13,5 * 5,5 cm - 54 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.845,54 | 25.845,54 |
| 2 | 13.863,55 | 27.727,10 |
| 3 | 9.418,11 | 28.254,34 |
| 4 | 7.194,75 | 28.779,01 |
| 5 | 5.861,77 | 29.308,84 |
| 6 | 4.972,25 | 29.833,51 |
| 7 | 4.336,88 | 30.358,17 |
| 8 | 3.860,68 | 30.885,42 |
| 9 | 3.490,58 | 31.415,25 |
| 10 | 3.193,73 | 31.937,33 |
| 11 | 2.951,33 | 32.464,58 |
| 12 | 2.749,32 | 32.991,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.845,54 | 25.845,54 |
| 2 | 13.863,55 | 27.727,10 |
| 3 | 9.418,11 | 28.254,34 |
| 4 | 7.194,75 | 28.779,01 |
| 5 | 5.861,77 | 29.308,84 |
| 6 | 4.972,25 | 29.833,51 |
| 7 | 4.336,88 | 30.358,17 |
| 8 | 3.860,68 | 30.885,42 |
| 9 | 3.490,58 | 31.415,25 |
| 10 | 3.193,73 | 31.937,33 |
| 11 | 2.951,33 | 32.464,58 |
| 12 | 2.749,32 | 32.991,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.845,54 | 25.845,54 |
| 2 | 13.863,55 | 27.727,10 |
| 3 | 9.418,11 | 28.254,34 |
| 4 | 7.194,75 | 28.779,01 |
| 5 | 5.861,77 | 29.308,84 |
| 6 | 4.972,25 | 29.833,51 |
| 7 | 4.336,88 | 30.358,17 |
| 8 | 3.860,68 | 30.885,42 |
| 9 | 3.490,58 | 31.415,25 |
| 10 | 3.193,73 | 31.937,33 |
| 11 | 2.951,33 | 32.464,58 |
| 12 | 2.749,32 | 32.991,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.845,54 | 25.845,54 |
| 2 | 13.863,55 | 27.727,10 |
| 3 | 9.418,11 | 28.254,34 |
| 4 | 7.194,75 | 28.779,01 |
| 5 | 5.861,77 | 29.308,84 |
| 6 | 4.972,25 | 29.833,51 |
| 7 | 4.336,88 | 30.358,17 |
| 8 | 3.860,68 | 30.885,42 |
| 9 | 3.490,58 | 31.415,25 |
| 10 | 3.193,73 | 31.937,33 |
| 11 | 2.951,33 | 32.464,58 |
| 12 | 2.749,32 | 32.991,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.845,54 | 25.845,54 |
| 2 | 13.863,55 | 27.727,10 |
| 3 | 9.418,11 | 28.254,34 |
| 4 | 7.194,75 | 28.779,01 |
| 5 | 5.861,77 | 29.308,84 |
| 6 | 4.972,25 | 29.833,51 |
| 7 | 4.336,88 | 30.358,17 |
| 8 | 3.860,68 | 30.885,42 |
| 9 | 3.490,58 | 31.415,25 |
| 10 | 3.193,73 | 31.937,33 |
| 11 | 2.951,33 | 32.464,58 |
| 12 | 2.749,32 | 32.991,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.845,54 | 25.845,54 |
| 2 | 13.863,55 | 27.727,10 |
| 3 | 9.418,11 | 28.254,34 |
| 4 | 7.194,75 | 28.779,01 |
| 5 | 5.861,77 | 29.308,84 |
| 6 | 4.972,25 | 29.833,51 |
| 7 | 4.336,88 | 30.358,17 |
| 8 | 3.860,68 | 30.885,42 |
| 9 | 3.490,58 | 31.415,25 |
| 10 | 3.193,73 | 31.937,33 |
| 11 | 2.944,28 | 32.387,05 |
| 12 | 2.749,32 | 32.991,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.845,54 | 25.845,54 |
| 2 | 13.863,55 | 27.727,10 |
| 3 | 9.418,11 | 28.254,34 |
| 4 | 7.194,75 | 28.779,01 |
| 5 | 5.861,77 | 29.308,84 |
| 6 | 4.972,25 | 29.833,51 |
| 7 | 4.336,88 | 30.358,17 |
| 8 | 3.860,68 | 30.885,42 |
| 9 | 3.490,58 | 31.415,25 |
| 10 | 3.193,73 | 31.937,33 |
| 11 | 2.944,28 | 32.387,05 |
| 12 | 2.749,32 | 32.991,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 25.845,54 | 25.845,54 |
| 2 | 13.863,55 | 27.727,10 |
| 3 | 9.418,11 | 28.254,34 |
| 4 | 7.194,75 | 28.779,01 |
| 5 | 5.861,77 | 29.308,84 |
| 6 | 4.972,25 | 29.833,51 |
| 7 | 4.336,88 | 30.358,17 |
| 8 | 3.860,68 | 30.885,42 |
| 9 | 3.490,58 | 31.415,25 |
| 10 | 3.193,73 | 31.937,33 |
| 11 | 2.944,28 | 32.387,05 |
| 12 | 2.749,32 | 32.991,83 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.