13,5 * 4 cm - 55 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.812,13 | 1.812,13 |
| 2 | 972,03 | 1.944,05 |
| 3 | 660,34 | 1.981,02 |
| 4 | 504,45 | 2.017,81 |
| 5 | 410,99 | 2.054,96 |
| 6 | 348,62 | 2.091,74 |
| 7 | 304,08 | 2.128,53 |
| 8 | 270,69 | 2.165,50 |
| 9 | 244,74 | 2.202,64 |
| 10 | 223,93 | 2.239,25 |
| 11 | 206,93 | 2.276,22 |
| 12 | 192,77 | 2.313,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.812,13 | 1.812,13 |
| 2 | 972,03 | 1.944,05 |
| 3 | 660,34 | 1.981,02 |
| 4 | 504,45 | 2.017,81 |
| 5 | 410,99 | 2.054,96 |
| 6 | 348,62 | 2.091,74 |
| 7 | 304,08 | 2.128,53 |
| 8 | 270,69 | 2.165,50 |
| 9 | 244,74 | 2.202,64 |
| 10 | 223,93 | 2.239,25 |
| 11 | 206,93 | 2.276,22 |
| 12 | 192,77 | 2.313,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.812,13 | 1.812,13 |
| 2 | 972,03 | 1.944,05 |
| 3 | 660,34 | 1.981,02 |
| 4 | 504,45 | 2.017,81 |
| 5 | 410,99 | 2.054,96 |
| 6 | 348,62 | 2.091,74 |
| 7 | 304,08 | 2.128,53 |
| 8 | 270,69 | 2.165,50 |
| 9 | 244,74 | 2.202,64 |
| 10 | 223,93 | 2.239,25 |
| 11 | 206,93 | 2.276,22 |
| 12 | 192,77 | 2.313,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.812,13 | 1.812,13 |
| 2 | 972,03 | 1.944,05 |
| 3 | 660,34 | 1.981,02 |
| 4 | 504,45 | 2.017,81 |
| 5 | 410,99 | 2.054,96 |
| 6 | 348,62 | 2.091,74 |
| 7 | 304,08 | 2.128,53 |
| 8 | 270,69 | 2.165,50 |
| 9 | 244,74 | 2.202,64 |
| 10 | 223,93 | 2.239,25 |
| 11 | 206,93 | 2.276,22 |
| 12 | 192,77 | 2.313,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.812,13 | 1.812,13 |
| 2 | 972,03 | 1.944,05 |
| 3 | 660,34 | 1.981,02 |
| 4 | 504,45 | 2.017,81 |
| 5 | 410,99 | 2.054,96 |
| 6 | 348,62 | 2.091,74 |
| 7 | 304,08 | 2.128,53 |
| 8 | 270,69 | 2.165,50 |
| 9 | 244,74 | 2.202,64 |
| 10 | 223,93 | 2.239,25 |
| 11 | 206,93 | 2.276,22 |
| 12 | 192,77 | 2.313,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.812,13 | 1.812,13 |
| 2 | 972,03 | 1.944,05 |
| 3 | 660,34 | 1.981,02 |
| 4 | 504,45 | 2.017,81 |
| 5 | 410,99 | 2.054,96 |
| 6 | 348,62 | 2.091,74 |
| 7 | 304,08 | 2.128,53 |
| 8 | 270,69 | 2.165,50 |
| 9 | 244,74 | 2.202,64 |
| 10 | 223,93 | 2.239,25 |
| 11 | 206,43 | 2.270,78 |
| 12 | 192,77 | 2.313,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.812,13 | 1.812,13 |
| 2 | 972,03 | 1.944,05 |
| 3 | 660,34 | 1.981,02 |
| 4 | 504,45 | 2.017,81 |
| 5 | 410,99 | 2.054,96 |
| 6 | 348,62 | 2.091,74 |
| 7 | 304,08 | 2.128,53 |
| 8 | 270,69 | 2.165,50 |
| 9 | 244,74 | 2.202,64 |
| 10 | 223,93 | 2.239,25 |
| 11 | 206,43 | 2.270,78 |
| 12 | 192,77 | 2.313,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.812,13 | 1.812,13 |
| 2 | 972,03 | 1.944,05 |
| 3 | 660,34 | 1.981,02 |
| 4 | 504,45 | 2.017,81 |
| 5 | 410,99 | 2.054,96 |
| 6 | 348,62 | 2.091,74 |
| 7 | 304,08 | 2.128,53 |
| 8 | 270,69 | 2.165,50 |
| 9 | 244,74 | 2.202,64 |
| 10 | 223,93 | 2.239,25 |
| 11 | 206,43 | 2.270,78 |
| 12 | 192,77 | 2.313,18 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.