13 * 4 cm - 48 gr Briar Stant ile!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Germany |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.303,46 | 5.303,46 |
| 2 | 2.844,78 | 5.689,55 |
| 3 | 1.932,58 | 5.797,74 |
| 4 | 1.476,35 | 5.905,40 |
| 5 | 1.202,82 | 6.014,12 |
| 6 | 1.020,30 | 6.121,78 |
| 7 | 889,92 | 6.229,44 |
| 8 | 792,20 | 6.337,63 |
| 9 | 716,26 | 6.446,36 |
| 10 | 655,35 | 6.553,49 |
| 11 | 605,61 | 6.661,68 |
| 12 | 564,16 | 6.769,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.303,46 | 5.303,46 |
| 2 | 2.844,78 | 5.689,55 |
| 3 | 1.932,58 | 5.797,74 |
| 4 | 1.476,35 | 5.905,40 |
| 5 | 1.202,82 | 6.014,12 |
| 6 | 1.020,30 | 6.121,78 |
| 7 | 889,92 | 6.229,44 |
| 8 | 792,20 | 6.337,63 |
| 9 | 716,26 | 6.446,36 |
| 10 | 655,35 | 6.553,49 |
| 11 | 605,61 | 6.661,68 |
| 12 | 564,16 | 6.769,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.303,46 | 5.303,46 |
| 2 | 2.844,78 | 5.689,55 |
| 3 | 1.932,58 | 5.797,74 |
| 4 | 1.476,35 | 5.905,40 |
| 5 | 1.202,82 | 6.014,12 |
| 6 | 1.020,30 | 6.121,78 |
| 7 | 889,92 | 6.229,44 |
| 8 | 792,20 | 6.337,63 |
| 9 | 716,26 | 6.446,36 |
| 10 | 655,35 | 6.553,49 |
| 11 | 605,61 | 6.661,68 |
| 12 | 564,16 | 6.769,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.303,46 | 5.303,46 |
| 2 | 2.844,78 | 5.689,55 |
| 3 | 1.932,58 | 5.797,74 |
| 4 | 1.476,35 | 5.905,40 |
| 5 | 1.202,82 | 6.014,12 |
| 6 | 1.020,30 | 6.121,78 |
| 7 | 889,92 | 6.229,44 |
| 8 | 792,20 | 6.337,63 |
| 9 | 716,26 | 6.446,36 |
| 10 | 655,35 | 6.553,49 |
| 11 | 605,61 | 6.661,68 |
| 12 | 564,16 | 6.769,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.303,46 | 5.303,46 |
| 2 | 2.844,78 | 5.689,55 |
| 3 | 1.932,58 | 5.797,74 |
| 4 | 1.476,35 | 5.905,40 |
| 5 | 1.202,82 | 6.014,12 |
| 6 | 1.020,30 | 6.121,78 |
| 7 | 889,92 | 6.229,44 |
| 8 | 792,20 | 6.337,63 |
| 9 | 716,26 | 6.446,36 |
| 10 | 655,35 | 6.553,49 |
| 11 | 605,61 | 6.661,68 |
| 12 | 564,16 | 6.769,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.303,46 | 5.303,46 |
| 2 | 2.844,78 | 5.689,55 |
| 3 | 1.932,58 | 5.797,74 |
| 4 | 1.476,35 | 5.905,40 |
| 5 | 1.202,82 | 6.014,12 |
| 6 | 1.020,30 | 6.121,78 |
| 7 | 889,92 | 6.229,44 |
| 8 | 792,20 | 6.337,63 |
| 9 | 716,26 | 6.446,36 |
| 10 | 655,35 | 6.553,49 |
| 11 | 604,16 | 6.645,77 |
| 12 | 564,16 | 6.769,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.303,46 | 5.303,46 |
| 2 | 2.844,78 | 5.689,55 |
| 3 | 1.932,58 | 5.797,74 |
| 4 | 1.476,35 | 5.905,40 |
| 5 | 1.202,82 | 6.014,12 |
| 6 | 1.020,30 | 6.121,78 |
| 7 | 889,92 | 6.229,44 |
| 8 | 792,20 | 6.337,63 |
| 9 | 716,26 | 6.446,36 |
| 10 | 655,35 | 6.553,49 |
| 11 | 604,16 | 6.645,77 |
| 12 | 564,16 | 6.769,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.303,46 | 5.303,46 |
| 2 | 2.844,78 | 5.689,55 |
| 3 | 1.932,58 | 5.797,74 |
| 4 | 1.476,35 | 5.905,40 |
| 5 | 1.202,82 | 6.014,12 |
| 6 | 1.020,30 | 6.121,78 |
| 7 | 889,92 | 6.229,44 |
| 8 | 792,20 | 6.337,63 |
| 9 | 716,26 | 6.446,36 |
| 10 | 655,35 | 6.553,49 |
| 11 | 604,16 | 6.645,77 |
| 12 | 564,16 | 6.769,87 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.