16 * 5 cm - 57 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 57 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.002,84 | 35.002,84 |
| 2 | 18.775,53 | 37.551,05 |
| 3 | 12.755,03 | 38.265,10 |
| 4 | 9.743,92 | 38.975,66 |
| 5 | 7.938,64 | 39.693,22 |
| 6 | 6.733,96 | 40.403,78 |
| 7 | 5.873,48 | 41.114,34 |
| 8 | 5.228,55 | 41.828,39 |
| 9 | 4.727,33 | 42.545,95 |
| 10 | 4.325,30 | 43.253,01 |
| 11 | 3.997,01 | 43.967,07 |
| 12 | 3.723,43 | 44.681,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.002,84 | 35.002,84 |
| 2 | 18.775,53 | 37.551,05 |
| 3 | 12.755,03 | 38.265,10 |
| 4 | 9.743,92 | 38.975,66 |
| 5 | 7.938,64 | 39.693,22 |
| 6 | 6.733,96 | 40.403,78 |
| 7 | 5.873,48 | 41.114,34 |
| 8 | 5.228,55 | 41.828,39 |
| 9 | 4.727,33 | 42.545,95 |
| 10 | 4.325,30 | 43.253,01 |
| 11 | 3.997,01 | 43.967,07 |
| 12 | 3.723,43 | 44.681,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.002,84 | 35.002,84 |
| 2 | 18.775,53 | 37.551,05 |
| 3 | 12.755,03 | 38.265,10 |
| 4 | 9.743,92 | 38.975,66 |
| 5 | 7.938,64 | 39.693,22 |
| 6 | 6.733,96 | 40.403,78 |
| 7 | 5.873,48 | 41.114,34 |
| 8 | 5.228,55 | 41.828,39 |
| 9 | 4.727,33 | 42.545,95 |
| 10 | 4.325,30 | 43.253,01 |
| 11 | 3.997,01 | 43.967,07 |
| 12 | 3.723,43 | 44.681,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.002,84 | 35.002,84 |
| 2 | 18.775,53 | 37.551,05 |
| 3 | 12.755,03 | 38.265,10 |
| 4 | 9.743,92 | 38.975,66 |
| 5 | 7.938,64 | 39.693,22 |
| 6 | 6.733,96 | 40.403,78 |
| 7 | 5.873,48 | 41.114,34 |
| 8 | 5.228,55 | 41.828,39 |
| 9 | 4.727,33 | 42.545,95 |
| 10 | 4.325,30 | 43.253,01 |
| 11 | 3.997,01 | 43.967,07 |
| 12 | 3.723,43 | 44.681,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.002,84 | 35.002,84 |
| 2 | 18.775,53 | 37.551,05 |
| 3 | 12.755,03 | 38.265,10 |
| 4 | 9.743,92 | 38.975,66 |
| 5 | 7.938,64 | 39.693,22 |
| 6 | 6.733,96 | 40.403,78 |
| 7 | 5.873,48 | 41.114,34 |
| 8 | 5.228,55 | 41.828,39 |
| 9 | 4.727,33 | 42.545,95 |
| 10 | 4.325,30 | 43.253,01 |
| 11 | 3.997,01 | 43.967,07 |
| 12 | 3.723,43 | 44.681,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.002,84 | 35.002,84 |
| 2 | 18.775,53 | 37.551,05 |
| 3 | 12.755,03 | 38.265,10 |
| 4 | 9.743,92 | 38.975,66 |
| 5 | 7.938,64 | 39.693,22 |
| 6 | 6.733,96 | 40.403,78 |
| 7 | 5.873,48 | 41.114,34 |
| 8 | 5.228,55 | 41.828,39 |
| 9 | 4.727,33 | 42.545,95 |
| 10 | 4.325,30 | 43.253,01 |
| 11 | 3.987,46 | 43.862,06 |
| 12 | 3.723,43 | 44.681,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.002,84 | 35.002,84 |
| 2 | 18.775,53 | 37.551,05 |
| 3 | 12.755,03 | 38.265,10 |
| 4 | 9.743,92 | 38.975,66 |
| 5 | 7.938,64 | 39.693,22 |
| 6 | 6.733,96 | 40.403,78 |
| 7 | 5.873,48 | 41.114,34 |
| 8 | 5.228,55 | 41.828,39 |
| 9 | 4.727,33 | 42.545,95 |
| 10 | 4.325,30 | 43.253,01 |
| 11 | 3.987,46 | 43.862,06 |
| 12 | 3.723,43 | 44.681,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.002,84 | 35.002,84 |
| 2 | 18.775,53 | 37.551,05 |
| 3 | 12.755,03 | 38.265,10 |
| 4 | 9.743,92 | 38.975,66 |
| 5 | 7.938,64 | 39.693,22 |
| 6 | 6.733,96 | 40.403,78 |
| 7 | 5.873,48 | 41.114,34 |
| 8 | 5.228,55 | 41.828,39 |
| 9 | 4.727,33 | 42.545,95 |
| 10 | 4.325,30 | 43.253,01 |
| 11 | 3.987,46 | 43.862,06 |
| 12 | 3.723,43 | 44.681,13 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.