14 * 4.5 cm - 53 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Germany |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 53 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.098,98 | 6.098,98 |
| 2 | 3.271,50 | 6.542,99 |
| 3 | 2.222,47 | 6.667,40 |
| 4 | 1.697,80 | 6.791,21 |
| 5 | 1.383,25 | 6.916,24 |
| 6 | 1.173,34 | 7.040,05 |
| 7 | 1.023,41 | 7.163,86 |
| 8 | 911,04 | 7.288,28 |
| 9 | 823,70 | 7.413,31 |
| 10 | 753,65 | 7.536,51 |
| 11 | 696,45 | 7.660,93 |
| 12 | 648,78 | 7.785,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.098,98 | 6.098,98 |
| 2 | 3.271,50 | 6.542,99 |
| 3 | 2.222,47 | 6.667,40 |
| 4 | 1.697,80 | 6.791,21 |
| 5 | 1.383,25 | 6.916,24 |
| 6 | 1.173,34 | 7.040,05 |
| 7 | 1.023,41 | 7.163,86 |
| 8 | 911,04 | 7.288,28 |
| 9 | 823,70 | 7.413,31 |
| 10 | 753,65 | 7.536,51 |
| 11 | 696,45 | 7.660,93 |
| 12 | 648,78 | 7.785,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.098,98 | 6.098,98 |
| 2 | 3.271,50 | 6.542,99 |
| 3 | 2.222,47 | 6.667,40 |
| 4 | 1.697,80 | 6.791,21 |
| 5 | 1.383,25 | 6.916,24 |
| 6 | 1.173,34 | 7.040,05 |
| 7 | 1.023,41 | 7.163,86 |
| 8 | 911,04 | 7.288,28 |
| 9 | 823,70 | 7.413,31 |
| 10 | 753,65 | 7.536,51 |
| 11 | 696,45 | 7.660,93 |
| 12 | 648,78 | 7.785,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.098,98 | 6.098,98 |
| 2 | 3.271,50 | 6.542,99 |
| 3 | 2.222,47 | 6.667,40 |
| 4 | 1.697,80 | 6.791,21 |
| 5 | 1.383,25 | 6.916,24 |
| 6 | 1.173,34 | 7.040,05 |
| 7 | 1.023,41 | 7.163,86 |
| 8 | 911,04 | 7.288,28 |
| 9 | 823,70 | 7.413,31 |
| 10 | 753,65 | 7.536,51 |
| 11 | 696,45 | 7.660,93 |
| 12 | 648,78 | 7.785,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.098,98 | 6.098,98 |
| 2 | 3.271,50 | 6.542,99 |
| 3 | 2.222,47 | 6.667,40 |
| 4 | 1.697,80 | 6.791,21 |
| 5 | 1.383,25 | 6.916,24 |
| 6 | 1.173,34 | 7.040,05 |
| 7 | 1.023,41 | 7.163,86 |
| 8 | 911,04 | 7.288,28 |
| 9 | 823,70 | 7.413,31 |
| 10 | 753,65 | 7.536,51 |
| 11 | 696,45 | 7.660,93 |
| 12 | 648,78 | 7.785,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.098,98 | 6.098,98 |
| 2 | 3.271,50 | 6.542,99 |
| 3 | 2.222,47 | 6.667,40 |
| 4 | 1.697,80 | 6.791,21 |
| 5 | 1.383,25 | 6.916,24 |
| 6 | 1.173,34 | 7.040,05 |
| 7 | 1.023,41 | 7.163,86 |
| 8 | 911,04 | 7.288,28 |
| 9 | 823,70 | 7.413,31 |
| 10 | 753,65 | 7.536,51 |
| 11 | 694,78 | 7.642,63 |
| 12 | 648,78 | 7.785,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.098,98 | 6.098,98 |
| 2 | 3.271,50 | 6.542,99 |
| 3 | 2.222,47 | 6.667,40 |
| 4 | 1.697,80 | 6.791,21 |
| 5 | 1.383,25 | 6.916,24 |
| 6 | 1.173,34 | 7.040,05 |
| 7 | 1.023,41 | 7.163,86 |
| 8 | 911,04 | 7.288,28 |
| 9 | 823,70 | 7.413,31 |
| 10 | 753,65 | 7.536,51 |
| 11 | 694,78 | 7.642,63 |
| 12 | 648,78 | 7.785,35 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.098,98 | 6.098,98 |
| 2 | 3.271,50 | 6.542,99 |
| 3 | 2.222,47 | 6.667,40 |
| 4 | 1.697,80 | 6.791,21 |
| 5 | 1.383,25 | 6.916,24 |
| 6 | 1.173,34 | 7.040,05 |
| 7 | 1.023,41 | 7.163,86 |
| 8 | 911,04 | 7.288,28 |
| 9 | 823,70 | 7.413,31 |
| 10 | 753,65 | 7.536,51 |
| 11 | 694,78 | 7.642,63 |
| 12 | 648,78 | 7.785,35 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.