13,5 * 4,5 cm - 40 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.669,91 | 17.669,91 |
| 2 | 9.478,14 | 18.956,28 |
| 3 | 6.438,92 | 19.316,75 |
| 4 | 4.918,86 | 19.675,44 |
| 5 | 4.007,54 | 20.037,68 |
| 6 | 3.399,40 | 20.396,38 |
| 7 | 2.965,01 | 20.755,08 |
| 8 | 2.639,44 | 21.115,54 |
| 9 | 2.386,42 | 21.477,78 |
| 10 | 2.183,47 | 21.834,71 |
| 11 | 2.017,74 | 22.195,17 |
| 12 | 1.879,64 | 22.555,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.669,91 | 17.669,91 |
| 2 | 9.478,14 | 18.956,28 |
| 3 | 6.438,92 | 19.316,75 |
| 4 | 4.918,86 | 19.675,44 |
| 5 | 4.007,54 | 20.037,68 |
| 6 | 3.399,40 | 20.396,38 |
| 7 | 2.965,01 | 20.755,08 |
| 8 | 2.639,44 | 21.115,54 |
| 9 | 2.386,42 | 21.477,78 |
| 10 | 2.183,47 | 21.834,71 |
| 11 | 2.017,74 | 22.195,17 |
| 12 | 1.879,64 | 22.555,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.669,91 | 17.669,91 |
| 2 | 9.478,14 | 18.956,28 |
| 3 | 6.438,92 | 19.316,75 |
| 4 | 4.918,86 | 19.675,44 |
| 5 | 4.007,54 | 20.037,68 |
| 6 | 3.399,40 | 20.396,38 |
| 7 | 2.965,01 | 20.755,08 |
| 8 | 2.639,44 | 21.115,54 |
| 9 | 2.386,42 | 21.477,78 |
| 10 | 2.183,47 | 21.834,71 |
| 11 | 2.017,74 | 22.195,17 |
| 12 | 1.879,64 | 22.555,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.669,91 | 17.669,91 |
| 2 | 9.478,14 | 18.956,28 |
| 3 | 6.438,92 | 19.316,75 |
| 4 | 4.918,86 | 19.675,44 |
| 5 | 4.007,54 | 20.037,68 |
| 6 | 3.399,40 | 20.396,38 |
| 7 | 2.965,01 | 20.755,08 |
| 8 | 2.639,44 | 21.115,54 |
| 9 | 2.386,42 | 21.477,78 |
| 10 | 2.183,47 | 21.834,71 |
| 11 | 2.017,74 | 22.195,17 |
| 12 | 1.879,64 | 22.555,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.669,91 | 17.669,91 |
| 2 | 9.478,14 | 18.956,28 |
| 3 | 6.438,92 | 19.316,75 |
| 4 | 4.918,86 | 19.675,44 |
| 5 | 4.007,54 | 20.037,68 |
| 6 | 3.399,40 | 20.396,38 |
| 7 | 2.965,01 | 20.755,08 |
| 8 | 2.639,44 | 21.115,54 |
| 9 | 2.386,42 | 21.477,78 |
| 10 | 2.183,47 | 21.834,71 |
| 11 | 2.017,74 | 22.195,17 |
| 12 | 1.879,64 | 22.555,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.669,91 | 17.669,91 |
| 2 | 9.478,14 | 18.956,28 |
| 3 | 6.438,92 | 19.316,75 |
| 4 | 4.918,86 | 19.675,44 |
| 5 | 4.007,54 | 20.037,68 |
| 6 | 3.399,40 | 20.396,38 |
| 7 | 2.965,01 | 20.755,08 |
| 8 | 2.639,44 | 21.115,54 |
| 9 | 2.386,42 | 21.477,78 |
| 10 | 2.183,47 | 21.834,71 |
| 11 | 2.012,92 | 22.142,16 |
| 12 | 1.879,64 | 22.555,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.669,91 | 17.669,91 |
| 2 | 9.478,14 | 18.956,28 |
| 3 | 6.438,92 | 19.316,75 |
| 4 | 4.918,86 | 19.675,44 |
| 5 | 4.007,54 | 20.037,68 |
| 6 | 3.399,40 | 20.396,38 |
| 7 | 2.965,01 | 20.755,08 |
| 8 | 2.639,44 | 21.115,54 |
| 9 | 2.386,42 | 21.477,78 |
| 10 | 2.183,47 | 21.834,71 |
| 11 | 2.012,92 | 22.142,16 |
| 12 | 1.879,64 | 22.555,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.669,91 | 17.669,91 |
| 2 | 9.478,14 | 18.956,28 |
| 3 | 6.438,92 | 19.316,75 |
| 4 | 4.918,86 | 19.675,44 |
| 5 | 4.007,54 | 20.037,68 |
| 6 | 3.399,40 | 20.396,38 |
| 7 | 2.965,01 | 20.755,08 |
| 8 | 2.639,44 | 21.115,54 |
| 9 | 2.386,42 | 21.477,78 |
| 10 | 2.183,47 | 21.834,71 |
| 11 | 2.012,92 | 22.142,16 |
| 12 | 1.879,64 | 22.555,64 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.