13,5 * 4,5 cm - 53 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Almanya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Estate |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 53 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.179,14 | 3.179,14 |
| 2 | 1.705,29 | 3.410,58 |
| 3 | 1.158,48 | 3.475,44 |
| 4 | 884,99 | 3.539,97 |
| 5 | 721,03 | 3.605,14 |
| 6 | 611,61 | 3.669,68 |
| 7 | 533,46 | 3.734,22 |
| 8 | 474,88 | 3.799,07 |
| 9 | 429,36 | 3.864,24 |
| 10 | 392,85 | 3.928,46 |
| 11 | 363,03 | 3.993,32 |
| 12 | 338,18 | 4.058,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.179,14 | 3.179,14 |
| 2 | 1.705,29 | 3.410,58 |
| 3 | 1.158,48 | 3.475,44 |
| 4 | 884,99 | 3.539,97 |
| 5 | 721,03 | 3.605,14 |
| 6 | 611,61 | 3.669,68 |
| 7 | 533,46 | 3.734,22 |
| 8 | 474,88 | 3.799,07 |
| 9 | 429,36 | 3.864,24 |
| 10 | 392,85 | 3.928,46 |
| 11 | 363,03 | 3.993,32 |
| 12 | 338,18 | 4.058,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.179,14 | 3.179,14 |
| 2 | 1.705,29 | 3.410,58 |
| 3 | 1.158,48 | 3.475,44 |
| 4 | 884,99 | 3.539,97 |
| 5 | 721,03 | 3.605,14 |
| 6 | 611,61 | 3.669,68 |
| 7 | 533,46 | 3.734,22 |
| 8 | 474,88 | 3.799,07 |
| 9 | 429,36 | 3.864,24 |
| 10 | 392,85 | 3.928,46 |
| 11 | 363,03 | 3.993,32 |
| 12 | 338,18 | 4.058,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.179,14 | 3.179,14 |
| 2 | 1.705,29 | 3.410,58 |
| 3 | 1.158,48 | 3.475,44 |
| 4 | 884,99 | 3.539,97 |
| 5 | 721,03 | 3.605,14 |
| 6 | 611,61 | 3.669,68 |
| 7 | 533,46 | 3.734,22 |
| 8 | 474,88 | 3.799,07 |
| 9 | 429,36 | 3.864,24 |
| 10 | 392,85 | 3.928,46 |
| 11 | 363,03 | 3.993,32 |
| 12 | 338,18 | 4.058,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.179,14 | 3.179,14 |
| 2 | 1.705,29 | 3.410,58 |
| 3 | 1.158,48 | 3.475,44 |
| 4 | 884,99 | 3.539,97 |
| 5 | 721,03 | 3.605,14 |
| 6 | 611,61 | 3.669,68 |
| 7 | 533,46 | 3.734,22 |
| 8 | 474,88 | 3.799,07 |
| 9 | 429,36 | 3.864,24 |
| 10 | 392,85 | 3.928,46 |
| 11 | 363,03 | 3.993,32 |
| 12 | 338,18 | 4.058,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.179,14 | 3.179,14 |
| 2 | 1.705,29 | 3.410,58 |
| 3 | 1.158,48 | 3.475,44 |
| 4 | 884,99 | 3.539,97 |
| 5 | 721,03 | 3.605,14 |
| 6 | 611,61 | 3.669,68 |
| 7 | 533,46 | 3.734,22 |
| 8 | 474,88 | 3.799,07 |
| 9 | 429,36 | 3.864,24 |
| 10 | 392,85 | 3.928,46 |
| 11 | 362,16 | 3.983,78 |
| 12 | 338,18 | 4.058,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.179,14 | 3.179,14 |
| 2 | 1.705,29 | 3.410,58 |
| 3 | 1.158,48 | 3.475,44 |
| 4 | 884,99 | 3.539,97 |
| 5 | 721,03 | 3.605,14 |
| 6 | 611,61 | 3.669,68 |
| 7 | 533,46 | 3.734,22 |
| 8 | 474,88 | 3.799,07 |
| 9 | 429,36 | 3.864,24 |
| 10 | 392,85 | 3.928,46 |
| 11 | 362,16 | 3.983,78 |
| 12 | 338,18 | 4.058,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.179,14 | 3.179,14 |
| 2 | 1.705,29 | 3.410,58 |
| 3 | 1.158,48 | 3.475,44 |
| 4 | 884,99 | 3.539,97 |
| 5 | 721,03 | 3.605,14 |
| 6 | 611,61 | 3.669,68 |
| 7 | 533,46 | 3.734,22 |
| 8 | 474,88 | 3.799,07 |
| 9 | 429,36 | 3.864,24 |
| 10 | 392,85 | 3.928,46 |
| 11 | 362,16 | 3.983,78 |
| 12 | 338,18 | 4.058,17 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.