13,5 * 4,7 cm - 34 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 34 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.522,35 | 16.522,35 |
| 2 | 8.862,59 | 17.725,18 |
| 3 | 6.020,74 | 18.062,23 |
| 4 | 4.599,41 | 18.397,64 |
| 5 | 3.747,27 | 18.736,34 |
| 6 | 3.178,63 | 19.071,75 |
| 7 | 2.772,45 | 19.407,15 |
| 8 | 2.468,03 | 19.744,21 |
| 9 | 2.231,44 | 20.082,92 |
| 10 | 2.041,67 | 20.416,67 |
| 11 | 1.886,70 | 20.753,72 |
| 12 | 1.757,57 | 21.090,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.522,35 | 16.522,35 |
| 2 | 8.862,59 | 17.725,18 |
| 3 | 6.020,74 | 18.062,23 |
| 4 | 4.599,41 | 18.397,64 |
| 5 | 3.747,27 | 18.736,34 |
| 6 | 3.178,63 | 19.071,75 |
| 7 | 2.772,45 | 19.407,15 |
| 8 | 2.468,03 | 19.744,21 |
| 9 | 2.231,44 | 20.082,92 |
| 10 | 2.041,67 | 20.416,67 |
| 11 | 1.886,70 | 20.753,72 |
| 12 | 1.757,57 | 21.090,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.522,35 | 16.522,35 |
| 2 | 8.862,59 | 17.725,18 |
| 3 | 6.020,74 | 18.062,23 |
| 4 | 4.599,41 | 18.397,64 |
| 5 | 3.747,27 | 18.736,34 |
| 6 | 3.178,63 | 19.071,75 |
| 7 | 2.772,45 | 19.407,15 |
| 8 | 2.468,03 | 19.744,21 |
| 9 | 2.231,44 | 20.082,92 |
| 10 | 2.041,67 | 20.416,67 |
| 11 | 1.886,70 | 20.753,72 |
| 12 | 1.757,57 | 21.090,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.522,35 | 16.522,35 |
| 2 | 8.862,59 | 17.725,18 |
| 3 | 6.020,74 | 18.062,23 |
| 4 | 4.599,41 | 18.397,64 |
| 5 | 3.747,27 | 18.736,34 |
| 6 | 3.178,63 | 19.071,75 |
| 7 | 2.772,45 | 19.407,15 |
| 8 | 2.468,03 | 19.744,21 |
| 9 | 2.231,44 | 20.082,92 |
| 10 | 2.041,67 | 20.416,67 |
| 11 | 1.886,70 | 20.753,72 |
| 12 | 1.757,57 | 21.090,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.522,35 | 16.522,35 |
| 2 | 8.862,59 | 17.725,18 |
| 3 | 6.020,74 | 18.062,23 |
| 4 | 4.599,41 | 18.397,64 |
| 5 | 3.747,27 | 18.736,34 |
| 6 | 3.178,63 | 19.071,75 |
| 7 | 2.772,45 | 19.407,15 |
| 8 | 2.468,03 | 19.744,21 |
| 9 | 2.231,44 | 20.082,92 |
| 10 | 2.041,67 | 20.416,67 |
| 11 | 1.886,70 | 20.753,72 |
| 12 | 1.757,57 | 21.090,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.522,35 | 16.522,35 |
| 2 | 8.862,59 | 17.725,18 |
| 3 | 6.020,74 | 18.062,23 |
| 4 | 4.599,41 | 18.397,64 |
| 5 | 3.747,27 | 18.736,34 |
| 6 | 3.178,63 | 19.071,75 |
| 7 | 2.772,45 | 19.407,15 |
| 8 | 2.468,03 | 19.744,21 |
| 9 | 2.231,44 | 20.082,92 |
| 10 | 2.041,67 | 20.416,67 |
| 11 | 1.882,20 | 20.704,16 |
| 12 | 1.757,57 | 21.090,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.522,35 | 16.522,35 |
| 2 | 8.862,59 | 17.725,18 |
| 3 | 6.020,74 | 18.062,23 |
| 4 | 4.599,41 | 18.397,64 |
| 5 | 3.747,27 | 18.736,34 |
| 6 | 3.178,63 | 19.071,75 |
| 7 | 2.772,45 | 19.407,15 |
| 8 | 2.468,03 | 19.744,21 |
| 9 | 2.231,44 | 20.082,92 |
| 10 | 2.041,67 | 20.416,67 |
| 11 | 1.882,20 | 20.704,16 |
| 12 | 1.757,57 | 21.090,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.522,35 | 16.522,35 |
| 2 | 8.862,59 | 17.725,18 |
| 3 | 6.020,74 | 18.062,23 |
| 4 | 4.599,41 | 18.397,64 |
| 5 | 3.747,27 | 18.736,34 |
| 6 | 3.178,63 | 19.071,75 |
| 7 | 2.772,45 | 19.407,15 |
| 8 | 2.468,03 | 19.744,21 |
| 9 | 2.231,44 | 20.082,92 |
| 10 | 2.041,67 | 20.416,67 |
| 11 | 1.882,20 | 20.704,16 |
| 12 | 1.757,57 | 21.090,78 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.