12,5 * 4 cm - 32 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.929,99 | 2.929,99 |
| 2 | 1.571,65 | 3.143,29 |
| 3 | 1.067,69 | 3.203,07 |
| 4 | 815,64 | 3.262,54 |
| 5 | 664,52 | 3.322,61 |
| 6 | 563,68 | 3.382,09 |
| 7 | 491,65 | 3.441,57 |
| 8 | 437,67 | 3.501,34 |
| 9 | 395,71 | 3.561,40 |
| 10 | 362,06 | 3.620,59 |
| 11 | 334,58 | 3.680,36 |
| 12 | 311,68 | 3.740,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.929,99 | 2.929,99 |
| 2 | 1.571,65 | 3.143,29 |
| 3 | 1.067,69 | 3.203,07 |
| 4 | 815,64 | 3.262,54 |
| 5 | 664,52 | 3.322,61 |
| 6 | 563,68 | 3.382,09 |
| 7 | 491,65 | 3.441,57 |
| 8 | 437,67 | 3.501,34 |
| 9 | 395,71 | 3.561,40 |
| 10 | 362,06 | 3.620,59 |
| 11 | 334,58 | 3.680,36 |
| 12 | 311,68 | 3.740,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.929,99 | 2.929,99 |
| 2 | 1.571,65 | 3.143,29 |
| 3 | 1.067,69 | 3.203,07 |
| 4 | 815,64 | 3.262,54 |
| 5 | 664,52 | 3.322,61 |
| 6 | 563,68 | 3.382,09 |
| 7 | 491,65 | 3.441,57 |
| 8 | 437,67 | 3.501,34 |
| 9 | 395,71 | 3.561,40 |
| 10 | 362,06 | 3.620,59 |
| 11 | 334,58 | 3.680,36 |
| 12 | 311,68 | 3.740,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.929,99 | 2.929,99 |
| 2 | 1.571,65 | 3.143,29 |
| 3 | 1.067,69 | 3.203,07 |
| 4 | 815,64 | 3.262,54 |
| 5 | 664,52 | 3.322,61 |
| 6 | 563,68 | 3.382,09 |
| 7 | 491,65 | 3.441,57 |
| 8 | 437,67 | 3.501,34 |
| 9 | 395,71 | 3.561,40 |
| 10 | 362,06 | 3.620,59 |
| 11 | 334,58 | 3.680,36 |
| 12 | 311,68 | 3.740,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.929,99 | 2.929,99 |
| 2 | 1.571,65 | 3.143,29 |
| 3 | 1.067,69 | 3.203,07 |
| 4 | 815,64 | 3.262,54 |
| 5 | 664,52 | 3.322,61 |
| 6 | 563,68 | 3.382,09 |
| 7 | 491,65 | 3.441,57 |
| 8 | 437,67 | 3.501,34 |
| 9 | 395,71 | 3.561,40 |
| 10 | 362,06 | 3.620,59 |
| 11 | 334,58 | 3.680,36 |
| 12 | 311,68 | 3.740,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.929,99 | 2.929,99 |
| 2 | 1.571,65 | 3.143,29 |
| 3 | 1.067,69 | 3.203,07 |
| 4 | 815,64 | 3.262,54 |
| 5 | 664,52 | 3.322,61 |
| 6 | 563,68 | 3.382,09 |
| 7 | 491,65 | 3.441,57 |
| 8 | 437,67 | 3.501,34 |
| 9 | 395,71 | 3.561,40 |
| 10 | 362,06 | 3.620,59 |
| 11 | 333,78 | 3.671,57 |
| 12 | 311,68 | 3.740,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.929,99 | 2.929,99 |
| 2 | 1.571,65 | 3.143,29 |
| 3 | 1.067,69 | 3.203,07 |
| 4 | 815,64 | 3.262,54 |
| 5 | 664,52 | 3.322,61 |
| 6 | 563,68 | 3.382,09 |
| 7 | 491,65 | 3.441,57 |
| 8 | 437,67 | 3.501,34 |
| 9 | 395,71 | 3.561,40 |
| 10 | 362,06 | 3.620,59 |
| 11 | 333,78 | 3.671,57 |
| 12 | 311,68 | 3.740,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.929,99 | 2.929,99 |
| 2 | 1.571,65 | 3.143,29 |
| 3 | 1.067,69 | 3.203,07 |
| 4 | 815,64 | 3.262,54 |
| 5 | 664,52 | 3.322,61 |
| 6 | 563,68 | 3.382,09 |
| 7 | 491,65 | 3.441,57 |
| 8 | 437,67 | 3.501,34 |
| 9 | 395,71 | 3.561,40 |
| 10 | 362,06 | 3.620,59 |
| 11 | 333,78 | 3.671,57 |
| 12 | 311,68 | 3.740,13 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.