15 * 5 cm - 44 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 44 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.115,97 | 26.115,97 |
| 2 | 14.008,61 | 28.017,21 |
| 3 | 9.516,66 | 28.549,98 |
| 4 | 7.270,03 | 29.080,13 |
| 5 | 5.923,10 | 29.615,51 |
| 6 | 5.024,28 | 30.145,66 |
| 7 | 4.382,26 | 30.675,82 |
| 8 | 3.901,07 | 31.208,58 |
| 9 | 3.527,11 | 31.743,96 |
| 10 | 3.227,15 | 32.271,50 |
| 11 | 2.982,21 | 32.804,27 |
| 12 | 2.778,09 | 33.337,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.115,97 | 26.115,97 |
| 2 | 14.008,61 | 28.017,21 |
| 3 | 9.516,66 | 28.549,98 |
| 4 | 7.270,03 | 29.080,13 |
| 5 | 5.923,10 | 29.615,51 |
| 6 | 5.024,28 | 30.145,66 |
| 7 | 4.382,26 | 30.675,82 |
| 8 | 3.901,07 | 31.208,58 |
| 9 | 3.527,11 | 31.743,96 |
| 10 | 3.227,15 | 32.271,50 |
| 11 | 2.982,21 | 32.804,27 |
| 12 | 2.778,09 | 33.337,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.115,97 | 26.115,97 |
| 2 | 14.008,61 | 28.017,21 |
| 3 | 9.516,66 | 28.549,98 |
| 4 | 7.270,03 | 29.080,13 |
| 5 | 5.923,10 | 29.615,51 |
| 6 | 5.024,28 | 30.145,66 |
| 7 | 4.382,26 | 30.675,82 |
| 8 | 3.901,07 | 31.208,58 |
| 9 | 3.527,11 | 31.743,96 |
| 10 | 3.227,15 | 32.271,50 |
| 11 | 2.982,21 | 32.804,27 |
| 12 | 2.778,09 | 33.337,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.115,97 | 26.115,97 |
| 2 | 14.008,61 | 28.017,21 |
| 3 | 9.516,66 | 28.549,98 |
| 4 | 7.270,03 | 29.080,13 |
| 5 | 5.923,10 | 29.615,51 |
| 6 | 5.024,28 | 30.145,66 |
| 7 | 4.382,26 | 30.675,82 |
| 8 | 3.901,07 | 31.208,58 |
| 9 | 3.527,11 | 31.743,96 |
| 10 | 3.227,15 | 32.271,50 |
| 11 | 2.982,21 | 32.804,27 |
| 12 | 2.778,09 | 33.337,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.115,97 | 26.115,97 |
| 2 | 14.008,61 | 28.017,21 |
| 3 | 9.516,66 | 28.549,98 |
| 4 | 7.270,03 | 29.080,13 |
| 5 | 5.923,10 | 29.615,51 |
| 6 | 5.024,28 | 30.145,66 |
| 7 | 4.382,26 | 30.675,82 |
| 8 | 3.901,07 | 31.208,58 |
| 9 | 3.527,11 | 31.743,96 |
| 10 | 3.227,15 | 32.271,50 |
| 11 | 2.982,21 | 32.804,27 |
| 12 | 2.778,09 | 33.337,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.115,97 | 26.115,97 |
| 2 | 14.008,61 | 28.017,21 |
| 3 | 9.516,66 | 28.549,98 |
| 4 | 7.270,03 | 29.080,13 |
| 5 | 5.923,10 | 29.615,51 |
| 6 | 5.024,28 | 30.145,66 |
| 7 | 4.382,26 | 30.675,82 |
| 8 | 3.901,07 | 31.208,58 |
| 9 | 3.527,11 | 31.743,96 |
| 10 | 3.227,15 | 32.271,50 |
| 11 | 2.975,08 | 32.725,92 |
| 12 | 2.778,09 | 33.337,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.115,97 | 26.115,97 |
| 2 | 14.008,61 | 28.017,21 |
| 3 | 9.516,66 | 28.549,98 |
| 4 | 7.270,03 | 29.080,13 |
| 5 | 5.923,10 | 29.615,51 |
| 6 | 5.024,28 | 30.145,66 |
| 7 | 4.382,26 | 30.675,82 |
| 8 | 3.901,07 | 31.208,58 |
| 9 | 3.527,11 | 31.743,96 |
| 10 | 3.227,15 | 32.271,50 |
| 11 | 2.975,08 | 32.725,92 |
| 12 | 2.778,09 | 33.337,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 26.115,97 | 26.115,97 |
| 2 | 14.008,61 | 28.017,21 |
| 3 | 9.516,66 | 28.549,98 |
| 4 | 7.270,03 | 29.080,13 |
| 5 | 5.923,10 | 29.615,51 |
| 6 | 5.024,28 | 30.145,66 |
| 7 | 4.382,26 | 30.675,82 |
| 8 | 3.901,07 | 31.208,58 |
| 9 | 3.527,11 | 31.743,96 |
| 10 | 3.227,15 | 32.271,50 |
| 11 | 2.975,08 | 32.725,92 |
| 12 | 2.778,09 | 33.337,04 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.