41 | 15.380,45 |
| 7 | 2.235,85 | 15.650,93 |
| 8 | 1.990,34 | 15.922,75 |
| 9 | 1.799,55 | 16.195,91 |
| 10 | 1.646,51 | 16.465,06 |
| 11 | 1.521,53 | 16.736,88 |
| 12 | 1.417,39 | 17.008,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.324,48 | 13.324,48 |
| 2 | 7.147,25 | 14.294,50 |
| 3 | 4.855,44 | 14.566,32 |
| 4 | 3.709,20 | 14.836,81 |
| 5 | 3.021,99 | 15.109,96 |
| 6 | 2.563,41 | 15.380,45 |
| 7 | 2.235,85 | 15.650,93 |
| 8 | 1.990,34 | 15.922,75 |
| 9 | 1.799,55 | 16.195,91 |
| 10 | 1.646,51 | 16.465,06 |
| 11 | 1.521,53 | 16.736,88 |
| 12 | 1.417,39 | 17.008,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.324,48 | 13.324,48 |
| 2 | 7.147,25 | 14.294,50 |
| 3 | 4.855,44 | 14.566,32 |
| 4 | 3.709,20 | 14.836,81 |
| 5 | 3.021,99 | 15.109,96 |
| 6 | 2.563,41 | 15.380,45 |
| 7 | 2.235,85 | 15.650,93 |
| 8 | 1.990,34 | 15.922,75 |
| 9 | 1.799,55 | 16.195,91 |
| 10 | 1.646,51 | 16.465,06 |
| 11 | 1.521,53 | 16.736,88 |
| 12 | 1.417,39 | 17.008,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.324,48 | 13.324,48 |
| 2 | 7.147,25 | 14.294,50 |
| 3 | 4.855,44 | 14.566,32 |
| 4 | 3.709,20 | 14.836,81 |
| 5 | 3.021,99 | 15.109,96 |
| 6 | 2.563,41 | 15.380,45 |
| 7 | 2.235,85 | 15.650,93 |
| 8 | 1.990,34 | 15.922,75 |
| 9 | 1.799,55 | 16.195,91 |
| 10 | 1.646,51 | 16.465,06 |
| 11 | 1.517,90 | 16.696,91 |
| 12 | 1.417,39 | 17.008,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.324,48 | 13.324,48 |
| 2 | 7.147,25 | 14.294,50 |
| 3 | 4.855,44 | 14.566,32 |
| 4 | 3.709,20 | 14.836,81 |
| 5 | 3.021,99 | 15.109,96 |
| 6 | 2.563,41 | 15.380,45 |
| 7 | 2.235,85 | 15.650,93 |
| 8 | 1.990,34 | 15.922,75 |
| 9 | 1.799,55 | 16.195,91 |
| 10 | 1.646,51 | 16.465,06 |
| 11 | 1.517,90 | 16.696,91 |
| 12 | 1.417,39 | 17.008,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.324,48 | 13.324,48 |
| 2 | 7.147,25 | 14.294,50 |
| 3 | 4.855,44 | 14.566,32 |
| 4 | 3.709,20 | 14.836,81 |
| 5 | 3.021,99 | 15.109,96 |
| 6 | 2.563,41 | 15.380,45 |
| 7 | 2.235,85 | 15.650,93 |
| 8 | 1.990,34 | 15.922,75 |
| 9 | 1.799,55 | 16.195,91 |
| 10 | 1.646,51 | 16.465,06 |
| 11 | 1.517,90 | 16.696,91 |
| 12 | 1.417,39 | 17.008,70 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.