14 * 8 cm - 74 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 74 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.680,02 | 10.680,02 |
| 2 | 5.728,77 | 11.457,53 |
| 3 | 3.891,80 | 11.675,40 |
| 4 | 2.973,05 | 11.892,20 |
| 5 | 2.422,23 | 12.111,14 |
| 6 | 2.054,66 | 12.327,95 |
| 7 | 1.792,11 | 12.544,75 |
| 8 | 1.595,33 | 12.762,62 |
| 9 | 1.442,40 | 12.981,56 |
| 10 | 1.319,73 | 13.197,30 |
| 11 | 1.219,56 | 13.415,17 |
| 12 | 1.136,09 | 13.633,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.680,02 | 10.680,02 |
| 2 | 5.728,77 | 11.457,53 |
| 3 | 3.891,80 | 11.675,40 |
| 4 | 2.973,05 | 11.892,20 |
| 5 | 2.422,23 | 12.111,14 |
| 6 | 2.054,66 | 12.327,95 |
| 7 | 1.792,11 | 12.544,75 |
| 8 | 1.595,33 | 12.762,62 |
| 9 | 1.442,40 | 12.981,56 |
| 10 | 1.319,73 | 13.197,30 |
| 11 | 1.219,56 | 13.415,17 |
| 12 | 1.136,09 | 13.633,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.680,02 | 10.680,02 |
| 2 | 5.728,77 | 11.457,53 |
| 3 | 3.891,80 | 11.675,40 |
| 4 | 2.973,05 | 11.892,20 |
| 5 | 2.422,23 | 12.111,14 |
| 6 | 2.054,66 | 12.327,95 |
| 7 | 1.792,11 | 12.544,75 |
| 8 | 1.595,33 | 12.762,62 |
| 9 | 1.442,40 | 12.981,56 |
| 10 | 1.319,73 | 13.197,30 |
| 11 | 1.219,56 | 13.415,17 |
| 12 | 1.136,09 | 13.633,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.680,02 | 10.680,02 |
| 2 | 5.728,77 | 11.457,53 |
| 3 | 3.891,80 | 11.675,40 |
| 4 | 2.973,05 | 11.892,20 |
| 5 | 2.422,23 | 12.111,14 |
| 6 | 2.054,66 | 12.327,95 |
| 7 | 1.792,11 | 12.544,75 |
| 8 | 1.595,33 | 12.762,62 |
| 9 | 1.442,40 | 12.981,56 |
| 10 | 1.319,73 | 13.197,30 |
| 11 | 1.219,56 | 13.415,17 |
| 12 | 1.136,09 | 13.633,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.680,02 | 10.680,02 |
| 2 | 5.728,77 | 11.457,53 |
| 3 | 3.891,80 | 11.675,40 |
| 4 | 2.973,05 | 11.892,20 |
| 5 | 2.422,23 | 12.111,14 |
| 6 | 2.054,66 | 12.327,95 |
| 7 | 1.792,11 | 12.544,75 |
| 8 | 1.595,33 | 12.762,62 |
| 9 | 1.442,40 | 12.981,56 |
| 10 | 1.319,73 | 13.197,30 |
| 11 | 1.219,56 | 13.415,17 |
| 12 | 1.136,09 | 13.633,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.680,02 | 10.680,02 |
| 2 | 5.728,77 | 11.457,53 |
| 3 | 3.891,80 | 11.675,40 |
| 4 | 2.973,05 | 11.892,20 |
| 5 | 2.422,23 | 12.111,14 |
| 6 | 2.054,66 | 12.327,95 |
| 7 | 1.792,11 | 12.544,75 |
| 8 | 1.595,33 | 12.762,62 |
| 9 | 1.442,40 | 12.981,56 |
| 10 | 1.319,73 | 13.197,30 |
| 11 | 1.216,65 | 13.383,13 |
| 12 | 1.136,09 | 13.633,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.680,02 | 10.680,02 |
| 2 | 5.728,77 | 11.457,53 |
| 3 | 3.891,80 | 11.675,40 |
| 4 | 2.973,05 | 11.892,20 |
| 5 | 2.422,23 | 12.111,14 |
| 6 | 2.054,66 | 12.327,95 |
| 7 | 1.792,11 | 12.544,75 |
| 8 | 1.595,33 | 12.762,62 |
| 9 | 1.442,40 | 12.981,56 |
| 10 | 1.319,73 | 13.197,30 |
| 11 | 1.216,65 | 13.383,13 |
| 12 | 1.136,09 | 13.633,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.680,02 | 10.680,02 |
| 2 | 5.728,77 | 11.457,53 |
| 3 | 3.891,80 | 11.675,40 |
| 4 | 2.973,05 | 11.892,20 |
| 5 | 2.422,23 | 12.111,14 |
| 6 | 2.054,66 | 12.327,95 |
| 7 | 1.792,11 | 12.544,75 |
| 8 | 1.595,33 | 12.762,62 |
| 9 | 1.442,40 | 12.981,56 |
| 10 | 1.319,73 | 13.197,30 |
| 11 | 1.216,65 | 13.383,13 |
| 12 | 1.136,09 | 13.633,05 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.