17 * 4 cm - 49 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 17 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 49 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.854,80 | 17.854,80 |
| 2 | 9.577,32 | 19.154,63 |
| 3 | 6.506,29 | 19.518,87 |
| 4 | 4.970,33 | 19.881,32 |
| 5 | 4.049,47 | 20.247,34 |
| 6 | 3.434,97 | 20.609,80 |
| 7 | 2.996,04 | 20.972,25 |
| 8 | 2.667,06 | 21.336,49 |
| 9 | 2.411,39 | 21.702,51 |
| 10 | 2.206,32 | 22.063,18 |
| 11 | 2.038,86 | 22.427,41 |
| 12 | 1.899,30 | 22.791,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.854,80 | 17.854,80 |
| 2 | 9.577,32 | 19.154,63 |
| 3 | 6.506,29 | 19.518,87 |
| 4 | 4.970,33 | 19.881,32 |
| 5 | 4.049,47 | 20.247,34 |
| 6 | 3.434,97 | 20.609,80 |
| 7 | 2.996,04 | 20.972,25 |
| 8 | 2.667,06 | 21.336,49 |
| 9 | 2.411,39 | 21.702,51 |
| 10 | 2.206,32 | 22.063,18 |
| 11 | 2.038,86 | 22.427,41 |
| 12 | 1.899,30 | 22.791,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.854,80 | 17.854,80 |
| 2 | 9.577,32 | 19.154,63 |
| 3 | 6.506,29 | 19.518,87 |
| 4 | 4.970,33 | 19.881,32 |
| 5 | 4.049,47 | 20.247,34 |
| 6 | 3.434,97 | 20.609,80 |
| 7 | 2.996,04 | 20.972,25 |
| 8 | 2.667,06 | 21.336,49 |
| 9 | 2.411,39 | 21.702,51 |
| 10 | 2.206,32 | 22.063,18 |
| 11 | 2.038,86 | 22.427,41 |
| 12 | 1.899,30 | 22.791,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.854,80 | 17.854,80 |
| 2 | 9.577,32 | 19.154,63 |
| 3 | 6.506,29 | 19.518,87 |
| 4 | 4.970,33 | 19.881,32 |
| 5 | 4.049,47 | 20.247,34 |
| 6 | 3.434,97 | 20.609,80 |
| 7 | 2.996,04 | 20.972,25 |
| 8 | 2.667,06 | 21.336,49 |
| 9 | 2.411,39 | 21.702,51 |
| 10 | 2.206,32 | 22.063,18 |
| 11 | 2.038,86 | 22.427,41 |
| 12 | 1.899,30 | 22.791,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.854,80 | 17.854,80 |
| 2 | 9.577,32 | 19.154,63 |
| 3 | 6.506,29 | 19.518,87 |
| 4 | 4.970,33 | 19.881,32 |
| 5 | 4.049,47 | 20.247,34 |
| 6 | 3.434,97 | 20.609,80 |
| 7 | 2.996,04 | 20.972,25 |
| 8 | 2.667,06 | 21.336,49 |
| 9 | 2.411,39 | 21.702,51 |
| 10 | 2.206,32 | 22.063,18 |
| 11 | 2.038,86 | 22.427,41 |
| 12 | 1.899,30 | 22.791,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.854,80 | 17.854,80 |
| 2 | 9.577,32 | 19.154,63 |
| 3 | 6.506,29 | 19.518,87 |
| 4 | 4.970,33 | 19.881,32 |
| 5 | 4.049,47 | 20.247,34 |
| 6 | 3.434,97 | 20.609,80 |
| 7 | 2.996,04 | 20.972,25 |
| 8 | 2.667,06 | 21.336,49 |
| 9 | 2.411,39 | 21.702,51 |
| 10 | 2.206,32 | 22.063,18 |
| 11 | 2.033,99 | 22.373,85 |
| 12 | 1.899,30 | 22.791,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.854,80 | 17.854,80 |
| 2 | 9.577,32 | 19.154,63 |
| 3 | 6.506,29 | 19.518,87 |
| 4 | 4.970,33 | 19.881,32 |
| 5 | 4.049,47 | 20.247,34 |
| 6 | 3.434,97 | 20.609,80 |
| 7 | 2.996,04 | 20.972,25 |
| 8 | 2.667,06 | 21.336,49 |
| 9 | 2.411,39 | 21.702,51 |
| 10 | 2.206,32 | 22.063,18 |
| 11 | 2.033,99 | 22.373,85 |
| 12 | 1.899,30 | 22.791,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.854,80 | 17.854,80 |
| 2 | 9.577,32 | 19.154,63 |
| 3 | 6.506,29 | 19.518,87 |
| 4 | 4.970,33 | 19.881,32 |
| 5 | 4.049,47 | 20.247,34 |
| 6 | 3.434,97 | 20.609,80 |
| 7 | 2.996,04 | 20.972,25 |
| 8 | 2.667,06 | 21.336,49 |
| 9 | 2.411,39 | 21.702,51 |
| 10 | 2.206,32 | 22.063,18 |
| 11 | 2.033,99 | 22.373,85 |
| 12 | 1.899,30 | 22.791,65 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.