28 * 14 cm - 427 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,5 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 14 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 28 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 427 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.978,74 | 31.978,74 |
| 2 | 17.153,40 | 34.306,79 |
| 3 | 11.653,05 | 34.959,16 |
| 4 | 8.902,08 | 35.608,33 |
| 5 | 7.252,78 | 36.263,89 |
| 6 | 6.152,18 | 36.913,06 |
| 7 | 5.366,03 | 37.562,23 |
| 8 | 4.776,82 | 38.214,59 |
| 9 | 4.318,91 | 38.870,16 |
| 10 | 3.951,61 | 39.516,13 |
| 11 | 3.651,68 | 40.168,50 |
| 12 | 3.401,74 | 40.820,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.978,74 | 31.978,74 |
| 2 | 17.153,40 | 34.306,79 |
| 3 | 11.653,05 | 34.959,16 |
| 4 | 8.902,08 | 35.608,33 |
| 5 | 7.252,78 | 36.263,89 |
| 6 | 6.152,18 | 36.913,06 |
| 7 | 5.366,03 | 37.562,23 |
| 8 | 4.776,82 | 38.214,59 |
| 9 | 4.318,91 | 38.870,16 |
| 10 | 3.951,61 | 39.516,13 |
| 11 | 3.651,68 | 40.168,50 |
| 12 | 3.401,74 | 40.820,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.978,74 | 31.978,74 |
| 2 | 17.153,40 | 34.306,79 |
| 3 | 11.653,05 | 34.959,16 |
| 4 | 8.902,08 | 35.608,33 |
| 5 | 7.252,78 | 36.263,89 |
| 6 | 6.152,18 | 36.913,06 |
| 7 | 5.366,03 | 37.562,23 |
| 8 | 4.776,82 | 38.214,59 |
| 9 | 4.318,91 | 38.870,16 |
| 10 | 3.951,61 | 39.516,13 |
| 11 | 3.651,68 | 40.168,50 |
| 12 | 3.401,74 | 40.820,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.978,74 | 31.978,74 |
| 2 | 17.153,40 | 34.306,79 |
| 3 | 11.653,05 | 34.959,16 |
| 4 | 8.902,08 | 35.608,33 |
| 5 | 7.252,78 | 36.263,89 |
| 6 | 6.152,18 | 36.913,06 |
| 7 | 5.366,03 | 37.562,23 |
| 8 | 4.776,82 | 38.214,59 |
| 9 | 4.318,91 | 38.870,16 |
| 10 | 3.951,61 | 39.516,13 |
| 11 | 3.651,68 | 40.168,50 |
| 12 | 3.401,74 | 40.820,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.978,74 | 31.978,74 |
| 2 | 17.153,40 | 34.306,79 |
| 3 | 11.653,05 | 34.959,16 |
| 4 | 8.902,08 | 35.608,33 |
| 5 | 7.252,78 | 36.263,89 |
| 6 | 6.152,18 | 36.913,06 |
| 7 | 5.366,03 | 37.562,23 |
| 8 | 4.776,82 | 38.214,59 |
| 9 | 4.318,91 | 38.870,16 |
| 10 | 3.951,61 | 39.516,13 |
| 11 | 3.651,68 | 40.168,50 |
| 12 | 3.401,74 | 40.820,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.978,74 | 31.978,74 |
| 2 | 17.153,40 | 34.306,79 |
| 3 | 11.653,05 | 34.959,16 |
| 4 | 8.902,08 | 35.608,33 |
| 5 | 7.252,78 | 36.263,89 |
| 6 | 6.152,18 | 36.913,06 |
| 7 | 5.366,03 | 37.562,23 |
| 8 | 4.776,82 | 38.214,59 |
| 9 | 4.318,91 | 38.870,16 |
| 10 | 3.951,61 | 39.516,13 |
| 11 | 3.642,96 | 40.072,56 |
| 12 | 3.401,74 | 40.820,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.978,74 | 31.978,74 |
| 2 | 17.153,40 | 34.306,79 |
| 3 | 11.653,05 | 34.959,16 |
| 4 | 8.902,08 | 35.608,33 |
| 5 | 7.252,78 | 36.263,89 |
| 6 | 6.152,18 | 36.913,06 |
| 7 | 5.366,03 | 37.562,23 |
| 8 | 4.776,82 | 38.214,59 |
| 9 | 4.318,91 | 38.870,16 |
| 10 | 3.951,61 | 39.516,13 |
| 11 | 3.642,96 | 40.072,56 |
| 12 | 3.401,74 | 40.820,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.978,74 | 31.978,74 |
| 2 | 17.153,40 | 34.306,79 |
| 3 | 11.653,05 | 34.959,16 |
| 4 | 8.902,08 | 35.608,33 |
| 5 | 7.252,78 | 36.263,89 |
| 6 | 6.152,18 | 36.913,06 |
| 7 | 5.366,03 | 37.562,23 |
| 8 | 4.776,82 | 38.214,59 |
| 9 | 4.318,91 | 38.870,16 |
| 10 | 3.951,61 | 39.516,13 |
| 11 | 3.642,96 | 40.072,56 |
| 12 | 3.401,74 | 40.820,86 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.