15,5 * 4,8 cm - 55 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.403,36 | 30.403,36 |
| 2 | 16.308,36 | 32.616,72 |
| 3 | 11.078,98 | 33.236,95 |
| 4 | 8.463,54 | 33.854,14 |
| 5 | 6.895,48 | 34.477,41 |
| 6 | 5.849,10 | 35.094,60 |
| 7 | 5.101,68 | 35.711,79 |
| 8 | 4.541,50 | 36.332,02 |
| 9 | 4.106,14 | 36.955,28 |
| 10 | 3.756,94 | 37.569,43 |
| 11 | 3.471,79 | 38.189,66 |
| 12 | 3.234,16 | 38.809,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.403,36 | 30.403,36 |
| 2 | 16.308,36 | 32.616,72 |
| 3 | 11.078,98 | 33.236,95 |
| 4 | 8.463,54 | 33.854,14 |
| 5 | 6.895,48 | 34.477,41 |
| 6 | 5.849,10 | 35.094,60 |
| 7 | 5.101,68 | 35.711,79 |
| 8 | 4.541,50 | 36.332,02 |
| 9 | 4.106,14 | 36.955,28 |
| 10 | 3.756,94 | 37.569,43 |
| 11 | 3.471,79 | 38.189,66 |
| 12 | 3.234,16 | 38.809,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.403,36 | 30.403,36 |
| 2 | 16.308,36 | 32.616,72 |
| 3 | 11.078,98 | 33.236,95 |
| 4 | 8.463,54 | 33.854,14 |
| 5 | 6.895,48 | 34.477,41 |
| 6 | 5.849,10 | 35.094,60 |
| 7 | 5.101,68 | 35.711,79 |
| 8 | 4.541,50 | 36.332,02 |
| 9 | 4.106,14 | 36.955,28 |
| 10 | 3.756,94 | 37.569,43 |
| 11 | 3.471,79 | 38.189,66 |
| 12 | 3.234,16 | 38.809,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.403,36 | 30.403,36 |
| 2 | 16.308,36 | 32.616,72 |
| 3 | 11.078,98 | 33.236,95 |
| 4 | 8.463,54 | 33.854,14 |
| 5 | 6.895,48 | 34.477,41 |
| 6 | 5.849,10 | 35.094,60 |
| 7 | 5.101,68 | 35.711,79 |
| 8 | 4.541,50 | 36.332,02 |
| 9 | 4.106,14 | 36.955,28 |
| 10 | 3.756,94 | 37.569,43 |
| 11 | 3.471,79 | 38.189,66 |
| 12 | 3.234,16 | 38.809,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.403,36 | 30.403,36 |
| 2 | 16.308,36 | 32.616,72 |
| 3 | 11.078,98 | 33.236,95 |
| 4 | 8.463,54 | 33.854,14 |
| 5 | 6.895,48 | 34.477,41 |
| 6 | 5.849,10 | 35.094,60 |
| 7 | 5.101,68 | 35.711,79 |
| 8 | 4.541,50 | 36.332,02 |
| 9 | 4.106,14 | 36.955,28 |
| 10 | 3.756,94 | 37.569,43 |
| 11 | 3.471,79 | 38.189,66 |
| 12 | 3.234,16 | 38.809,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.403,36 | 30.403,36 |
| 2 | 16.308,36 | 32.616,72 |
| 3 | 11.078,98 | 33.236,95 |
| 4 | 8.463,54 | 33.854,14 |
| 5 | 6.895,48 | 34.477,41 |
| 6 | 5.849,10 | 35.094,60 |
| 7 | 5.101,68 | 35.711,79 |
| 8 | 4.541,50 | 36.332,02 |
| 9 | 4.106,14 | 36.955,28 |
| 10 | 3.756,94 | 37.569,43 |
| 11 | 3.463,50 | 38.098,45 |
| 12 | 3.234,16 | 38.809,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.403,36 | 30.403,36 |
| 2 | 16.308,36 | 32.616,72 |
| 3 | 11.078,98 | 33.236,95 |
| 4 | 8.463,54 | 33.854,14 |
| 5 | 6.895,48 | 34.477,41 |
| 6 | 5.849,10 | 35.094,60 |
| 7 | 5.101,68 | 35.711,79 |
| 8 | 4.541,50 | 36.332,02 |
| 9 | 4.106,14 | 36.955,28 |
| 10 | 3.756,94 | 37.569,43 |
| 11 | 3.463,50 | 38.098,45 |
| 12 | 3.234,16 | 38.809,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 30.403,36 | 30.403,36 |
| 2 | 16.308,36 | 32.616,72 |
| 3 | 11.078,98 | 33.236,95 |
| 4 | 8.463,54 | 33.854,14 |
| 5 | 6.895,48 | 34.477,41 |
| 6 | 5.849,10 | 35.094,60 |
| 7 | 5.101,68 | 35.711,79 |
| 8 | 4.541,50 | 36.332,02 |
| 9 | 4.106,14 | 36.955,28 |
| 10 | 3.756,94 | 37.569,43 |
| 11 | 3.463,50 | 38.098,45 |
| 12 | 3.234,16 | 38.809,89 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.