13,5 * 4,5 cm - 35 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.590,96 | 13.590,96 |
| 2 | 7.290,19 | 14.580,38 |
| 3 | 4.952,55 | 14.857,64 |
| 4 | 3.783,38 | 15.133,53 |
| 5 | 3.082,43 | 15.412,15 |
| 6 | 2.614,68 | 15.688,05 |
| 7 | 2.280,56 | 15.963,94 |
| 8 | 2.030,15 | 16.241,20 |
| 9 | 1.835,53 | 16.519,81 |
| 10 | 1.679,44 | 16.794,35 |
| 11 | 1.551,96 | 17.071,60 |
| 12 | 1.445,74 | 17.348,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.590,96 | 13.590,96 |
| 2 | 7.290,19 | 14.580,38 |
| 3 | 4.952,55 | 14.857,64 |
| 4 | 3.783,38 | 15.133,53 |
| 5 | 3.082,43 | 15.412,15 |
| 6 | 2.614,68 | 15.688,05 |
| 7 | 2.280,56 | 15.963,94 |
| 8 | 2.030,15 | 16.241,20 |
| 9 | 1.835,53 | 16.519,81 |
| 10 | 1.679,44 | 16.794,35 |
| 11 | 1.551,96 | 17.071,60 |
| 12 | 1.445,74 | 17.348,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.590,96 | 13.590,96 |
| 2 | 7.290,19 | 14.580,38 |
| 3 | 4.952,55 | 14.857,64 |
| 4 | 3.783,38 | 15.133,53 |
| 5 | 3.082,43 | 15.412,15 |
| 6 | 2.614,68 | 15.688,05 |
| 7 | 2.280,56 | 15.963,94 |
| 8 | 2.030,15 | 16.241,20 |
| 9 | 1.835,53 | 16.519,81 |
| 10 | 1.679,44 | 16.794,35 |
| 11 | 1.551,96 | 17.071,60 |
| 12 | 1.445,74 | 17.348,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.590,96 | 13.590,96 |
| 2 | 7.290,19 | 14.580,38 |
| 3 | 4.952,55 | 14.857,64 |
| 4 | 3.783,38 | 15.133,53 |
| 5 | 3.082,43 | 15.412,15 |
| 6 | 2.614,68 | 15.688,05 |
| 7 | 2.280,56 | 15.963,94 |
| 8 | 2.030,15 | 16.241,20 |
| 9 | 1.835,53 | 16.519,81 |
| 10 | 1.679,44 | 16.794,35 |
| 11 | 1.551,96 | 17.071,60 |
| 12 | 1.445,74 | 17.348,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.590,96 | 13.590,96 |
| 2 | 7.290,19 | 14.580,38 |
| 3 | 4.952,55 | 14.857,64 |
| 4 | 3.783,38 | 15.133,53 |
| 5 | 3.082,43 | 15.412,15 |
| 6 | 2.614,68 | 15.688,05 |
| 7 | 2.280,56 | 15.963,94 |
| 8 | 2.030,15 | 16.241,20 |
| 9 | 1.835,53 | 16.519,81 |
| 10 | 1.679,44 | 16.794,35 |
| 11 | 1.551,96 | 17.071,60 |
| 12 | 1.445,74 | 17.348,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.590,96 | 13.590,96 |
| 2 | 7.290,19 | 14.580,38 |
| 3 | 4.952,55 | 14.857,64 |
| 4 | 3.783,38 | 15.133,53 |
| 5 | 3.082,43 | 15.412,15 |
| 6 | 2.614,68 | 15.688,05 |
| 7 | 2.280,56 | 15.963,94 |
| 8 | 2.030,15 | 16.241,20 |
| 9 | 1.835,53 | 16.519,81 |
| 10 | 1.679,44 | 16.794,35 |
| 11 | 1.548,26 | 17.030,83 |
| 12 | 1.445,74 | 17.348,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.590,96 | 13.590,96 |
| 2 | 7.290,19 | 14.580,38 |
| 3 | 4.952,55 | 14.857,64 |
| 4 | 3.783,38 | 15.133,53 |
| 5 | 3.082,43 | 15.412,15 |
| 6 | 2.614,68 | 15.688,05 |
| 7 | 2.280,56 | 15.963,94 |
| 8 | 2.030,15 | 16.241,20 |
| 9 | 1.835,53 | 16.519,81 |
| 10 | 1.679,44 | 16.794,35 |
| 11 | 1.548,26 | 17.030,83 |
| 12 | 1.445,74 | 17.348,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.590,96 | 13.590,96 |
| 2 | 7.290,19 | 14.580,38 |
| 3 | 4.952,55 | 14.857,64 |
| 4 | 3.783,38 | 15.133,53 |
| 5 | 3.082,43 | 15.412,15 |
| 6 | 2.614,68 | 15.688,05 |
| 7 | 2.280,56 | 15.963,94 |
| 8 | 2.030,15 | 16.241,20 |
| 9 | 1.835,53 | 16.519,81 |
| 10 | 1.679,44 | 16.794,35 |
| 11 | 1.548,26 | 17.030,83 |
| 12 | 1.445,74 | 17.348,86 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.