15 * 5 cm - 44 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 44 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.031,76 | 18.031,76 |
| 2 | 9.672,24 | 19.344,47 |
| 3 | 6.570,77 | 19.712,32 |
| 4 | 5.019,59 | 20.078,36 |
| 5 | 4.089,60 | 20.448,02 |
| 6 | 3.469,01 | 20.814,06 |
| 7 | 3.025,73 | 21.180,11 |
| 8 | 2.693,49 | 21.547,95 |
| 9 | 2.435,29 | 21.917,60 |
| 10 | 2.228,19 | 22.281,85 |
| 11 | 2.059,06 | 22.649,69 |
| 12 | 1.918,13 | 23.017,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.031,76 | 18.031,76 |
| 2 | 9.672,24 | 19.344,47 |
| 3 | 6.570,77 | 19.712,32 |
| 4 | 5.019,59 | 20.078,36 |
| 5 | 4.089,60 | 20.448,02 |
| 6 | 3.469,01 | 20.814,06 |
| 7 | 3.025,73 | 21.180,11 |
| 8 | 2.693,49 | 21.547,95 |
| 9 | 2.435,29 | 21.917,60 |
| 10 | 2.228,19 | 22.281,85 |
| 11 | 2.059,06 | 22.649,69 |
| 12 | 1.918,13 | 23.017,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.031,76 | 18.031,76 |
| 2 | 9.672,24 | 19.344,47 |
| 3 | 6.570,77 | 19.712,32 |
| 4 | 5.019,59 | 20.078,36 |
| 5 | 4.089,60 | 20.448,02 |
| 6 | 3.469,01 | 20.814,06 |
| 7 | 3.025,73 | 21.180,11 |
| 8 | 2.693,49 | 21.547,95 |
| 9 | 2.435,29 | 21.917,60 |
| 10 | 2.228,19 | 22.281,85 |
| 11 | 2.059,06 | 22.649,69 |
| 12 | 1.918,13 | 23.017,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.031,76 | 18.031,76 |
| 2 | 9.672,24 | 19.344,47 |
| 3 | 6.570,77 | 19.712,32 |
| 4 | 5.019,59 | 20.078,36 |
| 5 | 4.089,60 | 20.448,02 |
| 6 | 3.469,01 | 20.814,06 |
| 7 | 3.025,73 | 21.180,11 |
| 8 | 2.693,49 | 21.547,95 |
| 9 | 2.435,29 | 21.917,60 |
| 10 | 2.228,19 | 22.281,85 |
| 11 | 2.059,06 | 22.649,69 |
| 12 | 1.918,13 | 23.017,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.031,76 | 18.031,76 |
| 2 | 9.672,24 | 19.344,47 |
| 3 | 6.570,77 | 19.712,32 |
| 4 | 5.019,59 | 20.078,36 |
| 5 | 4.089,60 | 20.448,02 |
| 6 | 3.469,01 | 20.814,06 |
| 7 | 3.025,73 | 21.180,11 |
| 8 | 2.693,49 | 21.547,95 |
| 9 | 2.435,29 | 21.917,60 |
| 10 | 2.228,19 | 22.281,85 |
| 11 | 2.059,06 | 22.649,69 |
| 12 | 1.918,13 | 23.017,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.031,76 | 18.031,76 |
| 2 | 9.672,24 | 19.344,47 |
| 3 | 6.570,77 | 19.712,32 |
| 4 | 5.019,59 | 20.078,36 |
| 5 | 4.089,60 | 20.448,02 |
| 6 | 3.469,01 | 20.814,06 |
| 7 | 3.025,73 | 21.180,11 |
| 8 | 2.693,49 | 21.547,95 |
| 9 | 2.435,29 | 21.917,60 |
| 10 | 2.228,19 | 22.281,85 |
| 11 | 2.054,15 | 22.595,60 |
| 12 | 1.918,13 | 23.017,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.031,76 | 18.031,76 |
| 2 | 9.672,24 | 19.344,47 |
| 3 | 6.570,77 | 19.712,32 |
| 4 | 5.019,59 | 20.078,36 |
| 5 | 4.089,60 | 20.448,02 |
| 6 | 3.469,01 | 20.814,06 |
| 7 | 3.025,73 | 21.180,11 |
| 8 | 2.693,49 | 21.547,95 |
| 9 | 2.435,29 | 21.917,60 |
| 10 | 2.228,19 | 22.281,85 |
| 11 | 2.054,15 | 22.595,60 |
| 12 | 1.918,13 | 23.017,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.031,76 | 18.031,76 |
| 2 | 9.672,24 | 19.344,47 |
| 3 | 6.570,77 | 19.712,32 |
| 4 | 5.019,59 | 20.078,36 |
| 5 | 4.089,60 | 20.448,02 |
| 6 | 3.469,01 | 20.814,06 |
| 7 | 3.025,73 | 21.180,11 |
| 8 | 2.693,49 | 21.547,95 |
| 9 | 2.435,29 | 21.917,60 |
| 10 | 2.228,19 | 22.281,85 |
| 11 | 2.054,15 | 22.595,60 |
| 12 | 1.918,13 | 23.017,54 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.