Set içindekiler: Briar Billiard Pipo - Vinil Pipo Çanta - Metal Pipo Kaşık - 6 Ad. Karbon Filtre - 10 ad. Renkli Temizlik Çubuğu - Plastik Stant ve kumaş pipo kılıfı.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.729,08 | 3.729,08 |
| 2 | 2.000,28 | 4.000,56 |
| 3 | 1.358,88 | 4.076,63 |
| 4 | 1.038,08 | 4.152,33 |
| 5 | 845,76 | 4.228,78 |
| 6 | 717,41 | 4.304,48 |
| 7 | 625,74 | 4.380,18 |
| 8 | 557,03 | 4.456,25 |
| 9 | 503,63 | 4.532,70 |
| 10 | 460,80 | 4.608,02 |
| 11 | 425,83 | 4.684,10 |
| 12 | 396,68 | 4.760,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.729,08 | 3.729,08 |
| 2 | 2.000,28 | 4.000,56 |
| 3 | 1.358,88 | 4.076,63 |
| 4 | 1.038,08 | 4.152,33 |
| 5 | 845,76 | 4.228,78 |
| 6 | 717,41 | 4.304,48 |
| 7 | 625,74 | 4.380,18 |
| 8 | 557,03 | 4.456,25 |
| 9 | 503,63 | 4.532,70 |
| 10 | 460,80 | 4.608,02 |
| 11 | 425,83 | 4.684,10 |
| 12 | 396,68 | 4.760,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.729,08 | 3.729,08 |
| 2 | 2.000,28 | 4.000,56 |
| 3 | 1.358,88 | 4.076,63 |
| 4 | 1.038,08 | 4.152,33 |
| 5 | 845,76 | 4.228,78 |
| 6 | 717,41 | 4.304,48 |
| 7 | 625,74 | 4.380,18 |
| 8 | 557,03 | 4.456,25 |
| 9 | 503,63 | 4.532,70 |
| 10 | 460,80 | 4.608,02 |
| 11 | 425,83 | 4.684,10 |
| 12 | 396,68 | 4.760,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.729,08 | 3.729,08 |
| 2 | 2.000,28 | 4.000,56 |
| 3 | 1.358,88 | 4.076,63 |
| 4 | 1.038,08 | 4.152,33 |
| 5 | 845,76 | 4.228,78 |
| 6 | 717,41 | 4.304,48 |
| 7 | 625,74 | 4.380,18 |
| 8 | 557,03 | 4.456,25 |
| 9 | 503,63 | 4.532,70 |
| 10 | 460,80 | 4.608,02 |
| 11 | 425,83 | 4.684,10 |
| 12 | 396,68 | 4.760,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.729,08 | 3.729,08 |
| 2 | 2.000,28 | 4.000,56 |
| 3 | 1.358,88 | 4.076,63 |
| 4 | 1.038,08 | 4.152,33 |
| 5 | 845,76 | 4.228,78 |
| 6 | 717,41 | 4.304,48 |
| 7 | 625,74 | 4.380,18 |
| 8 | 557,03 | 4.456,25 |
| 9 | 503,63 | 4.532,70 |
| 10 | 460,80 | 4.608,02 |
| 11 | 425,83 | 4.684,10 |
| 12 | 396,68 | 4.760,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.729,08 | 3.729,08 |
| 2 | 2.000,28 | 4.000,56 |
| 3 | 1.358,88 | 4.076,63 |
| 4 | 1.038,08 | 4.152,33 |
| 5 | 845,76 | 4.228,78 |
| 6 | 717,41 | 4.304,48 |
| 7 | 625,74 | 4.380,18 |
| 8 | 557,03 | 4.456,25 |
| 9 | 503,63 | 4.532,70 |
| 10 | 460,80 | 4.608,02 |
| 11 | 424,81 | 4.672,91 |
| 12 | 396,68 | 4.760,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.729,08 | 3.729,08 |
| 2 | 2.000,28 | 4.000,56 |
| 3 | 1.358,88 | 4.076,63 |
| 4 | 1.038,08 | 4.152,33 |
| 5 | 845,76 | 4.228,78 |
| 6 | 717,41 | 4.304,48 |
| 7 | 625,74 | 4.380,18 |
| 8 | 557,03 | 4.456,25 |
| 9 | 503,63 | 4.532,70 |
| 10 | 460,80 | 4.608,02 |
| 11 | 424,81 | 4.672,91 |
| 12 | 396,68 | 4.760,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.729,08 | 3.729,08 |
| 2 | 2.000,28 | 4.000,56 |
| 3 | 1.358,88 | 4.076,63 |
| 4 | 1.038,08 | 4.152,33 |
| 5 | 845,76 | 4.228,78 |
| 6 | 717,41 | 4.304,48 |
| 7 | 625,74 | 4.380,18 |
| 8 | 557,03 | 4.456,25 |
| 9 | 503,63 | 4.532,70 |
| 10 | 460,80 | 4.608,02 |
| 11 | 424,81 | 4.672,91 |
| 12 | 396,68 | 4.760,17 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.