16 * 5 cm - 54 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.176,61 | 35.176,61 |
| 2 | 18.868,74 | 37.737,47 |
| 3 | 12.818,36 | 38.455,07 |
| 4 | 9.792,29 | 39.169,16 |
| 5 | 7.978,06 | 39.890,28 |
| 6 | 6.767,39 | 40.604,36 |
| 7 | 5.902,64 | 41.318,45 |
| 8 | 5.254,51 | 42.036,05 |
| 9 | 4.750,80 | 42.757,17 |
| 10 | 4.346,77 | 43.467,74 |
| 11 | 4.016,85 | 44.185,34 |
| 12 | 3.741,91 | 44.902,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.176,61 | 35.176,61 |
| 2 | 18.868,74 | 37.737,47 |
| 3 | 12.818,36 | 38.455,07 |
| 4 | 9.792,29 | 39.169,16 |
| 5 | 7.978,06 | 39.890,28 |
| 6 | 6.767,39 | 40.604,36 |
| 7 | 5.902,64 | 41.318,45 |
| 8 | 5.254,51 | 42.036,05 |
| 9 | 4.750,80 | 42.757,17 |
| 10 | 4.346,77 | 43.467,74 |
| 11 | 4.016,85 | 44.185,34 |
| 12 | 3.741,91 | 44.902,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.176,61 | 35.176,61 |
| 2 | 18.868,74 | 37.737,47 |
| 3 | 12.818,36 | 38.455,07 |
| 4 | 9.792,29 | 39.169,16 |
| 5 | 7.978,06 | 39.890,28 |
| 6 | 6.767,39 | 40.604,36 |
| 7 | 5.902,64 | 41.318,45 |
| 8 | 5.254,51 | 42.036,05 |
| 9 | 4.750,80 | 42.757,17 |
| 10 | 4.346,77 | 43.467,74 |
| 11 | 4.016,85 | 44.185,34 |
| 12 | 3.741,91 | 44.902,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.176,61 | 35.176,61 |
| 2 | 18.868,74 | 37.737,47 |
| 3 | 12.818,36 | 38.455,07 |
| 4 | 9.792,29 | 39.169,16 |
| 5 | 7.978,06 | 39.890,28 |
| 6 | 6.767,39 | 40.604,36 |
| 7 | 5.902,64 | 41.318,45 |
| 8 | 5.254,51 | 42.036,05 |
| 9 | 4.750,80 | 42.757,17 |
| 10 | 4.346,77 | 43.467,74 |
| 11 | 4.016,85 | 44.185,34 |
| 12 | 3.741,91 | 44.902,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.176,61 | 35.176,61 |
| 2 | 18.868,74 | 37.737,47 |
| 3 | 12.818,36 | 38.455,07 |
| 4 | 9.792,29 | 39.169,16 |
| 5 | 7.978,06 | 39.890,28 |
| 6 | 6.767,39 | 40.604,36 |
| 7 | 5.902,64 | 41.318,45 |
| 8 | 5.254,51 | 42.036,05 |
| 9 | 4.750,80 | 42.757,17 |
| 10 | 4.346,77 | 43.467,74 |
| 11 | 4.016,85 | 44.185,34 |
| 12 | 3.741,91 | 44.902,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.176,61 | 35.176,61 |
| 2 | 18.868,74 | 37.737,47 |
| 3 | 12.818,36 | 38.455,07 |
| 4 | 9.792,29 | 39.169,16 |
| 5 | 7.978,06 | 39.890,28 |
| 6 | 6.767,39 | 40.604,36 |
| 7 | 5.902,64 | 41.318,45 |
| 8 | 5.254,51 | 42.036,05 |
| 9 | 4.750,80 | 42.757,17 |
| 10 | 4.346,77 | 43.467,74 |
| 11 | 4.007,26 | 44.079,81 |
| 12 | 3.741,91 | 44.902,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.176,61 | 35.176,61 |
| 2 | 18.868,74 | 37.737,47 |
| 3 | 12.818,36 | 38.455,07 |
| 4 | 9.792,29 | 39.169,16 |
| 5 | 7.978,06 | 39.890,28 |
| 6 | 6.767,39 | 40.604,36 |
| 7 | 5.902,64 | 41.318,45 |
| 8 | 5.254,51 | 42.036,05 |
| 9 | 4.750,80 | 42.757,17 |
| 10 | 4.346,77 | 43.467,74 |
| 11 | 4.007,26 | 44.079,81 |
| 12 | 3.741,91 | 44.902,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.176,61 | 35.176,61 |
| 2 | 18.868,74 | 37.737,47 |
| 3 | 12.818,36 | 38.455,07 |
| 4 | 9.792,29 | 39.169,16 |
| 5 | 7.978,06 | 39.890,28 |
| 6 | 6.767,39 | 40.604,36 |
| 7 | 5.902,64 | 41.318,45 |
| 8 | 5.254,51 | 42.036,05 |
| 9 | 4.750,80 | 42.757,17 |
| 10 | 4.346,77 | 43.467,74 |
| 11 | 4.007,26 | 44.079,81 |
| 12 | 3.741,91 | 44.902,94 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.