15 * 4.8 cm - 56 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3.5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4.8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 56 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.973,93 | 3.973,93 |
| 2 | 2.131,62 | 4.263,23 |
| 3 | 1.448,10 | 4.344,30 |
| 4 | 1.106,24 | 4.424,97 |
| 5 | 901,29 | 4.506,44 |
| 6 | 764,52 | 4.587,11 |
| 7 | 666,83 | 4.667,78 |
| 8 | 593,61 | 4.748,85 |
| 9 | 536,70 | 4.830,31 |
| 10 | 491,06 | 4.910,59 |
| 11 | 453,79 | 4.991,65 |
| 12 | 422,73 | 5.072,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.973,93 | 3.973,93 |
| 2 | 2.131,62 | 4.263,23 |
| 3 | 1.448,10 | 4.344,30 |
| 4 | 1.106,24 | 4.424,97 |
| 5 | 901,29 | 4.506,44 |
| 6 | 764,52 | 4.587,11 |
| 7 | 666,83 | 4.667,78 |
| 8 | 593,61 | 4.748,85 |
| 9 | 536,70 | 4.830,31 |
| 10 | 491,06 | 4.910,59 |
| 11 | 453,79 | 4.991,65 |
| 12 | 422,73 | 5.072,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.973,93 | 3.973,93 |
| 2 | 2.131,62 | 4.263,23 |
| 3 | 1.448,10 | 4.344,30 |
| 4 | 1.106,24 | 4.424,97 |
| 5 | 901,29 | 4.506,44 |
| 6 | 764,52 | 4.587,11 |
| 7 | 666,83 | 4.667,78 |
| 8 | 593,61 | 4.748,85 |
| 9 | 536,70 | 4.830,31 |
| 10 | 491,06 | 4.910,59 |
| 11 | 453,79 | 4.991,65 |
| 12 | 422,73 | 5.072,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.973,93 | 3.973,93 |
| 2 | 2.131,62 | 4.263,23 |
| 3 | 1.448,10 | 4.344,30 |
| 4 | 1.106,24 | 4.424,97 |
| 5 | 901,29 | 4.506,44 |
| 6 | 764,52 | 4.587,11 |
| 7 | 666,83 | 4.667,78 |
| 8 | 593,61 | 4.748,85 |
| 9 | 536,70 | 4.830,31 |
| 10 | 491,06 | 4.910,59 |
| 11 | 453,79 | 4.991,65 |
| 12 | 422,73 | 5.072,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.973,93 | 3.973,93 |
| 2 | 2.131,62 | 4.263,23 |
| 3 | 1.448,10 | 4.344,30 |
| 4 | 1.106,24 | 4.424,97 |
| 5 | 901,29 | 4.506,44 |
| 6 | 764,52 | 4.587,11 |
| 7 | 666,83 | 4.667,78 |
| 8 | 593,61 | 4.748,85 |
| 9 | 536,70 | 4.830,31 |
| 10 | 491,06 | 4.910,59 |
| 11 | 453,79 | 4.991,65 |
| 12 | 422,73 | 5.072,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.973,93 | 3.973,93 |
| 2 | 2.131,62 | 4.263,23 |
| 3 | 1.448,10 | 4.344,30 |
| 4 | 1.106,24 | 4.424,97 |
| 5 | 901,29 | 4.506,44 |
| 6 | 764,52 | 4.587,11 |
| 7 | 666,83 | 4.667,78 |
| 8 | 593,61 | 4.748,85 |
| 9 | 536,70 | 4.830,31 |
| 10 | 491,06 | 4.910,59 |
| 11 | 452,70 | 4.979,73 |
| 12 | 422,73 | 5.072,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.973,93 | 3.973,93 |
| 2 | 2.131,62 | 4.263,23 |
| 3 | 1.448,10 | 4.344,30 |
| 4 | 1.106,24 | 4.424,97 |
| 5 | 901,29 | 4.506,44 |
| 6 | 764,52 | 4.587,11 |
| 7 | 666,83 | 4.667,78 |
| 8 | 593,61 | 4.748,85 |
| 9 | 536,70 | 4.830,31 |
| 10 | 491,06 | 4.910,59 |
| 11 | 452,70 | 4.979,73 |
| 12 | 422,73 | 5.072,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.973,93 | 3.973,93 |
| 2 | 2.131,62 | 4.263,23 |
| 3 | 1.448,10 | 4.344,30 |
| 4 | 1.106,24 | 4.424,97 |
| 5 | 901,29 | 4.506,44 |
| 6 | 764,52 | 4.587,11 |
| 7 | 666,83 | 4.667,78 |
| 8 | 593,61 | 4.748,85 |
| 9 | 536,70 | 4.830,31 |
| 10 | 491,06 | 4.910,59 |
| 11 | 452,70 | 4.979,73 |
| 12 | 422,73 | 5.072,72 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.