10 * 9,5 cm - 145 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | İtalya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 6,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 9,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 145 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.843,57 | 23.843,57 |
| 2 | 12.789,69 | 25.579,38 |
| 3 | 8.688,60 | 26.065,79 |
| 4 | 6.637,46 | 26.549,82 |
| 5 | 5.407,72 | 27.038,61 |
| 6 | 4.587,11 | 27.522,63 |
| 7 | 4.000,95 | 28.006,66 |
| 8 | 3.561,63 | 28.493,07 |
| 9 | 3.220,21 | 28.981,86 |
| 10 | 2.946,35 | 29.463,50 |
| 11 | 2.722,72 | 29.949,91 |
| 12 | 2.536,36 | 30.436,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.843,57 | 23.843,57 |
| 2 | 12.789,69 | 25.579,38 |
| 3 | 8.688,60 | 26.065,79 |
| 4 | 6.637,46 | 26.549,82 |
| 5 | 5.407,72 | 27.038,61 |
| 6 | 4.587,11 | 27.522,63 |
| 7 | 4.000,95 | 28.006,66 |
| 8 | 3.561,63 | 28.493,07 |
| 9 | 3.220,21 | 28.981,86 |
| 10 | 2.946,35 | 29.463,50 |
| 11 | 2.722,72 | 29.949,91 |
| 12 | 2.536,36 | 30.436,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.843,57 | 23.843,57 |
| 2 | 12.789,69 | 25.579,38 |
| 3 | 8.688,60 | 26.065,79 |
| 4 | 6.637,46 | 26.549,82 |
| 5 | 5.407,72 | 27.038,61 |
| 6 | 4.587,11 | 27.522,63 |
| 7 | 4.000,95 | 28.006,66 |
| 8 | 3.561,63 | 28.493,07 |
| 9 | 3.220,21 | 28.981,86 |
| 10 | 2.946,35 | 29.463,50 |
| 11 | 2.722,72 | 29.949,91 |
| 12 | 2.536,36 | 30.436,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.843,57 | 23.843,57 |
| 2 | 12.789,69 | 25.579,38 |
| 3 | 8.688,60 | 26.065,79 |
| 4 | 6.637,46 | 26.549,82 |
| 5 | 5.407,72 | 27.038,61 |
| 6 | 4.587,11 | 27.522,63 |
| 7 | 4.000,95 | 28.006,66 |
| 8 | 3.561,63 | 28.493,07 |
| 9 | 3.220,21 | 28.981,86 |
| 10 | 2.946,35 | 29.463,50 |
| 11 | 2.722,72 | 29.949,91 |
| 12 | 2.536,36 | 30.436,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.843,57 | 23.843,57 |
| 2 | 12.789,69 | 25.579,38 |
| 3 | 8.688,60 | 26.065,79 |
| 4 | 6.637,46 | 26.549,82 |
| 5 | 5.407,72 | 27.038,61 |
| 6 | 4.587,11 | 27.522,63 |
| 7 | 4.000,95 | 28.006,66 |
| 8 | 3.561,63 | 28.493,07 |
| 9 | 3.220,21 | 28.981,86 |
| 10 | 2.946,35 | 29.463,50 |
| 11 | 2.722,72 | 29.949,91 |
| 12 | 2.536,36 | 30.436,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.843,57 | 23.843,57 |
| 2 | 12.789,69 | 25.579,38 |
| 3 | 8.688,60 | 26.065,79 |
| 4 | 6.637,46 | 26.549,82 |
| 5 | 5.407,72 | 27.038,61 |
| 6 | 4.587,11 | 27.522,63 |
| 7 | 4.000,95 | 28.006,66 |
| 8 | 3.561,63 | 28.493,07 |
| 9 | 3.220,21 | 28.981,86 |
| 10 | 2.946,35 | 29.463,50 |
| 11 | 2.716,22 | 29.878,38 |
| 12 | 2.536,36 | 30.436,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.843,57 | 23.843,57 |
| 2 | 12.789,69 | 25.579,38 |
| 3 | 8.688,60 | 26.065,79 |
| 4 | 6.637,46 | 26.549,82 |
| 5 | 5.407,72 | 27.038,61 |
| 6 | 4.587,11 | 27.522,63 |
| 7 | 4.000,95 | 28.006,66 |
| 8 | 3.561,63 | 28.493,07 |
| 9 | 3.220,21 | 28.981,86 |
| 10 | 2.946,35 | 29.463,50 |
| 11 | 2.716,22 | 29.878,38 |
| 12 | 2.536,36 | 30.436,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.843,57 | 23.843,57 |
| 2 | 12.789,69 | 25.579,38 |
| 3 | 8.688,60 | 26.065,79 |
| 4 | 6.637,46 | 26.549,82 |
| 5 | 5.407,72 | 27.038,61 |
| 6 | 4.587,11 | 27.522,63 |
| 7 | 4.000,95 | 28.006,66 |
| 8 | 3.561,63 | 28.493,07 |
| 9 | 3.220,21 | 28.981,86 |
| 10 | 2.946,35 | 29.463,50 |
| 11 | 2.716,22 | 29.878,38 |
| 12 | 2.536,36 | 30.436,32 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.