12 * 6 cm - 66 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 66 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.079,90 | 10.079,90 |
| 2 | 5.406,86 | 10.813,72 |
| 3 | 3.673,12 | 11.019,35 |
| 4 | 2.805,99 | 11.223,97 |
| 5 | 2.286,12 | 11.430,61 |
| 6 | 1.939,21 | 11.635,23 |
| 7 | 1.691,41 | 11.839,85 |
| 8 | 1.505,69 | 12.045,48 |
| 9 | 1.361,35 | 12.252,12 |
| 10 | 1.245,57 | 12.455,73 |
| 11 | 1.151,03 | 12.661,36 |
| 12 | 1.072,25 | 12.866,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.079,90 | 10.079,90 |
| 2 | 5.406,86 | 10.813,72 |
| 3 | 3.673,12 | 11.019,35 |
| 4 | 2.805,99 | 11.223,97 |
| 5 | 2.286,12 | 11.430,61 |
| 6 | 1.939,21 | 11.635,23 |
| 7 | 1.691,41 | 11.839,85 |
| 8 | 1.505,69 | 12.045,48 |
| 9 | 1.361,35 | 12.252,12 |
| 10 | 1.245,57 | 12.455,73 |
| 11 | 1.151,03 | 12.661,36 |
| 12 | 1.072,25 | 12.866,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.079,90 | 10.079,90 |
| 2 | 5.406,86 | 10.813,72 |
| 3 | 3.673,12 | 11.019,35 |
| 4 | 2.805,99 | 11.223,97 |
| 5 | 2.286,12 | 11.430,61 |
| 6 | 1.939,21 | 11.635,23 |
| 7 | 1.691,41 | 11.839,85 |
| 8 | 1.505,69 | 12.045,48 |
| 9 | 1.361,35 | 12.252,12 |
| 10 | 1.245,57 | 12.455,73 |
| 11 | 1.151,03 | 12.661,36 |
| 12 | 1.072,25 | 12.866,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.079,90 | 10.079,90 |
| 2 | 5.406,86 | 10.813,72 |
| 3 | 3.673,12 | 11.019,35 |
| 4 | 2.805,99 | 11.223,97 |
| 5 | 2.286,12 | 11.430,61 |
| 6 | 1.939,21 | 11.635,23 |
| 7 | 1.691,41 | 11.839,85 |
| 8 | 1.505,69 | 12.045,48 |
| 9 | 1.361,35 | 12.252,12 |
| 10 | 1.245,57 | 12.455,73 |
| 11 | 1.151,03 | 12.661,36 |
| 12 | 1.072,25 | 12.866,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.079,90 | 10.079,90 |
| 2 | 5.406,86 | 10.813,72 |
| 3 | 3.673,12 | 11.019,35 |
| 4 | 2.805,99 | 11.223,97 |
| 5 | 2.286,12 | 11.430,61 |
| 6 | 1.939,21 | 11.635,23 |
| 7 | 1.691,41 | 11.839,85 |
| 8 | 1.505,69 | 12.045,48 |
| 9 | 1.361,35 | 12.252,12 |
| 10 | 1.245,57 | 12.455,73 |
| 11 | 1.151,03 | 12.661,36 |
| 12 | 1.072,25 | 12.866,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.079,90 | 10.079,90 |
| 2 | 5.406,86 | 10.813,72 |
| 3 | 3.673,12 | 11.019,35 |
| 4 | 2.805,99 | 11.223,97 |
| 5 | 2.286,12 | 11.430,61 |
| 6 | 1.939,21 | 11.635,23 |
| 7 | 1.691,41 | 11.839,85 |
| 8 | 1.505,69 | 12.045,48 |
| 9 | 1.361,35 | 12.252,12 |
| 10 | 1.245,57 | 12.455,73 |
| 11 | 1.148,28 | 12.631,12 |
| 12 | 1.072,25 | 12.866,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.079,90 | 10.079,90 |
| 2 | 5.406,86 | 10.813,72 |
| 3 | 3.673,12 | 11.019,35 |
| 4 | 2.805,99 | 11.223,97 |
| 5 | 2.286,12 | 11.430,61 |
| 6 | 1.939,21 | 11.635,23 |
| 7 | 1.691,41 | 11.839,85 |
| 8 | 1.505,69 | 12.045,48 |
| 9 | 1.361,35 | 12.252,12 |
| 10 | 1.245,57 | 12.455,73 |
| 11 | 1.148,28 | 12.631,12 |
| 12 | 1.072,25 | 12.866,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.079,90 | 10.079,90 |
| 2 | 5.406,86 | 10.813,72 |
| 3 | 3.673,12 | 11.019,35 |
| 4 | 2.805,99 | 11.223,97 |
| 5 | 2.286,12 | 11.430,61 |
| 6 | 1.939,21 | 11.635,23 |
| 7 | 1.691,41 | 11.839,85 |
| 8 | 1.505,69 | 12.045,48 |
| 9 | 1.361,35 | 12.252,12 |
| 10 | 1.245,57 | 12.455,73 |
| 11 | 1.148,28 | 12.631,12 |
| 12 | 1.072,25 | 12.866,99 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.