17,5 * 5,2 cm - 67 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,3 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 17,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 67 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.014,39 | 35.014,39 |
| 2 | 18.781,72 | 37.563,44 |
| 3 | 12.759,24 | 38.277,73 |
| 4 | 9.747,13 | 38.988,52 |
| 5 | 7.941,26 | 39.706,32 |
| 6 | 6.736,19 | 40.417,11 |
| 7 | 5.875,41 | 41.127,90 |
| 8 | 5.230,28 | 41.842,20 |
| 9 | 4.728,89 | 42.559,99 |
| 10 | 4.326,73 | 43.267,28 |
| 11 | 3.998,33 | 43.981,58 |
| 12 | 3.724,66 | 44.695,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.014,39 | 35.014,39 |
| 2 | 18.781,72 | 37.563,44 |
| 3 | 12.759,24 | 38.277,73 |
| 4 | 9.747,13 | 38.988,52 |
| 5 | 7.941,26 | 39.706,32 |
| 6 | 6.736,19 | 40.417,11 |
| 7 | 5.875,41 | 41.127,90 |
| 8 | 5.230,28 | 41.842,20 |
| 9 | 4.728,89 | 42.559,99 |
| 10 | 4.326,73 | 43.267,28 |
| 11 | 3.998,33 | 43.981,58 |
| 12 | 3.724,66 | 44.695,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.014,39 | 35.014,39 |
| 2 | 18.781,72 | 37.563,44 |
| 3 | 12.759,24 | 38.277,73 |
| 4 | 9.747,13 | 38.988,52 |
| 5 | 7.941,26 | 39.706,32 |
| 6 | 6.736,19 | 40.417,11 |
| 7 | 5.875,41 | 41.127,90 |
| 8 | 5.230,28 | 41.842,20 |
| 9 | 4.728,89 | 42.559,99 |
| 10 | 4.326,73 | 43.267,28 |
| 11 | 3.998,33 | 43.981,58 |
| 12 | 3.724,66 | 44.695,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.014,39 | 35.014,39 |
| 2 | 18.781,72 | 37.563,44 |
| 3 | 12.759,24 | 38.277,73 |
| 4 | 9.747,13 | 38.988,52 |
| 5 | 7.941,26 | 39.706,32 |
| 6 | 6.736,19 | 40.417,11 |
| 7 | 5.875,41 | 41.127,90 |
| 8 | 5.230,28 | 41.842,20 |
| 9 | 4.728,89 | 42.559,99 |
| 10 | 4.326,73 | 43.267,28 |
| 11 | 3.998,33 | 43.981,58 |
| 12 | 3.724,66 | 44.695,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.014,39 | 35.014,39 |
| 2 | 18.781,72 | 37.563,44 |
| 3 | 12.759,24 | 38.277,73 |
| 4 | 9.747,13 | 38.988,52 |
| 5 | 7.941,26 | 39.706,32 |
| 6 | 6.736,19 | 40.417,11 |
| 7 | 5.875,41 | 41.127,90 |
| 8 | 5.230,28 | 41.842,20 |
| 9 | 4.728,89 | 42.559,99 |
| 10 | 4.326,73 | 43.267,28 |
| 11 | 3.998,33 | 43.981,58 |
| 12 | 3.724,66 | 44.695,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.014,39 | 35.014,39 |
| 2 | 18.781,72 | 37.563,44 |
| 3 | 12.759,24 | 38.277,73 |
| 4 | 9.747,13 | 38.988,52 |
| 5 | 7.941,26 | 39.706,32 |
| 6 | 6.736,19 | 40.417,11 |
| 7 | 5.875,41 | 41.127,90 |
| 8 | 5.230,28 | 41.842,20 |
| 9 | 4.728,89 | 42.559,99 |
| 10 | 4.326,73 | 43.267,28 |
| 11 | 3.988,78 | 43.876,53 |
| 12 | 3.724,66 | 44.695,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.014,39 | 35.014,39 |
| 2 | 18.781,72 | 37.563,44 |
| 3 | 12.759,24 | 38.277,73 |
| 4 | 9.747,13 | 38.988,52 |
| 5 | 7.941,26 | 39.706,32 |
| 6 | 6.736,19 | 40.417,11 |
| 7 | 5.875,41 | 41.127,90 |
| 8 | 5.230,28 | 41.842,20 |
| 9 | 4.728,89 | 42.559,99 |
| 10 | 4.326,73 | 43.267,28 |
| 11 | 3.988,78 | 43.876,53 |
| 12 | 3.724,66 | 44.695,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 35.014,39 | 35.014,39 |
| 2 | 18.781,72 | 37.563,44 |
| 3 | 12.759,24 | 38.277,73 |
| 4 | 9.747,13 | 38.988,52 |
| 5 | 7.941,26 | 39.706,32 |
| 6 | 6.736,19 | 40.417,11 |
| 7 | 5.875,41 | 41.127,90 |
| 8 | 5.230,28 | 41.842,20 |
| 9 | 4.728,89 | 42.559,99 |
| 10 | 4.326,73 | 43.267,28 |
| 11 | 3.988,78 | 43.876,53 |
| 12 | 3.724,66 | 44.695,87 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.