| Yapıldığı Ülke / Orijin | Macaristan |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 62 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.701,28 | 3.701,28 |
| 2 | 1.985,37 | 3.970,73 |
| 3 | 1.348,75 | 4.046,24 |
| 4 | 1.030,35 | 4.121,38 |
| 5 | 839,45 | 4.197,25 |
| 6 | 712,07 | 4.272,39 |
| 7 | 621,07 | 4.347,52 |
| 8 | 552,88 | 4.423,03 |
| 9 | 499,88 | 4.498,91 |
| 10 | 457,37 | 4.573,67 |
| 11 | 422,65 | 4.649,18 |
| 12 | 393,72 | 4.724,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.701,28 | 3.701,28 |
| 2 | 1.985,37 | 3.970,73 |
| 3 | 1.348,75 | 4.046,24 |
| 4 | 1.030,35 | 4.121,38 |
| 5 | 839,45 | 4.197,25 |
| 6 | 712,07 | 4.272,39 |
| 7 | 621,07 | 4.347,52 |
| 8 | 552,88 | 4.423,03 |
| 9 | 499,88 | 4.498,91 |
| 10 | 457,37 | 4.573,67 |
| 11 | 422,65 | 4.649,18 |
| 12 | 393,72 | 4.724,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.701,28 | 3.701,28 |
| 2 | 1.985,37 | 3.970,73 |
| 3 | 1.348,75 | 4.046,24 |
| 4 | 1.030,35 | 4.121,38 |
| 5 | 839,45 | 4.197,25 |
| 6 | 712,07 | 4.272,39 |
| 7 | 621,07 | 4.347,52 |
| 8 | 552,88 | 4.423,03 |
| 9 | 499,88 | 4.498,91 |
| 10 | 457,37 | 4.573,67 |
| 11 | 422,65 | 4.649,18 |
| 12 | 393,72 | 4.724,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.701,28 | 3.701,28 |
| 2 | 1.985,37 | 3.970,73 |
| 3 | 1.348,75 | 4.046,24 |
| 4 | 1.030,35 | 4.121,38 |
| 5 | 839,45 | 4.197,25 |
| 6 | 712,07 | 4.272,39 |
| 7 | 621,07 | 4.347,52 |
| 8 | 552,88 | 4.423,03 |
| 9 | 499,88 | 4.498,91 |
| 10 | 457,37 | 4.573,67 |
| 11 | 422,65 | 4.649,18 |
| 12 | 393,72 | 4.724,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.701,28 | 3.701,28 |
| 2 | 1.985,37 | 3.970,73 |
| 3 | 1.348,75 | 4.046,24 |
| 4 | 1.030,35 | 4.121,38 |
| 5 | 839,45 | 4.197,25 |
| 6 | 712,07 | 4.272,39 |
| 7 | 621,07 | 4.347,52 |
| 8 | 552,88 | 4.423,03 |
| 9 | 499,88 | 4.498,91 |
| 10 | 457,37 | 4.573,67 |
| 11 | 422,65 | 4.649,18 |
| 12 | 393,72 | 4.724,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.701,28 | 3.701,28 |
| 2 | 1.985,37 | 3.970,73 |
| 3 | 1.348,75 | 4.046,24 |
| 4 | 1.030,35 | 4.121,38 |
| 5 | 839,45 | 4.197,25 |
| 6 | 712,07 | 4.272,39 |
| 7 | 621,07 | 4.347,52 |
| 8 | 552,88 | 4.423,03 |
| 9 | 499,88 | 4.498,91 |
| 10 | 457,37 | 4.573,67 |
| 11 | 421,64 | 4.638,07 |
| 12 | 393,72 | 4.724,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.701,28 | 3.701,28 |
| 2 | 1.985,37 | 3.970,73 |
| 3 | 1.348,75 | 4.046,24 |
| 4 | 1.030,35 | 4.121,38 |
| 5 | 839,45 | 4.197,25 |
| 6 | 712,07 | 4.272,39 |
| 7 | 621,07 | 4.347,52 |
| 8 | 552,88 | 4.423,03 |
| 9 | 499,88 | 4.498,91 |
| 10 | 457,37 | 4.573,67 |
| 11 | 421,64 | 4.638,07 |
| 12 | 393,72 | 4.724,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.701,28 | 3.701,28 |
| 2 | 1.985,37 | 3.970,73 |
| 3 | 1.348,75 | 4.046,24 |
| 4 | 1.030,35 | 4.121,38 |
| 5 | 839,45 | 4.197,25 |
| 6 | 712,07 | 4.272,39 |
| 7 | 621,07 | 4.347,52 |
| 8 | 552,88 | 4.423,03 |
| 9 | 499,88 | 4.498,91 |
| 10 | 457,37 | 4.573,67 |
| 11 | 421,64 | 4.638,07 |
| 12 | 393,72 | 4.724,68 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.