17,5 * 5,5 cm - 60 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 17,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.648,95 | 26.648,95 |
| 2 | 14.294,50 | 28.588,99 |
| 3 | 9.710,88 | 29.132,63 |
| 4 | 7.418,40 | 29.673,61 |
| 5 | 6.043,98 | 30.219,91 |
| 6 | 5.126,81 | 30.760,88 |
| 7 | 4.471,69 | 31.301,86 |
| 8 | 3.980,69 | 31.845,50 |
| 9 | 3.599,09 | 32.391,80 |
| 10 | 3.293,01 | 32.930,11 |
| 11 | 3.043,07 | 33.473,75 |
| 12 | 2.834,78 | 34.017,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.648,95 | 26.648,95 |
| 2 | 14.294,50 | 28.588,99 |
| 3 | 9.710,88 | 29.132,63 |
| 4 | 7.418,40 | 29.673,61 |
| 5 | 6.043,98 | 30.219,91 |
| 6 | 5.126,81 | 30.760,88 |
| 7 | 4.471,69 | 31.301,86 |
| 8 | 3.980,69 | 31.845,50 |
| 9 | 3.599,09 | 32.391,80 |
| 10 | 3.293,01 | 32.930,11 |
| 11 | 3.043,07 | 33.473,75 |
| 12 | 2.834,78 | 34.017,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.648,95 | 26.648,95 |
| 2 | 14.294,50 | 28.588,99 |
| 3 | 9.710,88 | 29.132,63 |
| 4 | 7.418,40 | 29.673,61 |
| 5 | 6.043,98 | 30.219,91 |
| 6 | 5.126,81 | 30.760,88 |
| 7 | 4.471,69 | 31.301,86 |
| 8 | 3.980,69 | 31.845,50 |
| 9 | 3.599,09 | 32.391,80 |
| 10 | 3.293,01 | 32.930,11 |
| 11 | 3.043,07 | 33.473,75 |
| 12 | 2.834,78 | 34.017,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.648,95 | 26.648,95 |
| 2 | 14.294,50 | 28.588,99 |
| 3 | 9.710,88 | 29.132,63 |
| 4 | 7.418,40 | 29.673,61 |
| 5 | 6.043,98 | 30.219,91 |
| 6 | 5.126,81 | 30.760,88 |
| 7 | 4.471,69 | 31.301,86 |
| 8 | 3.980,69 | 31.845,50 |
| 9 | 3.599,09 | 32.391,80 |
| 10 | 3.293,01 | 32.930,11 |
| 11 | 3.043,07 | 33.473,75 |
| 12 | 2.834,78 | 34.017,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.648,95 | 26.648,95 |
| 2 | 14.294,50 | 28.588,99 |
| 3 | 9.710,88 | 29.132,63 |
| 4 | 7.418,40 | 29.673,61 |
| 5 | 6.043,98 | 30.219,91 |
| 6 | 5.126,81 | 30.760,88 |
| 7 | 4.471,69 | 31.301,86 |
| 8 | 3.980,69 | 31.845,50 |
| 9 | 3.599,09 | 32.391,80 |
| 10 | 3.293,01 | 32.930,11 |
| 11 | 3.043,07 | 33.473,75 |
| 12 | 2.834,78 | 34.017,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.648,95 | 26.648,95 |
| 2 | 14.294,50 | 28.588,99 |
| 3 | 9.710,88 | 29.132,63 |
| 4 | 7.418,40 | 29.673,61 |
| 5 | 6.043,98 | 30.219,91 |
| 6 | 5.126,81 | 30.760,88 |
| 7 | 4.471,69 | 31.301,86 |
| 8 | 3.980,69 | 31.845,50 |
| 9 | 3.599,09 | 32.391,80 |
| 10 | 3.293,01 | 32.930,11 |
| 11 | 3.035,80 | 33.393,80 |
| 12 | 2.834,78 | 34.017,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.648,95 | 26.648,95 |
| 2 | 14.294,50 | 28.588,99 |
| 3 | 9.710,88 | 29.132,63 |
| 4 | 7.418,40 | 29.673,61 |
| 5 | 6.043,98 | 30.219,91 |
| 6 | 5.126,81 | 30.760,88 |
| 7 | 4.471,69 | 31.301,86 |
| 8 | 3.980,69 | 31.845,50 |
| 9 | 3.599,09 | 32.391,80 |
| 10 | 3.293,01 | 32.930,11 |
| 11 | 3.035,80 | 33.393,80 |
| 12 | 2.834,78 | 34.017,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.648,95 | 26.648,95 |
| 2 | 14.294,50 | 28.588,99 |
| 3 | 9.710,88 | 29.132,63 |
| 4 | 7.418,40 | 29.673,61 |
| 5 | 6.043,98 | 30.219,91 |
| 6 | 5.126,81 | 30.760,88 |
| 7 | 4.471,69 | 31.301,86 |
| 8 | 3.980,69 | 31.845,50 |
| 9 | 3.599,09 | 32.391,80 |
| 10 | 3.293,01 | 32.930,11 |
| 11 | 3.035,80 | 33.393,80 |
| 12 | 2.834,78 | 34.017,38 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.