14 * 5 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.846,32 | 17.846,32 |
| 2 | 9.572,77 | 19.145,53 |
| 3 | 6.503,20 | 19.509,60 |
| 4 | 4.967,97 | 19.871,88 |
| 5 | 4.047,55 | 20.237,73 |
| 6 | 3.433,34 | 20.600,01 |
| 7 | 2.994,61 | 20.962,29 |
| 8 | 2.665,79 | 21.326,35 |
| 9 | 2.410,24 | 21.692,20 |
| 10 | 2.205,27 | 22.052,70 |
| 11 | 2.037,89 | 22.416,76 |
| 12 | 1.898,40 | 22.780,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.846,32 | 17.846,32 |
| 2 | 9.572,77 | 19.145,53 |
| 3 | 6.503,20 | 19.509,60 |
| 4 | 4.967,97 | 19.871,88 |
| 5 | 4.047,55 | 20.237,73 |
| 6 | 3.433,34 | 20.600,01 |
| 7 | 2.994,61 | 20.962,29 |
| 8 | 2.665,79 | 21.326,35 |
| 9 | 2.410,24 | 21.692,20 |
| 10 | 2.205,27 | 22.052,70 |
| 11 | 2.037,89 | 22.416,76 |
| 12 | 1.898,40 | 22.780,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.846,32 | 17.846,32 |
| 2 | 9.572,77 | 19.145,53 |
| 3 | 6.503,20 | 19.509,60 |
| 4 | 4.967,97 | 19.871,88 |
| 5 | 4.047,55 | 20.237,73 |
| 6 | 3.433,34 | 20.600,01 |
| 7 | 2.994,61 | 20.962,29 |
| 8 | 2.665,79 | 21.326,35 |
| 9 | 2.410,24 | 21.692,20 |
| 10 | 2.205,27 | 22.052,70 |
| 11 | 2.037,89 | 22.416,76 |
| 12 | 1.898,40 | 22.780,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.846,32 | 17.846,32 |
| 2 | 9.572,77 | 19.145,53 |
| 3 | 6.503,20 | 19.509,60 |
| 4 | 4.967,97 | 19.871,88 |
| 5 | 4.047,55 | 20.237,73 |
| 6 | 3.433,34 | 20.600,01 |
| 7 | 2.994,61 | 20.962,29 |
| 8 | 2.665,79 | 21.326,35 |
| 9 | 2.410,24 | 21.692,20 |
| 10 | 2.205,27 | 22.052,70 |
| 11 | 2.037,89 | 22.416,76 |
| 12 | 1.898,40 | 22.780,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.846,32 | 17.846,32 |
| 2 | 9.572,77 | 19.145,53 |
| 3 | 6.503,20 | 19.509,60 |
| 4 | 4.967,97 | 19.871,88 |
| 5 | 4.047,55 | 20.237,73 |
| 6 | 3.433,34 | 20.600,01 |
| 7 | 2.994,61 | 20.962,29 |
| 8 | 2.665,79 | 21.326,35 |
| 9 | 2.410,24 | 21.692,20 |
| 10 | 2.205,27 | 22.052,70 |
| 11 | 2.037,89 | 22.416,76 |
| 12 | 1.898,40 | 22.780,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.846,32 | 17.846,32 |
| 2 | 9.572,77 | 19.145,53 |
| 3 | 6.503,20 | 19.509,60 |
| 4 | 4.967,97 | 19.871,88 |
| 5 | 4.047,55 | 20.237,73 |
| 6 | 3.433,34 | 20.600,01 |
| 7 | 2.994,61 | 20.962,29 |
| 8 | 2.665,79 | 21.326,35 |
| 9 | 2.410,24 | 21.692,20 |
| 10 | 2.205,27 | 22.052,70 |
| 11 | 2.033,02 | 22.363,22 |
| 12 | 1.898,40 | 22.780,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.846,32 | 17.846,32 |
| 2 | 9.572,77 | 19.145,53 |
| 3 | 6.503,20 | 19.509,60 |
| 4 | 4.967,97 | 19.871,88 |
| 5 | 4.047,55 | 20.237,73 |
| 6 | 3.433,34 | 20.600,01 |
| 7 | 2.994,61 | 20.962,29 |
| 8 | 2.665,79 | 21.326,35 |
| 9 | 2.410,24 | 21.692,20 |
| 10 | 2.205,27 | 22.052,70 |
| 11 | 2.033,02 | 22.363,22 |
| 12 | 1.898,40 | 22.780,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.846,32 | 17.846,32 |
| 2 | 9.572,77 | 19.145,53 |
| 3 | 6.503,20 | 19.509,60 |
| 4 | 4.967,97 | 19.871,88 |
| 5 | 4.047,55 | 20.237,73 |
| 6 | 3.433,34 | 20.600,01 |
| 7 | 2.994,61 | 20.962,29 |
| 8 | 2.665,79 | 21.326,35 |
| 9 | 2.410,24 | 21.692,20 |
| 10 | 2.205,27 | 22.052,70 |
| 11 | 2.033,02 | 22.363,22 |
| 12 | 1.898,40 | 22.780,83 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.