28 * 14 cm - 440 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,5 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 14 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 28 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 440 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.955,46 | 31.955,46 |
| 2 | 17.140,91 | 34.281,82 |
| 3 | 11.644,57 | 34.933,71 |
| 4 | 8.895,60 | 35.582,40 |
| 5 | 7.247,50 | 36.237,49 |
| 6 | 6.147,70 | 36.886,19 |
| 7 | 5.362,13 | 37.534,88 |
| 8 | 4.773,35 | 38.186,77 |
| 9 | 4.315,76 | 38.841,86 |
| 10 | 3.948,74 | 39.487,36 |
| 11 | 3.649,02 | 40.139,25 |
| 12 | 3.399,26 | 40.791,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.955,46 | 31.955,46 |
| 2 | 17.140,91 | 34.281,82 |
| 3 | 11.644,57 | 34.933,71 |
| 4 | 8.895,60 | 35.582,40 |
| 5 | 7.247,50 | 36.237,49 |
| 6 | 6.147,70 | 36.886,19 |
| 7 | 5.362,13 | 37.534,88 |
| 8 | 4.773,35 | 38.186,77 |
| 9 | 4.315,76 | 38.841,86 |
| 10 | 3.948,74 | 39.487,36 |
| 11 | 3.649,02 | 40.139,25 |
| 12 | 3.399,26 | 40.791,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.955,46 | 31.955,46 |
| 2 | 17.140,91 | 34.281,82 |
| 3 | 11.644,57 | 34.933,71 |
| 4 | 8.895,60 | 35.582,40 |
| 5 | 7.247,50 | 36.237,49 |
| 6 | 6.147,70 | 36.886,19 |
| 7 | 5.362,13 | 37.534,88 |
| 8 | 4.773,35 | 38.186,77 |
| 9 | 4.315,76 | 38.841,86 |
| 10 | 3.948,74 | 39.487,36 |
| 11 | 3.649,02 | 40.139,25 |
| 12 | 3.399,26 | 40.791,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.955,46 | 31.955,46 |
| 2 | 17.140,91 | 34.281,82 |
| 3 | 11.644,57 | 34.933,71 |
| 4 | 8.895,60 | 35.582,40 |
| 5 | 7.247,50 | 36.237,49 |
| 6 | 6.147,70 | 36.886,19 |
| 7 | 5.362,13 | 37.534,88 |
| 8 | 4.773,35 | 38.186,77 |
| 9 | 4.315,76 | 38.841,86 |
| 10 | 3.948,74 | 39.487,36 |
| 11 | 3.649,02 | 40.139,25 |
| 12 | 3.399,26 | 40.791,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.955,46 | 31.955,46 |
| 2 | 17.140,91 | 34.281,82 |
| 3 | 11.644,57 | 34.933,71 |
| 4 | 8.895,60 | 35.582,40 |
| 5 | 7.247,50 | 36.237,49 |
| 6 | 6.147,70 | 36.886,19 |
| 7 | 5.362,13 | 37.534,88 |
| 8 | 4.773,35 | 38.186,77 |
| 9 | 4.315,76 | 38.841,86 |
| 10 | 3.948,74 | 39.487,36 |
| 11 | 3.649,02 | 40.139,25 |
| 12 | 3.399,26 | 40.791,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.955,46 | 31.955,46 |
| 2 | 17.140,91 | 34.281,82 |
| 3 | 11.644,57 | 34.933,71 |
| 4 | 8.895,60 | 35.582,40 |
| 5 | 7.247,50 | 36.237,49 |
| 6 | 6.147,70 | 36.886,19 |
| 7 | 5.362,13 | 37.534,88 |
| 8 | 4.773,35 | 38.186,77 |
| 9 | 4.315,76 | 38.841,86 |
| 10 | 3.948,74 | 39.487,36 |
| 11 | 3.640,31 | 40.043,39 |
| 12 | 3.399,26 | 40.791,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.955,46 | 31.955,46 |
| 2 | 17.140,91 | 34.281,82 |
| 3 | 11.644,57 | 34.933,71 |
| 4 | 8.895,60 | 35.582,40 |
| 5 | 7.247,50 | 36.237,49 |
| 6 | 6.147,70 | 36.886,19 |
| 7 | 5.362,13 | 37.534,88 |
| 8 | 4.773,35 | 38.186,77 |
| 9 | 4.315,76 | 38.841,86 |
| 10 | 3.948,74 | 39.487,36 |
| 11 | 3.640,31 | 40.043,39 |
| 12 | 3.399,26 | 40.791,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.955,46 | 31.955,46 |
| 2 | 17.140,91 | 34.281,82 |
| 3 | 11.644,57 | 34.933,71 |
| 4 | 8.895,60 | 35.582,40 |
| 5 | 7.247,50 | 36.237,49 |
| 6 | 6.147,70 | 36.886,19 |
| 7 | 5.362,13 | 37.534,88 |
| 8 | 4.773,35 | 38.186,77 |
| 9 | 4.315,76 | 38.841,86 |
| 10 | 3.948,74 | 39.487,36 |
| 11 | 3.640,31 | 40.043,39 |
| 12 | 3.399,26 | 40.791,14 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.