14 * 4,8 cm - 80 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 6,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 80 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.593,62 | 9.593,62 |
| 2 | 5.146,02 | 10.292,04 |
| 3 | 3.495,92 | 10.487,75 |
| 4 | 2.670,63 | 10.682,50 |
| 5 | 2.175,83 | 10.879,17 |
| 6 | 1.845,65 | 11.073,92 |
| 7 | 1.609,81 | 11.268,67 |
| 8 | 1.433,05 | 11.464,38 |
| 9 | 1.295,67 | 11.661,05 |
| 10 | 1.185,48 | 11.854,84 |
| 11 | 1.095,50 | 12.050,55 |
| 12 | 1.020,52 | 12.246,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.593,62 | 9.593,62 |
| 2 | 5.146,02 | 10.292,04 |
| 3 | 3.495,92 | 10.487,75 |
| 4 | 2.670,63 | 10.682,50 |
| 5 | 2.175,83 | 10.879,17 |
| 6 | 1.845,65 | 11.073,92 |
| 7 | 1.609,81 | 11.268,67 |
| 8 | 1.433,05 | 11.464,38 |
| 9 | 1.295,67 | 11.661,05 |
| 10 | 1.185,48 | 11.854,84 |
| 11 | 1.095,50 | 12.050,55 |
| 12 | 1.020,52 | 12.246,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.593,62 | 9.593,62 |
| 2 | 5.146,02 | 10.292,04 |
| 3 | 3.495,92 | 10.487,75 |
| 4 | 2.670,63 | 10.682,50 |
| 5 | 2.175,83 | 10.879,17 |
| 6 | 1.845,65 | 11.073,92 |
| 7 | 1.609,81 | 11.268,67 |
| 8 | 1.433,05 | 11.464,38 |
| 9 | 1.295,67 | 11.661,05 |
| 10 | 1.185,48 | 11.854,84 |
| 11 | 1.095,50 | 12.050,55 |
| 12 | 1.020,52 | 12.246,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.593,62 | 9.593,62 |
| 2 | 5.146,02 | 10.292,04 |
| 3 | 3.495,92 | 10.487,75 |
| 4 | 2.670,63 | 10.682,50 |
| 5 | 2.175,83 | 10.879,17 |
| 6 | 1.845,65 | 11.073,92 |
| 7 | 1.609,81 | 11.268,67 |
| 8 | 1.433,05 | 11.464,38 |
| 9 | 1.295,67 | 11.661,05 |
| 10 | 1.185,48 | 11.854,84 |
| 11 | 1.095,50 | 12.050,55 |
| 12 | 1.020,52 | 12.246,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.593,62 | 9.593,62 |
| 2 | 5.146,02 | 10.292,04 |
| 3 | 3.495,92 | 10.487,75 |
| 4 | 2.670,63 | 10.682,50 |
| 5 | 2.175,83 | 10.879,17 |
| 6 | 1.845,65 | 11.073,92 |
| 7 | 1.609,81 | 11.268,67 |
| 8 | 1.433,05 | 11.464,38 |
| 9 | 1.295,67 | 11.661,05 |
| 10 | 1.185,48 | 11.854,84 |
| 11 | 1.095,50 | 12.050,55 |
| 12 | 1.020,52 | 12.246,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.593,62 | 9.593,62 |
| 2 | 5.146,02 | 10.292,04 |
| 3 | 3.495,92 | 10.487,75 |
| 4 | 2.670,63 | 10.682,50 |
| 5 | 2.175,83 | 10.879,17 |
| 6 | 1.845,65 | 11.073,92 |
| 7 | 1.609,81 | 11.268,67 |
| 8 | 1.433,05 | 11.464,38 |
| 9 | 1.295,67 | 11.661,05 |
| 10 | 1.185,48 | 11.854,84 |
| 11 | 1.092,89 | 12.021,77 |
| 12 | 1.020,52 | 12.246,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.593,62 | 9.593,62 |
| 2 | 5.146,02 | 10.292,04 |
| 3 | 3.495,92 | 10.487,75 |
| 4 | 2.670,63 | 10.682,50 |
| 5 | 2.175,83 | 10.879,17 |
| 6 | 1.845,65 | 11.073,92 |
| 7 | 1.609,81 | 11.268,67 |
| 8 | 1.433,05 | 11.464,38 |
| 9 | 1.295,67 | 11.661,05 |
| 10 | 1.185,48 | 11.854,84 |
| 11 | 1.092,89 | 12.021,77 |
| 12 | 1.020,52 | 12.246,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.593,62 | 9.593,62 |
| 2 | 5.146,02 | 10.292,04 |
| 3 | 3.495,92 | 10.487,75 |
| 4 | 2.670,63 | 10.682,50 |
| 5 | 2.175,83 | 10.879,17 |
| 6 | 1.845,65 | 11.073,92 |
| 7 | 1.609,81 | 11.268,67 |
| 8 | 1.433,05 | 11.464,38 |
| 9 | 1.295,67 | 11.661,05 |
| 10 | 1.185,48 | 11.854,84 |
| 11 | 1.092,89 | 12.021,77 |
| 12 | 1.020,52 | 12.246,26 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.