15,5 * 3,7 cm - 38 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 38 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.841,80 | 17.841,80 |
| 2 | 9.570,34 | 19.140,68 |
| 3 | 6.501,55 | 19.504,66 |
| 4 | 4.966,71 | 19.866,84 |
| 5 | 4.046,52 | 20.232,60 |
| 6 | 3.432,47 | 20.594,79 |
| 7 | 2.993,85 | 20.956,98 |
| 8 | 2.665,12 | 21.320,95 |
| 9 | 2.409,63 | 21.686,71 |
| 10 | 2.204,71 | 22.047,11 |
| 11 | 2.037,37 | 22.411,08 |
| 12 | 1.897,92 | 22.775,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.841,80 | 17.841,80 |
| 2 | 9.570,34 | 19.140,68 |
| 3 | 6.501,55 | 19.504,66 |
| 4 | 4.966,71 | 19.866,84 |
| 5 | 4.046,52 | 20.232,60 |
| 6 | 3.432,47 | 20.594,79 |
| 7 | 2.993,85 | 20.956,98 |
| 8 | 2.665,12 | 21.320,95 |
| 9 | 2.409,63 | 21.686,71 |
| 10 | 2.204,71 | 22.047,11 |
| 11 | 2.037,37 | 22.411,08 |
| 12 | 1.897,92 | 22.775,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.841,80 | 17.841,80 |
| 2 | 9.570,34 | 19.140,68 |
| 3 | 6.501,55 | 19.504,66 |
| 4 | 4.966,71 | 19.866,84 |
| 5 | 4.046,52 | 20.232,60 |
| 6 | 3.432,47 | 20.594,79 |
| 7 | 2.993,85 | 20.956,98 |
| 8 | 2.665,12 | 21.320,95 |
| 9 | 2.409,63 | 21.686,71 |
| 10 | 2.204,71 | 22.047,11 |
| 11 | 2.037,37 | 22.411,08 |
| 12 | 1.897,92 | 22.775,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.841,80 | 17.841,80 |
| 2 | 9.570,34 | 19.140,68 |
| 3 | 6.501,55 | 19.504,66 |
| 4 | 4.966,71 | 19.866,84 |
| 5 | 4.046,52 | 20.232,60 |
| 6 | 3.432,47 | 20.594,79 |
| 7 | 2.993,85 | 20.956,98 |
| 8 | 2.665,12 | 21.320,95 |
| 9 | 2.409,63 | 21.686,71 |
| 10 | 2.204,71 | 22.047,11 |
| 11 | 2.037,37 | 22.411,08 |
| 12 | 1.897,92 | 22.775,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.841,80 | 17.841,80 |
| 2 | 9.570,34 | 19.140,68 |
| 3 | 6.501,55 | 19.504,66 |
| 4 | 4.966,71 | 19.866,84 |
| 5 | 4.046,52 | 20.232,60 |
| 6 | 3.432,47 | 20.594,79 |
| 7 | 2.993,85 | 20.956,98 |
| 8 | 2.665,12 | 21.320,95 |
| 9 | 2.409,63 | 21.686,71 |
| 10 | 2.204,71 | 22.047,11 |
| 11 | 2.037,37 | 22.411,08 |
| 12 | 1.897,92 | 22.775,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.841,80 | 17.841,80 |
| 2 | 9.570,34 | 19.140,68 |
| 3 | 6.501,55 | 19.504,66 |
| 4 | 4.966,71 | 19.866,84 |
| 5 | 4.046,52 | 20.232,60 |
| 6 | 3.432,47 | 20.594,79 |
| 7 | 2.993,85 | 20.956,98 |
| 8 | 2.665,12 | 21.320,95 |
| 9 | 2.409,63 | 21.686,71 |
| 10 | 2.204,71 | 22.047,11 |
| 11 | 2.032,51 | 22.357,56 |
| 12 | 1.897,92 | 22.775,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.841,80 | 17.841,80 |
| 2 | 9.570,34 | 19.140,68 |
| 3 | 6.501,55 | 19.504,66 |
| 4 | 4.966,71 | 19.866,84 |
| 5 | 4.046,52 | 20.232,60 |
| 6 | 3.432,47 | 20.594,79 |
| 7 | 2.993,85 | 20.956,98 |
| 8 | 2.665,12 | 21.320,95 |
| 9 | 2.409,63 | 21.686,71 |
| 10 | 2.204,71 | 22.047,11 |
| 11 | 2.032,51 | 22.357,56 |
| 12 | 1.897,92 | 22.775,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.841,80 | 17.841,80 |
| 2 | 9.570,34 | 19.140,68 |
| 3 | 6.501,55 | 19.504,66 |
| 4 | 4.966,71 | 19.866,84 |
| 5 | 4.046,52 | 20.232,60 |
| 6 | 3.432,47 | 20.594,79 |
| 7 | 2.993,85 | 20.956,98 |
| 8 | 2.665,12 | 21.320,95 |
| 9 | 2.409,63 | 21.686,71 |
| 10 | 2.204,71 | 22.047,11 |
| 11 | 2.032,51 | 22.357,56 |
| 12 | 1.897,92 | 22.775,06 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.