15 * 7,5 cm - 92 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 7,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 92 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.080,75 | 10.080,75 |
| 2 | 5.407,32 | 10.814,63 |
| 3 | 3.673,43 | 11.020,28 |
| 4 | 2.806,23 | 11.224,92 |
| 5 | 2.286,31 | 11.431,57 |
| 6 | 1.939,37 | 11.636,21 |
| 7 | 1.691,55 | 11.840,85 |
| 8 | 1.505,81 | 12.046,50 |
| 9 | 1.361,46 | 12.253,15 |
| 10 | 1.245,68 | 12.456,78 |
| 11 | 1.151,13 | 12.662,43 |
| 12 | 1.072,34 | 12.868,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.080,75 | 10.080,75 |
| 2 | 5.407,32 | 10.814,63 |
| 3 | 3.673,43 | 11.020,28 |
| 4 | 2.806,23 | 11.224,92 |
| 5 | 2.286,31 | 11.431,57 |
| 6 | 1.939,37 | 11.636,21 |
| 7 | 1.691,55 | 11.840,85 |
| 8 | 1.505,81 | 12.046,50 |
| 9 | 1.361,46 | 12.253,15 |
| 10 | 1.245,68 | 12.456,78 |
| 11 | 1.151,13 | 12.662,43 |
| 12 | 1.072,34 | 12.868,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.080,75 | 10.080,75 |
| 2 | 5.407,32 | 10.814,63 |
| 3 | 3.673,43 | 11.020,28 |
| 4 | 2.806,23 | 11.224,92 |
| 5 | 2.286,31 | 11.431,57 |
| 6 | 1.939,37 | 11.636,21 |
| 7 | 1.691,55 | 11.840,85 |
| 8 | 1.505,81 | 12.046,50 |
| 9 | 1.361,46 | 12.253,15 |
| 10 | 1.245,68 | 12.456,78 |
| 11 | 1.151,13 | 12.662,43 |
| 12 | 1.072,34 | 12.868,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.080,75 | 10.080,75 |
| 2 | 5.407,32 | 10.814,63 |
| 3 | 3.673,43 | 11.020,28 |
| 4 | 2.806,23 | 11.224,92 |
| 5 | 2.286,31 | 11.431,57 |
| 6 | 1.939,37 | 11.636,21 |
| 7 | 1.691,55 | 11.840,85 |
| 8 | 1.505,81 | 12.046,50 |
| 9 | 1.361,46 | 12.253,15 |
| 10 | 1.245,68 | 12.456,78 |
| 11 | 1.151,13 | 12.662,43 |
| 12 | 1.072,34 | 12.868,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.080,75 | 10.080,75 |
| 2 | 5.407,32 | 10.814,63 |
| 3 | 3.673,43 | 11.020,28 |
| 4 | 2.806,23 | 11.224,92 |
| 5 | 2.286,31 | 11.431,57 |
| 6 | 1.939,37 | 11.636,21 |
| 7 | 1.691,55 | 11.840,85 |
| 8 | 1.505,81 | 12.046,50 |
| 9 | 1.361,46 | 12.253,15 |
| 10 | 1.245,68 | 12.456,78 |
| 11 | 1.151,13 | 12.662,43 |
| 12 | 1.072,34 | 12.868,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.080,75 | 10.080,75 |
| 2 | 5.407,32 | 10.814,63 |
| 3 | 3.673,43 | 11.020,28 |
| 4 | 2.806,23 | 11.224,92 |
| 5 | 2.286,31 | 11.431,57 |
| 6 | 1.939,37 | 11.636,21 |
| 7 | 1.691,55 | 11.840,85 |
| 8 | 1.505,81 | 12.046,50 |
| 9 | 1.361,46 | 12.253,15 |
| 10 | 1.245,68 | 12.456,78 |
| 11 | 1.148,38 | 12.632,19 |
| 12 | 1.072,34 | 12.868,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.080,75 | 10.080,75 |
| 2 | 5.407,32 | 10.814,63 |
| 3 | 3.673,43 | 11.020,28 |
| 4 | 2.806,23 | 11.224,92 |
| 5 | 2.286,31 | 11.431,57 |
| 6 | 1.939,37 | 11.636,21 |
| 7 | 1.691,55 | 11.840,85 |
| 8 | 1.505,81 | 12.046,50 |
| 9 | 1.361,46 | 12.253,15 |
| 10 | 1.245,68 | 12.456,78 |
| 11 | 1.148,38 | 12.632,19 |
| 12 | 1.072,34 | 12.868,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.080,75 | 10.080,75 |
| 2 | 5.407,32 | 10.814,63 |
| 3 | 3.673,43 | 11.020,28 |
| 4 | 2.806,23 | 11.224,92 |
| 5 | 2.286,31 | 11.431,57 |
| 6 | 1.939,37 | 11.636,21 |
| 7 | 1.691,55 | 11.840,85 |
| 8 | 1.505,81 | 12.046,50 |
| 9 | 1.361,46 | 12.253,15 |
| 10 | 1.245,68 | 12.456,78 |
| 11 | 1.148,38 | 12.632,19 |
| 12 | 1.072,34 | 12.868,08 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.