22 * 4,9 cm - 46 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Olivewood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,1 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,9 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 22 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 46 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.165,31 | 3.165,31 |
| 2 | 1.697,87 | 3.395,74 |
| 3 | 1.153,44 | 3.460,32 |
| 4 | 881,14 | 3.524,57 |
| 5 | 717,89 | 3.589,46 |
| 6 | 608,95 | 3.653,72 |
| 7 | 531,14 | 3.717,97 |
| 8 | 472,82 | 3.782,55 |
| 9 | 427,49 | 3.847,43 |
| 10 | 391,14 | 3.911,37 |
| 11 | 361,45 | 3.975,95 |
| 12 | 336,71 | 4.040,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.165,31 | 3.165,31 |
| 2 | 1.697,87 | 3.395,74 |
| 3 | 1.153,44 | 3.460,32 |
| 4 | 881,14 | 3.524,57 |
| 5 | 717,89 | 3.589,46 |
| 6 | 608,95 | 3.653,72 |
| 7 | 531,14 | 3.717,97 |
| 8 | 472,82 | 3.782,55 |
| 9 | 427,49 | 3.847,43 |
| 10 | 391,14 | 3.911,37 |
| 11 | 361,45 | 3.975,95 |
| 12 | 336,71 | 4.040,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.165,31 | 3.165,31 |
| 2 | 1.697,87 | 3.395,74 |
| 3 | 1.153,44 | 3.460,32 |
| 4 | 881,14 | 3.524,57 |
| 5 | 717,89 | 3.589,46 |
| 6 | 608,95 | 3.653,72 |
| 7 | 531,14 | 3.717,97 |
| 8 | 472,82 | 3.782,55 |
| 9 | 427,49 | 3.847,43 |
| 10 | 391,14 | 3.911,37 |
| 11 | 361,45 | 3.975,95 |
| 12 | 336,71 | 4.040,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.165,31 | 3.165,31 |
| 2 | 1.697,87 | 3.395,74 |
| 3 | 1.153,44 | 3.460,32 |
| 4 | 881,14 | 3.524,57 |
| 5 | 717,89 | 3.589,46 |
| 6 | 608,95 | 3.653,72 |
| 7 | 531,14 | 3.717,97 |
| 8 | 472,82 | 3.782,55 |
| 9 | 427,49 | 3.847,43 |
| 10 | 391,14 | 3.911,37 |
| 11 | 361,45 | 3.975,95 |
| 12 | 336,71 | 4.040,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.165,31 | 3.165,31 |
| 2 | 1.697,87 | 3.395,74 |
| 3 | 1.153,44 | 3.460,32 |
| 4 | 881,14 | 3.524,57 |
| 5 | 717,89 | 3.589,46 |
| 6 | 608,95 | 3.653,72 |
| 7 | 531,14 | 3.717,97 |
| 8 | 472,82 | 3.782,55 |
| 9 | 427,49 | 3.847,43 |
| 10 | 391,14 | 3.911,37 |
| 11 | 361,45 | 3.975,95 |
| 12 | 336,71 | 4.040,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.165,31 | 3.165,31 |
| 2 | 1.697,87 | 3.395,74 |
| 3 | 1.153,44 | 3.460,32 |
| 4 | 881,14 | 3.524,57 |
| 5 | 717,89 | 3.589,46 |
| 6 | 608,95 | 3.653,72 |
| 7 | 531,14 | 3.717,97 |
| 8 | 472,82 | 3.782,55 |
| 9 | 427,49 | 3.847,43 |
| 10 | 391,14 | 3.911,37 |
| 11 | 360,59 | 3.966,45 |
| 12 | 336,71 | 4.040,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.165,31 | 3.165,31 |
| 2 | 1.697,87 | 3.395,74 |
| 3 | 1.153,44 | 3.460,32 |
| 4 | 881,14 | 3.524,57 |
| 5 | 717,89 | 3.589,46 |
| 6 | 608,95 | 3.653,72 |
| 7 | 531,14 | 3.717,97 |
| 8 | 472,82 | 3.782,55 |
| 9 | 427,49 | 3.847,43 |
| 10 | 391,14 | 3.911,37 |
| 11 | 360,59 | 3.966,45 |
| 12 | 336,71 | 4.040,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.165,31 | 3.165,31 |
| 2 | 1.697,87 | 3.395,74 |
| 3 | 1.153,44 | 3.460,32 |
| 4 | 881,14 | 3.524,57 |
| 5 | 717,89 | 3.589,46 |
| 6 | 608,95 | 3.653,72 |
| 7 | 531,14 | 3.717,97 |
| 8 | 472,82 | 3.782,55 |
| 9 | 427,49 | 3.847,43 |
| 10 | 391,14 | 3.911,37 |
| 11 | 360,59 | 3.966,45 |
| 12 | 336,71 | 4.040,52 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.