14,5 * 5 cm - 40 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 22.161,04 | 22.161,04 |
| 2 | 11.887,18 | 23.774,36 |
| 3 | 8.075,48 | 24.226,45 |
| 4 | 6.169,08 | 24.676,32 |
| 5 | 5.026,12 | 25.130,62 |
| 6 | 4.263,42 | 25.580,49 |
| 7 | 3.718,62 | 26.030,36 |
| 8 | 3.310,31 | 26.482,44 |
| 9 | 2.992,97 | 26.936,74 |
| 10 | 2.738,44 | 27.384,40 |
| 11 | 2.530,59 | 27.836,48 |
| 12 | 2.357,38 | 28.288,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 22.161,04 | 22.161,04 |
| 2 | 11.887,18 | 23.774,36 |
| 3 | 8.075,48 | 24.226,45 |
| 4 | 6.169,08 | 24.676,32 |
| 5 | 5.026,12 | 25.130,62 |
| 6 | 4.263,42 | 25.580,49 |
| 7 | 3.718,62 | 26.030,36 |
| 8 | 3.310,31 | 26.482,44 |
| 9 | 2.992,97 | 26.936,74 |
| 10 | 2.738,44 | 27.384,40 |
| 11 | 2.530,59 | 27.836,48 |
| 12 | 2.357,38 | 28.288,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 22.161,04 | 22.161,04 |
| 2 | 11.887,18 | 23.774,36 |
| 3 | 8.075,48 | 24.226,45 |
| 4 | 6.169,08 | 24.676,32 |
| 5 | 5.026,12 | 25.130,62 |
| 6 | 4.263,42 | 25.580,49 |
| 7 | 3.718,62 | 26.030,36 |
| 8 | 3.310,31 | 26.482,44 |
| 9 | 2.992,97 | 26.936,74 |
| 10 | 2.738,44 | 27.384,40 |
| 11 | 2.530,59 | 27.836,48 |
| 12 | 2.357,38 | 28.288,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 22.161,04 | 22.161,04 |
| 2 | 11.887,18 | 23.774,36 |
| 3 | 8.075,48 | 24.226,45 |
| 4 | 6.169,08 | 24.676,32 |
| 5 | 5.026,12 | 25.130,62 |
| 6 | 4.263,42 | 25.580,49 |
| 7 | 3.718,62 | 26.030,36 |
| 8 | 3.310,31 | 26.482,44 |
| 9 | 2.992,97 | 26.936,74 |
| 10 | 2.738,44 | 27.384,40 |
| 11 | 2.530,59 | 27.836,48 |
| 12 | 2.357,38 | 28.288,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 22.161,04 | 22.161,04 |
| 2 | 11.887,18 | 23.774,36 |
| 3 | 8.075,48 | 24.226,45 |
| 4 | 6.169,08 | 24.676,32 |
| 5 | 5.026,12 | 25.130,62 |
| 6 | 4.263,42 | 25.580,49 |
| 7 | 3.718,62 | 26.030,36 |
| 8 | 3.310,31 | 26.482,44 |
| 9 | 2.992,97 | 26.936,74 |
| 10 | 2.738,44 | 27.384,40 |
| 11 | 2.530,59 | 27.836,48 |
| 12 | 2.357,38 | 28.288,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 22.161,04 | 22.161,04 |
| 2 | 11.887,18 | 23.774,36 |
| 3 | 8.075,48 | 24.226,45 |
| 4 | 6.169,08 | 24.676,32 |
| 5 | 5.026,12 | 25.130,62 |
| 6 | 4.263,42 | 25.580,49 |
| 7 | 3.718,62 | 26.030,36 |
| 8 | 3.310,31 | 26.482,44 |
| 9 | 2.992,97 | 26.936,74 |
| 10 | 2.738,44 | 27.384,40 |
| 11 | 2.524,55 | 27.770,00 |
| 12 | 2.357,38 | 28.288,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 22.161,04 | 22.161,04 |
| 2 | 11.887,18 | 23.774,36 |
| 3 | 8.075,48 | 24.226,45 |
| 4 | 6.169,08 | 24.676,32 |
| 5 | 5.026,12 | 25.130,62 |
| 6 | 4.263,42 | 25.580,49 |
| 7 | 3.718,62 | 26.030,36 |
| 8 | 3.310,31 | 26.482,44 |
| 9 | 2.992,97 | 26.936,74 |
| 10 | 2.738,44 | 27.384,40 |
| 11 | 2.524,55 | 27.770,00 |
| 12 | 2.357,38 | 28.288,57 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 22.161,04 | 22.161,04 |
| 2 | 11.887,18 | 23.774,36 |
| 3 | 8.075,48 | 24.226,45 |
| 4 | 6.169,08 | 24.676,32 |
| 5 | 5.026,12 | 25.130,62 |
| 6 | 4.263,42 | 25.580,49 |
| 7 | 3.718,62 | 26.030,36 |
| 8 | 3.310,31 | 26.482,44 |
| 9 | 2.992,97 | 26.936,74 |
| 10 | 2.738,44 | 27.384,40 |
| 11 | 2.524,55 | 27.770,00 |
| 12 | 2.357,38 | 28.288,57 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.