13,5 * 5 cm - 41 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 41 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.772,45 | 17.772,45 |
| 2 | 9.533,14 | 19.066,28 |
| 3 | 6.476,28 | 19.428,84 |
| 4 | 4.947,41 | 19.789,62 |
| 5 | 4.030,79 | 20.153,96 |
| 6 | 3.419,12 | 20.514,74 |
| 7 | 2.982,22 | 20.875,52 |
| 8 | 2.654,76 | 21.238,08 |
| 9 | 2.400,27 | 21.602,41 |
| 10 | 2.196,14 | 21.961,42 |
| 11 | 2.029,45 | 22.323,97 |
| 12 | 1.890,54 | 22.686,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.772,45 | 17.772,45 |
| 2 | 9.533,14 | 19.066,28 |
| 3 | 6.476,28 | 19.428,84 |
| 4 | 4.947,41 | 19.789,62 |
| 5 | 4.030,79 | 20.153,96 |
| 6 | 3.419,12 | 20.514,74 |
| 7 | 2.982,22 | 20.875,52 |
| 8 | 2.654,76 | 21.238,08 |
| 9 | 2.400,27 | 21.602,41 |
| 10 | 2.196,14 | 21.961,42 |
| 11 | 2.029,45 | 22.323,97 |
| 12 | 1.890,54 | 22.686,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.772,45 | 17.772,45 |
| 2 | 9.533,14 | 19.066,28 |
| 3 | 6.476,28 | 19.428,84 |
| 4 | 4.947,41 | 19.789,62 |
| 5 | 4.030,79 | 20.153,96 |
| 6 | 3.419,12 | 20.514,74 |
| 7 | 2.982,22 | 20.875,52 |
| 8 | 2.654,76 | 21.238,08 |
| 9 | 2.400,27 | 21.602,41 |
| 10 | 2.196,14 | 21.961,42 |
| 11 | 2.029,45 | 22.323,97 |
| 12 | 1.890,54 | 22.686,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.772,45 | 17.772,45 |
| 2 | 9.533,14 | 19.066,28 |
| 3 | 6.476,28 | 19.428,84 |
| 4 | 4.947,41 | 19.789,62 |
| 5 | 4.030,79 | 20.153,96 |
| 6 | 3.419,12 | 20.514,74 |
| 7 | 2.982,22 | 20.875,52 |
| 8 | 2.654,76 | 21.238,08 |
| 9 | 2.400,27 | 21.602,41 |
| 10 | 2.196,14 | 21.961,42 |
| 11 | 2.029,45 | 22.323,97 |
| 12 | 1.890,54 | 22.686,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.772,45 | 17.772,45 |
| 2 | 9.533,14 | 19.066,28 |
| 3 | 6.476,28 | 19.428,84 |
| 4 | 4.947,41 | 19.789,62 |
| 5 | 4.030,79 | 20.153,96 |
| 6 | 3.419,12 | 20.514,74 |
| 7 | 2.982,22 | 20.875,52 |
| 8 | 2.654,76 | 21.238,08 |
| 9 | 2.400,27 | 21.602,41 |
| 10 | 2.196,14 | 21.961,42 |
| 11 | 2.029,45 | 22.323,97 |
| 12 | 1.890,54 | 22.686,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.772,45 | 17.772,45 |
| 2 | 9.533,14 | 19.066,28 |
| 3 | 6.476,28 | 19.428,84 |
| 4 | 4.947,41 | 19.789,62 |
| 5 | 4.030,79 | 20.153,96 |
| 6 | 3.419,12 | 20.514,74 |
| 7 | 2.982,22 | 20.875,52 |
| 8 | 2.654,76 | 21.238,08 |
| 9 | 2.400,27 | 21.602,41 |
| 10 | 2.196,14 | 21.961,42 |
| 11 | 2.024,61 | 22.270,66 |
| 12 | 1.890,54 | 22.686,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.772,45 | 17.772,45 |
| 2 | 9.533,14 | 19.066,28 |
| 3 | 6.476,28 | 19.428,84 |
| 4 | 4.947,41 | 19.789,62 |
| 5 | 4.030,79 | 20.153,96 |
| 6 | 3.419,12 | 20.514,74 |
| 7 | 2.982,22 | 20.875,52 |
| 8 | 2.654,76 | 21.238,08 |
| 9 | 2.400,27 | 21.602,41 |
| 10 | 2.196,14 | 21.961,42 |
| 11 | 2.024,61 | 22.270,66 |
| 12 | 1.890,54 | 22.686,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.772,45 | 17.772,45 |
| 2 | 9.533,14 | 19.066,28 |
| 3 | 6.476,28 | 19.428,84 |
| 4 | 4.947,41 | 19.789,62 |
| 5 | 4.030,79 | 20.153,96 |
| 6 | 3.419,12 | 20.514,74 |
| 7 | 2.982,22 | 20.875,52 |
| 8 | 2.654,76 | 21.238,08 |
| 9 | 2.400,27 | 21.602,41 |
| 10 | 2.196,14 | 21.961,42 |
| 11 | 2.024,61 | 22.270,66 |
| 12 | 1.890,54 | 22.686,53 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.