13,5 * 4,5 cm - 58 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 58 gr |


Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.251,17 | 3.251,17 |
| 2 | 1.743,93 | 3.487,86 |
| 3 | 1.184,73 | 3.554,18 |
| 4 | 905,05 | 3.620,18 |
| 5 | 737,37 | 3.686,83 |
| 6 | 625,47 | 3.752,83 |
| 7 | 545,55 | 3.818,82 |
| 8 | 485,64 | 3.885,15 |
| 9 | 439,09 | 3.951,80 |
| 10 | 401,75 | 4.017,47 |
| 11 | 371,25 | 4.083,79 |
| 12 | 345,84 | 4.150,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.251,17 | 3.251,17 |
| 2 | 1.743,93 | 3.487,86 |
| 3 | 1.184,73 | 3.554,18 |
| 4 | 905,05 | 3.620,18 |
| 5 | 737,37 | 3.686,83 |
| 6 | 625,47 | 3.752,83 |
| 7 | 545,55 | 3.818,82 |
| 8 | 485,64 | 3.885,15 |
| 9 | 439,09 | 3.951,80 |
| 10 | 401,75 | 4.017,47 |
| 11 | 371,25 | 4.083,79 |
| 12 | 345,84 | 4.150,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.251,17 | 3.251,17 |
| 2 | 1.743,93 | 3.487,86 |
| 3 | 1.184,73 | 3.554,18 |
| 4 | 905,05 | 3.620,18 |
| 5 | 737,37 | 3.686,83 |
| 6 | 625,47 | 3.752,83 |
| 7 | 545,55 | 3.818,82 |
| 8 | 485,64 | 3.885,15 |
| 9 | 439,09 | 3.951,80 |
| 10 | 401,75 | 4.017,47 |
| 11 | 371,25 | 4.083,79 |
| 12 | 345,84 | 4.150,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.251,17 | 3.251,17 |
| 2 | 1.743,93 | 3.487,86 |
| 3 | 1.184,73 | 3.554,18 |
| 4 | 905,05 | 3.620,18 |
| 5 | 737,37 | 3.686,83 |
| 6 | 625,47 | 3.752,83 |
| 7 | 545,55 | 3.818,82 |
| 8 | 485,64 | 3.885,15 |
| 9 | 439,09 | 3.951,80 |
| 10 | 401,75 | 4.017,47 |
| 11 | 371,25 | 4.083,79 |
| 12 | 345,84 | 4.150,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.251,17 | 3.251,17 |
| 2 | 1.743,93 | 3.487,86 |
| 3 | 1.184,73 | 3.554,18 |
| 4 | 905,05 | 3.620,18 |
| 5 | 737,37 | 3.686,83 |
| 6 | 625,47 | 3.752,83 |
| 7 | 545,55 | 3.818,82 |
| 8 | 485,64 | 3.885,15 |
| 9 | 439,09 | 3.951,80 |
| 10 | 401,75 | 4.017,47 |
| 11 | 371,25 | 4.083,79 |
| 12 | 345,84 | 4.150,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.251,17 | 3.251,17 |
| 2 | 1.743,93 | 3.487,86 |
| 3 | 1.184,73 | 3.554,18 |
| 4 | 905,05 | 3.620,18 |
| 5 | 737,37 | 3.686,83 |
| 6 | 625,47 | 3.752,83 |
| 7 | 545,55 | 3.818,82 |
| 8 | 485,64 | 3.885,15 |
| 9 | 439,09 | 3.951,80 |
| 10 | 401,75 | 4.017,47 |
| 11 | 370,37 | 4.074,04 |
| 12 | 345,84 | 4.150,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.251,17 | 3.251,17 |
| 2 | 1.743,93 | 3.487,86 |
| 3 | 1.184,73 | 3.554,18 |
| 4 | 905,05 | 3.620,18 |
| 5 | 737,37 | 3.686,83 |
| 6 | 625,47 | 3.752,83 |
| 7 | 545,55 | 3.818,82 |
| 8 | 485,64 | 3.885,15 |
| 9 | 439,09 | 3.951,80 |
| 10 | 401,75 | 4.017,47 |
| 11 | 370,37 | 4.074,04 |
| 12 | 345,84 | 4.150,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.251,17 | 3.251,17 |
| 2 | 1.743,93 | 3.487,86 |
| 3 | 1.184,73 | 3.554,18 |
| 4 | 905,05 | 3.620,18 |
| 5 | 737,37 | 3.686,83 |
| 6 | 625,47 | 3.752,83 |
| 7 | 545,55 | 3.818,82 |
| 8 | 485,64 | 3.885,15 |
| 9 | 439,09 | 3.951,80 |
| 10 | 401,75 | 4.017,47 |
| 11 | 370,37 | 4.074,04 |
| 12 | 345,84 | 4.150,12 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.