16 * 5 cm - 60 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.592,08 | 38.592,08 |
| 2 | 20.700,79 | 41.401,58 |
| 3 | 14.062,95 | 42.188,86 |
| 4 | 10.743,07 | 42.972,28 |
| 5 | 8.752,68 | 43.763,42 |
| 6 | 7.424,47 | 44.546,84 |
| 7 | 6.475,75 | 45.330,26 |
| 8 | 5.764,69 | 46.117,54 |
| 9 | 5.212,07 | 46.908,67 |
| 10 | 4.768,82 | 47.688,23 |
| 11 | 4.406,86 | 48.475,51 |
| 12 | 4.105,23 | 49.262,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.592,08 | 38.592,08 |
| 2 | 20.700,79 | 41.401,58 |
| 3 | 14.062,95 | 42.188,86 |
| 4 | 10.743,07 | 42.972,28 |
| 5 | 8.752,68 | 43.763,42 |
| 6 | 7.424,47 | 44.546,84 |
| 7 | 6.475,75 | 45.330,26 |
| 8 | 5.764,69 | 46.117,54 |
| 9 | 5.212,07 | 46.908,67 |
| 10 | 4.768,82 | 47.688,23 |
| 11 | 4.406,86 | 48.475,51 |
| 12 | 4.105,23 | 49.262,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.592,08 | 38.592,08 |
| 2 | 20.700,79 | 41.401,58 |
| 3 | 14.062,95 | 42.188,86 |
| 4 | 10.743,07 | 42.972,28 |
| 5 | 8.752,68 | 43.763,42 |
| 6 | 7.424,47 | 44.546,84 |
| 7 | 6.475,75 | 45.330,26 |
| 8 | 5.764,69 | 46.117,54 |
| 9 | 5.212,07 | 46.908,67 |
| 10 | 4.768,82 | 47.688,23 |
| 11 | 4.406,86 | 48.475,51 |
| 12 | 4.105,23 | 49.262,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.592,08 | 38.592,08 |
| 2 | 20.700,79 | 41.401,58 |
| 3 | 14.062,95 | 42.188,86 |
| 4 | 10.743,07 | 42.972,28 |
| 5 | 8.752,68 | 43.763,42 |
| 6 | 7.424,47 | 44.546,84 |
| 7 | 6.475,75 | 45.330,26 |
| 8 | 5.764,69 | 46.117,54 |
| 9 | 5.212,07 | 46.908,67 |
| 10 | 4.768,82 | 47.688,23 |
| 11 | 4.406,86 | 48.475,51 |
| 12 | 4.105,23 | 49.262,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.592,08 | 38.592,08 |
| 2 | 20.700,79 | 41.401,58 |
| 3 | 14.062,95 | 42.188,86 |
| 4 | 10.743,07 | 42.972,28 |
| 5 | 8.752,68 | 43.763,42 |
| 6 | 7.424,47 | 44.546,84 |
| 7 | 6.475,75 | 45.330,26 |
| 8 | 5.764,69 | 46.117,54 |
| 9 | 5.212,07 | 46.908,67 |
| 10 | 4.768,82 | 47.688,23 |
| 11 | 4.406,86 | 48.475,51 |
| 12 | 4.105,23 | 49.262,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.592,08 | 38.592,08 |
| 2 | 20.700,79 | 41.401,58 |
| 3 | 14.062,95 | 42.188,86 |
| 4 | 10.743,07 | 42.972,28 |
| 5 | 8.752,68 | 43.763,42 |
| 6 | 7.424,47 | 44.546,84 |
| 7 | 6.475,75 | 45.330,26 |
| 8 | 5.764,69 | 46.117,54 |
| 9 | 5.212,07 | 46.908,67 |
| 10 | 4.768,82 | 47.688,23 |
| 11 | 4.396,34 | 48.359,74 |
| 12 | 4.105,23 | 49.262,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.592,08 | 38.592,08 |
| 2 | 20.700,79 | 41.401,58 |
| 3 | 14.062,95 | 42.188,86 |
| 4 | 10.743,07 | 42.972,28 |
| 5 | 8.752,68 | 43.763,42 |
| 6 | 7.424,47 | 44.546,84 |
| 7 | 6.475,75 | 45.330,26 |
| 8 | 5.764,69 | 46.117,54 |
| 9 | 5.212,07 | 46.908,67 |
| 10 | 4.768,82 | 47.688,23 |
| 11 | 4.396,34 | 48.359,74 |
| 12 | 4.105,23 | 49.262,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 38.592,08 | 38.592,08 |
| 2 | 20.700,79 | 41.401,58 |
| 3 | 14.062,95 | 42.188,86 |
| 4 | 10.743,07 | 42.972,28 |
| 5 | 8.752,68 | 43.763,42 |
| 6 | 7.424,47 | 44.546,84 |
| 7 | 6.475,75 | 45.330,26 |
| 8 | 5.764,69 | 46.117,54 |
| 9 | 5.212,07 | 46.908,67 |
| 10 | 4.768,82 | 47.688,23 |
| 11 | 4.396,34 | 48.359,74 |
| 12 | 4.105,23 | 49.262,79 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.