Set içindekiler: Briar Billiard Pipo - Vinil Pipo Çanta - Metal Pipo Kaşık - 6 Ad. Karbon Filtre - 10 ad. Renkli Temizlik Çubuğu - Plastik Stant ve kumaş pipo kılıfı.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.730,85 | 3.730,85 |
| 2 | 2.001,23 | 4.002,46 |
| 3 | 1.359,52 | 4.078,57 |
| 4 | 1.038,58 | 4.154,30 |
| 5 | 846,16 | 4.230,78 |
| 6 | 717,75 | 4.306,52 |
| 7 | 626,04 | 4.382,26 |
| 8 | 557,30 | 4.458,37 |
| 9 | 503,87 | 4.534,85 |
| 10 | 461,02 | 4.610,21 |
| 11 | 426,03 | 4.686,32 |
| 12 | 396,87 | 4.762,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.730,85 | 3.730,85 |
| 2 | 2.001,23 | 4.002,46 |
| 3 | 1.359,52 | 4.078,57 |
| 4 | 1.038,58 | 4.154,30 |
| 5 | 846,16 | 4.230,78 |
| 6 | 717,75 | 4.306,52 |
| 7 | 626,04 | 4.382,26 |
| 8 | 557,30 | 4.458,37 |
| 9 | 503,87 | 4.534,85 |
| 10 | 461,02 | 4.610,21 |
| 11 | 426,03 | 4.686,32 |
| 12 | 396,87 | 4.762,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.730,85 | 3.730,85 |
| 2 | 2.001,23 | 4.002,46 |
| 3 | 1.359,52 | 4.078,57 |
| 4 | 1.038,58 | 4.154,30 |
| 5 | 846,16 | 4.230,78 |
| 6 | 717,75 | 4.306,52 |
| 7 | 626,04 | 4.382,26 |
| 8 | 557,30 | 4.458,37 |
| 9 | 503,87 | 4.534,85 |
| 10 | 461,02 | 4.610,21 |
| 11 | 426,03 | 4.686,32 |
| 12 | 396,87 | 4.762,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.730,85 | 3.730,85 |
| 2 | 2.001,23 | 4.002,46 |
| 3 | 1.359,52 | 4.078,57 |
| 4 | 1.038,58 | 4.154,30 |
| 5 | 846,16 | 4.230,78 |
| 6 | 717,75 | 4.306,52 |
| 7 | 626,04 | 4.382,26 |
| 8 | 557,30 | 4.458,37 |
| 9 | 503,87 | 4.534,85 |
| 10 | 461,02 | 4.610,21 |
| 11 | 426,03 | 4.686,32 |
| 12 | 396,87 | 4.762,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.730,85 | 3.730,85 |
| 2 | 2.001,23 | 4.002,46 |
| 3 | 1.359,52 | 4.078,57 |
| 4 | 1.038,58 | 4.154,30 |
| 5 | 846,16 | 4.230,78 |
| 6 | 717,75 | 4.306,52 |
| 7 | 626,04 | 4.382,26 |
| 8 | 557,30 | 4.458,37 |
| 9 | 503,87 | 4.534,85 |
| 10 | 461,02 | 4.610,21 |
| 11 | 426,03 | 4.686,32 |
| 12 | 396,87 | 4.762,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.730,85 | 3.730,85 |
| 2 | 2.001,23 | 4.002,46 |
| 3 | 1.359,52 | 4.078,57 |
| 4 | 1.038,58 | 4.154,30 |
| 5 | 846,16 | 4.230,78 |
| 6 | 717,75 | 4.306,52 |
| 7 | 626,04 | 4.382,26 |
| 8 | 557,30 | 4.458,37 |
| 9 | 503,87 | 4.534,85 |
| 10 | 461,02 | 4.610,21 |
| 11 | 425,01 | 4.675,13 |
| 12 | 396,87 | 4.762,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.730,85 | 3.730,85 |
| 2 | 2.001,23 | 4.002,46 |
| 3 | 1.359,52 | 4.078,57 |
| 4 | 1.038,58 | 4.154,30 |
| 5 | 846,16 | 4.230,78 |
| 6 | 717,75 | 4.306,52 |
| 7 | 626,04 | 4.382,26 |
| 8 | 557,30 | 4.458,37 |
| 9 | 503,87 | 4.534,85 |
| 10 | 461,02 | 4.610,21 |
| 11 | 425,01 | 4.675,13 |
| 12 | 396,87 | 4.762,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.730,85 | 3.730,85 |
| 2 | 2.001,23 | 4.002,46 |
| 3 | 1.359,52 | 4.078,57 |
| 4 | 1.038,58 | 4.154,30 |
| 5 | 846,16 | 4.230,78 |
| 6 | 717,75 | 4.306,52 |
| 7 | 626,04 | 4.382,26 |
| 8 | 557,30 | 4.458,37 |
| 9 | 503,87 | 4.534,85 |
| 10 | 461,02 | 4.610,21 |
| 11 | 425,01 | 4.675,13 |
| 12 | 396,87 | 4.762,43 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.