14 * 4,5 cm - 31 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 31 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.956,63 | 3.956,63 |
| 2 | 2.122,34 | 4.244,67 |
| 3 | 1.441,80 | 4.325,39 |
| 4 | 1.101,43 | 4.405,71 |
| 5 | 897,36 | 4.486,82 |
| 6 | 761,19 | 4.567,14 |
| 7 | 663,92 | 4.647,46 |
| 8 | 591,02 | 4.728,17 |
| 9 | 534,36 | 4.809,28 |
| 10 | 488,92 | 4.889,21 |
| 11 | 451,81 | 4.969,92 |
| 12 | 420,89 | 5.050,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.956,63 | 3.956,63 |
| 2 | 2.122,34 | 4.244,67 |
| 3 | 1.441,80 | 4.325,39 |
| 4 | 1.101,43 | 4.405,71 |
| 5 | 897,36 | 4.486,82 |
| 6 | 761,19 | 4.567,14 |
| 7 | 663,92 | 4.647,46 |
| 8 | 591,02 | 4.728,17 |
| 9 | 534,36 | 4.809,28 |
| 10 | 488,92 | 4.889,21 |
| 11 | 451,81 | 4.969,92 |
| 12 | 420,89 | 5.050,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.956,63 | 3.956,63 |
| 2 | 2.122,34 | 4.244,67 |
| 3 | 1.441,80 | 4.325,39 |
| 4 | 1.101,43 | 4.405,71 |
| 5 | 897,36 | 4.486,82 |
| 6 | 761,19 | 4.567,14 |
| 7 | 663,92 | 4.647,46 |
| 8 | 591,02 | 4.728,17 |
| 9 | 534,36 | 4.809,28 |
| 10 | 488,92 | 4.889,21 |
| 11 | 451,81 | 4.969,92 |
| 12 | 420,89 | 5.050,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.956,63 | 3.956,63 |
| 2 | 2.122,34 | 4.244,67 |
| 3 | 1.441,80 | 4.325,39 |
| 4 | 1.101,43 | 4.405,71 |
| 5 | 897,36 | 4.486,82 |
| 6 | 761,19 | 4.567,14 |
| 7 | 663,92 | 4.647,46 |
| 8 | 591,02 | 4.728,17 |
| 9 | 534,36 | 4.809,28 |
| 10 | 488,92 | 4.889,21 |
| 11 | 451,81 | 4.969,92 |
| 12 | 420,89 | 5.050,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.956,63 | 3.956,63 |
| 2 | 2.122,34 | 4.244,67 |
| 3 | 1.441,80 | 4.325,39 |
| 4 | 1.101,43 | 4.405,71 |
| 5 | 897,36 | 4.486,82 |
| 6 | 761,19 | 4.567,14 |
| 7 | 663,92 | 4.647,46 |
| 8 | 591,02 | 4.728,17 |
| 9 | 534,36 | 4.809,28 |
| 10 | 488,92 | 4.889,21 |
| 11 | 451,81 | 4.969,92 |
| 12 | 420,89 | 5.050,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.956,63 | 3.956,63 |
| 2 | 2.122,34 | 4.244,67 |
| 3 | 1.441,80 | 4.325,39 |
| 4 | 1.101,43 | 4.405,71 |
| 5 | 897,36 | 4.486,82 |
| 6 | 761,19 | 4.567,14 |
| 7 | 663,92 | 4.647,46 |
| 8 | 591,02 | 4.728,17 |
| 9 | 534,36 | 4.809,28 |
| 10 | 488,92 | 4.889,21 |
| 11 | 450,73 | 4.958,05 |
| 12 | 420,89 | 5.050,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.956,63 | 3.956,63 |
| 2 | 2.122,34 | 4.244,67 |
| 3 | 1.441,80 | 4.325,39 |
| 4 | 1.101,43 | 4.405,71 |
| 5 | 897,36 | 4.486,82 |
| 6 | 761,19 | 4.567,14 |
| 7 | 663,92 | 4.647,46 |
| 8 | 591,02 | 4.728,17 |
| 9 | 534,36 | 4.809,28 |
| 10 | 488,92 | 4.889,21 |
| 11 | 450,73 | 4.958,05 |
| 12 | 420,89 | 5.050,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.956,63 | 3.956,63 |
| 2 | 2.122,34 | 4.244,67 |
| 3 | 1.441,80 | 4.325,39 |
| 4 | 1.101,43 | 4.405,71 |
| 5 | 897,36 | 4.486,82 |
| 6 | 761,19 | 4.567,14 |
| 7 | 663,92 | 4.647,46 |
| 8 | 591,02 | 4.728,17 |
| 9 | 534,36 | 4.809,28 |
| 10 | 488,92 | 4.889,21 |
| 11 | 450,73 | 4.958,05 |
| 12 | 420,89 | 5.050,64 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.