| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 67 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.757,94 | 9.757,94 |
| 2 | 5.234,16 | 10.468,32 |
| 3 | 3.555,79 | 10.667,38 |
| 4 | 2.716,37 | 10.865,47 |
| 5 | 2.213,10 | 11.065,50 |
| 6 | 1.877,27 | 11.263,59 |
| 7 | 1.637,38 | 11.461,68 |
| 8 | 1.457,59 | 11.660,74 |
| 9 | 1.317,86 | 11.860,78 |
| 10 | 1.205,79 | 12.057,89 |
| 11 | 1.114,27 | 12.256,95 |
| 12 | 1.038,00 | 12.456,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.757,94 | 9.757,94 |
| 2 | 5.234,16 | 10.468,32 |
| 3 | 3.555,79 | 10.667,38 |
| 4 | 2.716,37 | 10.865,47 |
| 5 | 2.213,10 | 11.065,50 |
| 6 | 1.877,27 | 11.263,59 |
| 7 | 1.637,38 | 11.461,68 |
| 8 | 1.457,59 | 11.660,74 |
| 9 | 1.317,86 | 11.860,78 |
| 10 | 1.205,79 | 12.057,89 |
| 11 | 1.114,27 | 12.256,95 |
| 12 | 1.038,00 | 12.456,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.757,94 | 9.757,94 |
| 2 | 5.234,16 | 10.468,32 |
| 3 | 3.555,79 | 10.667,38 |
| 4 | 2.716,37 | 10.865,47 |
| 5 | 2.213,10 | 11.065,50 |
| 6 | 1.877,27 | 11.263,59 |
| 7 | 1.637,38 | 11.461,68 |
| 8 | 1.457,59 | 11.660,74 |
| 9 | 1.317,86 | 11.860,78 |
| 10 | 1.205,79 | 12.057,89 |
| 11 | 1.114,27 | 12.256,95 |
| 12 | 1.038,00 | 12.456,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.757,94 | 9.757,94 |
| 2 | 5.234,16 | 10.468,32 |
| 3 | 3.555,79 | 10.667,38 |
| 4 | 2.716,37 | 10.865,47 |
| 5 | 2.213,10 | 11.065,50 |
| 6 | 1.877,27 | 11.263,59 |
| 7 | 1.637,38 | 11.461,68 |
| 8 | 1.457,59 | 11.660,74 |
| 9 | 1.317,86 | 11.860,78 |
| 10 | 1.205,79 | 12.057,89 |
| 11 | 1.114,27 | 12.256,95 |
| 12 | 1.038,00 | 12.456,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.757,94 | 9.757,94 |
| 2 | 5.234,16 | 10.468,32 |
| 3 | 3.555,79 | 10.667,38 |
| 4 | 2.716,37 | 10.865,47 |
| 5 | 2.213,10 | 11.065,50 |
| 6 | 1.877,27 | 11.263,59 |
| 7 | 1.637,38 | 11.461,68 |
| 8 | 1.457,59 | 11.660,74 |
| 9 | 1.317,86 | 11.860,78 |
| 10 | 1.205,79 | 12.057,89 |
| 11 | 1.114,27 | 12.256,95 |
| 12 | 1.038,00 | 12.456,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.757,94 | 9.757,94 |
| 2 | 5.234,16 | 10.468,32 |
| 3 | 3.555,79 | 10.667,38 |
| 4 | 2.716,37 | 10.865,47 |
| 5 | 2.213,10 | 11.065,50 |
| 6 | 1.877,27 | 11.263,59 |
| 7 | 1.637,38 | 11.461,68 |
| 8 | 1.457,59 | 11.660,74 |
| 9 | 1.317,86 | 11.860,78 |
| 10 | 1.205,79 | 12.057,89 |
| 11 | 1.111,61 | 12.227,67 |
| 12 | 1.038,00 | 12.456,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.757,94 | 9.757,94 |
| 2 | 5.234,16 | 10.468,32 |
| 3 | 3.555,79 | 10.667,38 |
| 4 | 2.716,37 | 10.865,47 |
| 5 | 2.213,10 | 11.065,50 |
| 6 | 1.877,27 | 11.263,59 |
| 7 | 1.637,38 | 11.461,68 |
| 8 | 1.457,59 | 11.660,74 |
| 9 | 1.317,86 | 11.860,78 |
| 10 | 1.205,79 | 12.057,89 |
| 11 | 1.111,61 | 12.227,67 |
| 12 | 1.038,00 | 12.456,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.757,94 | 9.757,94 |
| 2 | 5.234,16 | 10.468,32 |
| 3 | 3.555,79 | 10.667,38 |
| 4 | 2.716,37 | 10.865,47 |
| 5 | 2.213,10 | 11.065,50 |
| 6 | 1.877,27 | 11.263,59 |
| 7 | 1.637,38 | 11.461,68 |
| 8 | 1.457,59 | 11.660,74 |
| 9 | 1.317,86 | 11.860,78 |
| 10 | 1.205,79 | 12.057,89 |
| 11 | 1.111,61 | 12.227,67 |
| 12 | 1.038,00 | 12.456,01 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.