15 * 4,5 cm - 32 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pearwood |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D =4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.771,49 | 2.771,49 |
| 2 | 1.486,63 | 2.973,25 |
| 3 | 1.009,93 | 3.029,79 |
| 4 | 771,51 | 3.086,05 |
| 5 | 628,57 | 3.142,87 |
| 6 | 533,19 | 3.199,13 |
| 7 | 465,06 | 3.255,39 |
| 8 | 413,99 | 3.311,93 |
| 9 | 374,31 | 3.368,75 |
| 10 | 342,47 | 3.424,73 |
| 11 | 316,48 | 3.481,27 |
| 12 | 294,82 | 3.537,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.771,49 | 2.771,49 |
| 2 | 1.486,63 | 2.973,25 |
| 3 | 1.009,93 | 3.029,79 |
| 4 | 771,51 | 3.086,05 |
| 5 | 628,57 | 3.142,87 |
| 6 | 533,19 | 3.199,13 |
| 7 | 465,06 | 3.255,39 |
| 8 | 413,99 | 3.311,93 |
| 9 | 374,31 | 3.368,75 |
| 10 | 342,47 | 3.424,73 |
| 11 | 316,48 | 3.481,27 |
| 12 | 294,82 | 3.537,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.771,49 | 2.771,49 |
| 2 | 1.486,63 | 2.973,25 |
| 3 | 1.009,93 | 3.029,79 |
| 4 | 771,51 | 3.086,05 |
| 5 | 628,57 | 3.142,87 |
| 6 | 533,19 | 3.199,13 |
| 7 | 465,06 | 3.255,39 |
| 8 | 413,99 | 3.311,93 |
| 9 | 374,31 | 3.368,75 |
| 10 | 342,47 | 3.424,73 |
| 11 | 316,48 | 3.481,27 |
| 12 | 294,82 | 3.537,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.771,49 | 2.771,49 |
| 2 | 1.486,63 | 2.973,25 |
| 3 | 1.009,93 | 3.029,79 |
| 4 | 771,51 | 3.086,05 |
| 5 | 628,57 | 3.142,87 |
| 6 | 533,19 | 3.199,13 |
| 7 | 465,06 | 3.255,39 |
| 8 | 413,99 | 3.311,93 |
| 9 | 374,31 | 3.368,75 |
| 10 | 342,47 | 3.424,73 |
| 11 | 316,48 | 3.481,27 |
| 12 | 294,82 | 3.537,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.771,49 | 2.771,49 |
| 2 | 1.486,63 | 2.973,25 |
| 3 | 1.009,93 | 3.029,79 |
| 4 | 771,51 | 3.086,05 |
| 5 | 628,57 | 3.142,87 |
| 6 | 533,19 | 3.199,13 |
| 7 | 465,06 | 3.255,39 |
| 8 | 413,99 | 3.311,93 |
| 9 | 374,31 | 3.368,75 |
| 10 | 342,47 | 3.424,73 |
| 11 | 316,48 | 3.481,27 |
| 12 | 294,82 | 3.537,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.771,49 | 2.771,49 |
| 2 | 1.486,63 | 2.973,25 |
| 3 | 1.009,93 | 3.029,79 |
| 4 | 771,51 | 3.086,05 |
| 5 | 628,57 | 3.142,87 |
| 6 | 533,19 | 3.199,13 |
| 7 | 465,06 | 3.255,39 |
| 8 | 413,99 | 3.311,93 |
| 9 | 374,31 | 3.368,75 |
| 10 | 342,47 | 3.424,73 |
| 11 | 315,72 | 3.472,95 |
| 12 | 294,82 | 3.537,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.771,49 | 2.771,49 |
| 2 | 1.486,63 | 2.973,25 |
| 3 | 1.009,93 | 3.029,79 |
| 4 | 771,51 | 3.086,05 |
| 5 | 628,57 | 3.142,87 |
| 6 | 533,19 | 3.199,13 |
| 7 | 465,06 | 3.255,39 |
| 8 | 413,99 | 3.311,93 |
| 9 | 374,31 | 3.368,75 |
| 10 | 342,47 | 3.424,73 |
| 11 | 315,72 | 3.472,95 |
| 12 | 294,82 | 3.537,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.771,49 | 2.771,49 |
| 2 | 1.486,63 | 2.973,25 |
| 3 | 1.009,93 | 3.029,79 |
| 4 | 771,51 | 3.086,05 |
| 5 | 628,57 | 3.142,87 |
| 6 | 533,19 | 3.199,13 |
| 7 | 465,06 | 3.255,39 |
| 8 | 413,99 | 3.311,93 |
| 9 | 374,31 | 3.368,75 |
| 10 | 342,47 | 3.424,73 |
| 11 | 315,72 | 3.472,95 |
| 12 | 294,82 | 3.537,81 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.