14 * 4,5 cm - 50 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.175,14 | 2.175,14 |
| 2 | 1.166,75 | 2.333,49 |
| 3 | 792,62 | 2.377,86 |
| 4 | 605,51 | 2.422,02 |
| 5 | 493,32 | 2.466,61 |
| 6 | 418,46 | 2.510,76 |
| 7 | 364,99 | 2.554,92 |
| 8 | 324,91 | 2.599,29 |
| 9 | 293,76 | 2.643,88 |
| 10 | 268,78 | 2.687,82 |
| 11 | 248,38 | 2.732,19 |
| 12 | 231,38 | 2.776,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.175,14 | 2.175,14 |
| 2 | 1.166,75 | 2.333,49 |
| 3 | 792,62 | 2.377,86 |
| 4 | 605,51 | 2.422,02 |
| 5 | 493,32 | 2.466,61 |
| 6 | 418,46 | 2.510,76 |
| 7 | 364,99 | 2.554,92 |
| 8 | 324,91 | 2.599,29 |
| 9 | 293,76 | 2.643,88 |
| 10 | 268,78 | 2.687,82 |
| 11 | 248,38 | 2.732,19 |
| 12 | 231,38 | 2.776,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.175,14 | 2.175,14 |
| 2 | 1.166,75 | 2.333,49 |
| 3 | 792,62 | 2.377,86 |
| 4 | 605,51 | 2.422,02 |
| 5 | 493,32 | 2.466,61 |
| 6 | 418,46 | 2.510,76 |
| 7 | 364,99 | 2.554,92 |
| 8 | 324,91 | 2.599,29 |
| 9 | 293,76 | 2.643,88 |
| 10 | 268,78 | 2.687,82 |
| 11 | 248,38 | 2.732,19 |
| 12 | 231,38 | 2.776,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.175,14 | 2.175,14 |
| 2 | 1.166,75 | 2.333,49 |
| 3 | 792,62 | 2.377,86 |
| 4 | 605,51 | 2.422,02 |
| 5 | 493,32 | 2.466,61 |
| 6 | 418,46 | 2.510,76 |
| 7 | 364,99 | 2.554,92 |
| 8 | 324,91 | 2.599,29 |
| 9 | 293,76 | 2.643,88 |
| 10 | 268,78 | 2.687,82 |
| 11 | 248,38 | 2.732,19 |
| 12 | 231,38 | 2.776,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.175,14 | 2.175,14 |
| 2 | 1.166,75 | 2.333,49 |
| 3 | 792,62 | 2.377,86 |
| 4 | 605,51 | 2.422,02 |
| 5 | 493,32 | 2.466,61 |
| 6 | 418,46 | 2.510,76 |
| 7 | 364,99 | 2.554,92 |
| 8 | 324,91 | 2.599,29 |
| 9 | 293,76 | 2.643,88 |
| 10 | 268,78 | 2.687,82 |
| 11 | 248,38 | 2.732,19 |
| 12 | 231,38 | 2.776,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.175,14 | 2.175,14 |
| 2 | 1.166,75 | 2.333,49 |
| 3 | 792,62 | 2.377,86 |
| 4 | 605,51 | 2.422,02 |
| 5 | 493,32 | 2.466,61 |
| 6 | 418,46 | 2.510,76 |
| 7 | 364,99 | 2.554,92 |
| 8 | 324,91 | 2.599,29 |
| 9 | 293,76 | 2.643,88 |
| 10 | 268,78 | 2.687,82 |
| 11 | 247,79 | 2.725,67 |
| 12 | 231,38 | 2.776,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.175,14 | 2.175,14 |
| 2 | 1.166,75 | 2.333,49 |
| 3 | 792,62 | 2.377,86 |
| 4 | 605,51 | 2.422,02 |
| 5 | 493,32 | 2.466,61 |
| 6 | 418,46 | 2.510,76 |
| 7 | 364,99 | 2.554,92 |
| 8 | 324,91 | 2.599,29 |
| 9 | 293,76 | 2.643,88 |
| 10 | 268,78 | 2.687,82 |
| 11 | 247,79 | 2.725,67 |
| 12 | 231,38 | 2.776,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.175,14 | 2.175,14 |
| 2 | 1.166,75 | 2.333,49 |
| 3 | 792,62 | 2.377,86 |
| 4 | 605,51 | 2.422,02 |
| 5 | 493,32 | 2.466,61 |
| 6 | 418,46 | 2.510,76 |
| 7 | 364,99 | 2.554,92 |
| 8 | 324,91 | 2.599,29 |
| 9 | 293,76 | 2.643,88 |
| 10 | 268,78 | 2.687,82 |
| 11 | 247,79 | 2.725,67 |
| 12 | 231,38 | 2.776,57 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.