21 * 4,2 cm - 47 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 21 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.848,78 | 2.848,78 |
| 2 | 1.528,09 | 3.056,17 |
| 3 | 1.038,10 | 3.114,29 |
| 4 | 793,03 | 3.172,12 |
| 5 | 646,10 | 3.230,52 |
| 6 | 548,06 | 3.288,35 |
| 7 | 478,03 | 3.346,18 |
| 8 | 425,54 | 3.404,29 |
| 9 | 384,74 | 3.462,69 |
| 10 | 352,02 | 3.520,24 |
| 11 | 325,30 | 3.578,35 |
| 12 | 303,04 | 3.636,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.848,78 | 2.848,78 |
| 2 | 1.528,09 | 3.056,17 |
| 3 | 1.038,10 | 3.114,29 |
| 4 | 793,03 | 3.172,12 |
| 5 | 646,10 | 3.230,52 |
| 6 | 548,06 | 3.288,35 |
| 7 | 478,03 | 3.346,18 |
| 8 | 425,54 | 3.404,29 |
| 9 | 384,74 | 3.462,69 |
| 10 | 352,02 | 3.520,24 |
| 11 | 325,30 | 3.578,35 |
| 12 | 303,04 | 3.636,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.848,78 | 2.848,78 |
| 2 | 1.528,09 | 3.056,17 |
| 3 | 1.038,10 | 3.114,29 |
| 4 | 793,03 | 3.172,12 |
| 5 | 646,10 | 3.230,52 |
| 6 | 548,06 | 3.288,35 |
| 7 | 478,03 | 3.346,18 |
| 8 | 425,54 | 3.404,29 |
| 9 | 384,74 | 3.462,69 |
| 10 | 352,02 | 3.520,24 |
| 11 | 325,30 | 3.578,35 |
| 12 | 303,04 | 3.636,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.848,78 | 2.848,78 |
| 2 | 1.528,09 | 3.056,17 |
| 3 | 1.038,10 | 3.114,29 |
| 4 | 793,03 | 3.172,12 |
| 5 | 646,10 | 3.230,52 |
| 6 | 548,06 | 3.288,35 |
| 7 | 478,03 | 3.346,18 |
| 8 | 425,54 | 3.404,29 |
| 9 | 384,74 | 3.462,69 |
| 10 | 352,02 | 3.520,24 |
| 11 | 325,30 | 3.578,35 |
| 12 | 303,04 | 3.636,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.848,78 | 2.848,78 |
| 2 | 1.528,09 | 3.056,17 |
| 3 | 1.038,10 | 3.114,29 |
| 4 | 793,03 | 3.172,12 |
| 5 | 646,10 | 3.230,52 |
| 6 | 548,06 | 3.288,35 |
| 7 | 478,03 | 3.346,18 |
| 8 | 425,54 | 3.404,29 |
| 9 | 384,74 | 3.462,69 |
| 10 | 352,02 | 3.520,24 |
| 11 | 325,30 | 3.578,35 |
| 12 | 303,04 | 3.636,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.848,78 | 2.848,78 |
| 2 | 1.528,09 | 3.056,17 |
| 3 | 1.038,10 | 3.114,29 |
| 4 | 793,03 | 3.172,12 |
| 5 | 646,10 | 3.230,52 |
| 6 | 548,06 | 3.288,35 |
| 7 | 478,03 | 3.346,18 |
| 8 | 425,54 | 3.404,29 |
| 9 | 384,74 | 3.462,69 |
| 10 | 352,02 | 3.520,24 |
| 11 | 324,53 | 3.569,81 |
| 12 | 303,04 | 3.636,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.848,78 | 2.848,78 |
| 2 | 1.528,09 | 3.056,17 |
| 3 | 1.038,10 | 3.114,29 |
| 4 | 793,03 | 3.172,12 |
| 5 | 646,10 | 3.230,52 |
| 6 | 548,06 | 3.288,35 |
| 7 | 478,03 | 3.346,18 |
| 8 | 425,54 | 3.404,29 |
| 9 | 384,74 | 3.462,69 |
| 10 | 352,02 | 3.520,24 |
| 11 | 324,53 | 3.569,81 |
| 12 | 303,04 | 3.636,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.848,78 | 2.848,78 |
| 2 | 1.528,09 | 3.056,17 |
| 3 | 1.038,10 | 3.114,29 |
| 4 | 793,03 | 3.172,12 |
| 5 | 646,10 | 3.230,52 |
| 6 | 548,06 | 3.288,35 |
| 7 | 478,03 | 3.346,18 |
| 8 | 425,54 | 3.404,29 |
| 9 | 384,74 | 3.462,69 |
| 10 | 352,02 | 3.520,24 |
| 11 | 324,53 | 3.569,81 |
| 12 | 303,04 | 3.636,47 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.