14 * 4,6 cm - 32 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.945,18 | 13.945,18 |
| 2 | 7.480,20 | 14.960,39 |
| 3 | 5.081,62 | 15.244,87 |
| 4 | 3.881,99 | 15.527,96 |
| 5 | 3.162,77 | 15.813,83 |
| 6 | 2.682,82 | 16.096,92 |
| 7 | 2.340,00 | 16.380,01 |
| 8 | 2.083,06 | 16.664,49 |
| 9 | 1.883,37 | 16.950,37 |
| 10 | 1.723,21 | 17.232,06 |
| 11 | 1.592,41 | 17.516,54 |
| 12 | 1.483,42 | 17.801,02 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.945,18 | 13.945,18 |
| 2 | 7.480,20 | 14.960,39 |
| 3 | 5.081,62 | 15.244,87 |
| 4 | 3.881,99 | 15.527,96 |
| 5 | 3.162,77 | 15.813,83 |
| 6 | 2.682,82 | 16.096,92 |
| 7 | 2.340,00 | 16.380,01 |
| 8 | 2.083,06 | 16.664,49 |
| 9 | 1.883,37 | 16.950,37 |
| 10 | 1.723,21 | 17.232,06 |
| 11 | 1.592,41 | 17.516,54 |
| 12 | 1.483,42 | 17.801,02 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.945,18 | 13.945,18 |
| 2 | 7.480,20 | 14.960,39 |
| 3 | 5.081,62 | 15.244,87 |
| 4 | 3.881,99 | 15.527,96 |
| 5 | 3.162,77 | 15.813,83 |
| 6 | 2.682,82 | 16.096,92 |
| 7 | 2.340,00 | 16.380,01 |
| 8 | 2.083,06 | 16.664,49 |
| 9 | 1.883,37 | 16.950,37 |
| 10 | 1.723,21 | 17.232,06 |
| 11 | 1.592,41 | 17.516,54 |
| 12 | 1.483,42 | 17.801,02 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.945,18 | 13.945,18 |
| 2 | 7.480,20 | 14.960,39 |
| 3 | 5.081,62 | 15.244,87 |
| 4 | 3.881,99 | 15.527,96 |
| 5 | 3.162,77 | 15.813,83 |
| 6 | 2.682,82 | 16.096,92 |
| 7 | 2.340,00 | 16.380,01 |
| 8 | 2.083,06 | 16.664,49 |
| 9 | 1.883,37 | 16.950,37 |
| 10 | 1.723,21 | 17.232,06 |
| 11 | 1.592,41 | 17.516,54 |
| 12 | 1.483,42 | 17.801,02 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.945,18 | 13.945,18 |
| 2 | 7.480,20 | 14.960,39 |
| 3 | 5.081,62 | 15.244,87 |
| 4 | 3.881,99 | 15.527,96 |
| 5 | 3.162,77 | 15.813,83 |
| 6 | 2.682,82 | 16.096,92 |
| 7 | 2.340,00 | 16.380,01 |
| 8 | 2.083,06 | 16.664,49 |
| 9 | 1.883,37 | 16.950,37 |
| 10 | 1.723,21 | 17.232,06 |
| 11 | 1.592,41 | 17.516,54 |
| 12 | 1.483,42 | 17.801,02 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.945,18 | 13.945,18 |
| 2 | 7.480,20 | 14.960,39 |
| 3 | 5.081,62 | 15.244,87 |
| 4 | 3.881,99 | 15.527,96 |
| 5 | 3.162,77 | 15.813,83 |
| 6 | 2.682,82 | 16.096,92 |
| 7 | 2.340,00 | 16.380,01 |
| 8 | 2.083,06 | 16.664,49 |
| 9 | 1.883,37 | 16.950,37 |
| 10 | 1.723,21 | 17.232,06 |
| 11 | 1.588,61 | 17.474,71 |
| 12 | 1.483,42 | 17.801,02 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.945,18 | 13.945,18 |
| 2 | 7.480,20 | 14.960,39 |
| 3 | 5.081,62 | 15.244,87 |
| 4 | 3.881,99 | 15.527,96 |
| 5 | 3.162,77 | 15.813,83 |
| 6 | 2.682,82 | 16.096,92 |
| 7 | 2.340,00 | 16.380,01 |
| 8 | 2.083,06 | 16.664,49 |
| 9 | 1.883,37 | 16.950,37 |
| 10 | 1.723,21 | 17.232,06 |
| 11 | 1.588,61 | 17.474,71 |
| 12 | 1.483,42 | 17.801,02 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.945,18 | 13.945,18 |
| 2 | 7.480,20 | 14.960,39 |
| 3 | 5.081,62 | 15.244,87 |
| 4 | 3.881,99 | 15.527,96 |
| 5 | 3.162,77 | 15.813,83 |
| 6 | 2.682,82 | 16.096,92 |
| 7 | 2.340,00 | 16.380,01 |
| 8 | 2.083,06 | 16.664,49 |
| 9 | 1.883,37 | 16.950,37 |
| 10 | 1.723,21 | 17.232,06 |
| 11 | 1.588,61 | 17.474,71 |
| 12 | 1.483,42 | 17.801,02 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.