17 * 3,5 cm - 31 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 17 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 31 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.055,33 | 17.055,33 |
| 2 | 9.148,48 | 18.296,96 |
| 3 | 6.214,96 | 18.644,89 |
| 4 | 4.747,78 | 18.991,11 |
| 5 | 3.868,15 | 19.340,74 |
| 6 | 3.281,16 | 19.686,97 |
| 7 | 2.861,88 | 20.033,19 |
| 8 | 2.547,64 | 20.381,12 |
| 9 | 2.303,42 | 20.730,75 |
| 10 | 2.107,53 | 21.075,27 |
| 11 | 1.947,56 | 21.423,20 |
| 12 | 1.814,26 | 21.771,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.055,33 | 17.055,33 |
| 2 | 9.148,48 | 18.296,96 |
| 3 | 6.214,96 | 18.644,89 |
| 4 | 4.747,78 | 18.991,11 |
| 5 | 3.868,15 | 19.340,74 |
| 6 | 3.281,16 | 19.686,97 |
| 7 | 2.861,88 | 20.033,19 |
| 8 | 2.547,64 | 20.381,12 |
| 9 | 2.303,42 | 20.730,75 |
| 10 | 2.107,53 | 21.075,27 |
| 11 | 1.947,56 | 21.423,20 |
| 12 | 1.814,26 | 21.771,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.055,33 | 17.055,33 |
| 2 | 9.148,48 | 18.296,96 |
| 3 | 6.214,96 | 18.644,89 |
| 4 | 4.747,78 | 18.991,11 |
| 5 | 3.868,15 | 19.340,74 |
| 6 | 3.281,16 | 19.686,97 |
| 7 | 2.861,88 | 20.033,19 |
| 8 | 2.547,64 | 20.381,12 |
| 9 | 2.303,42 | 20.730,75 |
| 10 | 2.107,53 | 21.075,27 |
| 11 | 1.947,56 | 21.423,20 |
| 12 | 1.814,26 | 21.771,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.055,33 | 17.055,33 |
| 2 | 9.148,48 | 18.296,96 |
| 3 | 6.214,96 | 18.644,89 |
| 4 | 4.747,78 | 18.991,11 |
| 5 | 3.868,15 | 19.340,74 |
| 6 | 3.281,16 | 19.686,97 |
| 7 | 2.861,88 | 20.033,19 |
| 8 | 2.547,64 | 20.381,12 |
| 9 | 2.303,42 | 20.730,75 |
| 10 | 2.107,53 | 21.075,27 |
| 11 | 1.947,56 | 21.423,20 |
| 12 | 1.814,26 | 21.771,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.055,33 | 17.055,33 |
| 2 | 9.148,48 | 18.296,96 |
| 3 | 6.214,96 | 18.644,89 |
| 4 | 4.747,78 | 18.991,11 |
| 5 | 3.868,15 | 19.340,74 |
| 6 | 3.281,16 | 19.686,97 |
| 7 | 2.861,88 | 20.033,19 |
| 8 | 2.547,64 | 20.381,12 |
| 9 | 2.303,42 | 20.730,75 |
| 10 | 2.107,53 | 21.075,27 |
| 11 | 1.947,56 | 21.423,20 |
| 12 | 1.814,26 | 21.771,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.055,33 | 17.055,33 |
| 2 | 9.148,48 | 18.296,96 |
| 3 | 6.214,96 | 18.644,89 |
| 4 | 4.747,78 | 18.991,11 |
| 5 | 3.868,15 | 19.340,74 |
| 6 | 3.281,16 | 19.686,97 |
| 7 | 2.861,88 | 20.033,19 |
| 8 | 2.547,64 | 20.381,12 |
| 9 | 2.303,42 | 20.730,75 |
| 10 | 2.107,53 | 21.075,27 |
| 11 | 1.942,91 | 21.372,03 |
| 12 | 1.814,26 | 21.771,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.055,33 | 17.055,33 |
| 2 | 9.148,48 | 18.296,96 |
| 3 | 6.214,96 | 18.644,89 |
| 4 | 4.747,78 | 18.991,11 |
| 5 | 3.868,15 | 19.340,74 |
| 6 | 3.281,16 | 19.686,97 |
| 7 | 2.861,88 | 20.033,19 |
| 8 | 2.547,64 | 20.381,12 |
| 9 | 2.303,42 | 20.730,75 |
| 10 | 2.107,53 | 21.075,27 |
| 11 | 1.942,91 | 21.372,03 |
| 12 | 1.814,26 | 21.771,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.055,33 | 17.055,33 |
| 2 | 9.148,48 | 18.296,96 |
| 3 | 6.214,96 | 18.644,89 |
| 4 | 4.747,78 | 18.991,11 |
| 5 | 3.868,15 | 19.340,74 |
| 6 | 3.281,16 | 19.686,97 |
| 7 | 2.861,88 | 20.033,19 |
| 8 | 2.547,64 | 20.381,12 |
| 9 | 2.303,42 | 20.730,75 |
| 10 | 2.107,53 | 21.075,27 |
| 11 | 1.942,91 | 21.372,03 |
| 12 | 1.814,26 | 21.771,13 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.