13,5 * 4,5 cm - 45 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.975,80 | 1.975,80 |
| 2 | 1.059,82 | 2.119,64 |
| 3 | 719,98 | 2.159,94 |
| 4 | 550,01 | 2.200,05 |
| 5 | 448,11 | 2.240,56 |
| 6 | 380,11 | 2.280,67 |
| 7 | 331,54 | 2.320,77 |
| 8 | 295,14 | 2.361,08 |
| 9 | 266,84 | 2.401,58 |
| 10 | 244,15 | 2.441,50 |
| 11 | 225,62 | 2.481,80 |
| 12 | 210,18 | 2.522,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.975,80 | 1.975,80 |
| 2 | 1.059,82 | 2.119,64 |
| 3 | 719,98 | 2.159,94 |
| 4 | 550,01 | 2.200,05 |
| 5 | 448,11 | 2.240,56 |
| 6 | 380,11 | 2.280,67 |
| 7 | 331,54 | 2.320,77 |
| 8 | 295,14 | 2.361,08 |
| 9 | 266,84 | 2.401,58 |
| 10 | 244,15 | 2.441,50 |
| 11 | 225,62 | 2.481,80 |
| 12 | 210,18 | 2.522,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.975,80 | 1.975,80 |
| 2 | 1.059,82 | 2.119,64 |
| 3 | 719,98 | 2.159,94 |
| 4 | 550,01 | 2.200,05 |
| 5 | 448,11 | 2.240,56 |
| 6 | 380,11 | 2.280,67 |
| 7 | 331,54 | 2.320,77 |
| 8 | 295,14 | 2.361,08 |
| 9 | 266,84 | 2.401,58 |
| 10 | 244,15 | 2.441,50 |
| 11 | 225,62 | 2.481,80 |
| 12 | 210,18 | 2.522,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.975,80 | 1.975,80 |
| 2 | 1.059,82 | 2.119,64 |
| 3 | 719,98 | 2.159,94 |
| 4 | 550,01 | 2.200,05 |
| 5 | 448,11 | 2.240,56 |
| 6 | 380,11 | 2.280,67 |
| 7 | 331,54 | 2.320,77 |
| 8 | 295,14 | 2.361,08 |
| 9 | 266,84 | 2.401,58 |
| 10 | 244,15 | 2.441,50 |
| 11 | 225,62 | 2.481,80 |
| 12 | 210,18 | 2.522,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.975,80 | 1.975,80 |
| 2 | 1.059,82 | 2.119,64 |
| 3 | 719,98 | 2.159,94 |
| 4 | 550,01 | 2.200,05 |
| 5 | 448,11 | 2.240,56 |
| 6 | 380,11 | 2.280,67 |
| 7 | 331,54 | 2.320,77 |
| 8 | 295,14 | 2.361,08 |
| 9 | 266,84 | 2.401,58 |
| 10 | 244,15 | 2.441,50 |
| 11 | 225,62 | 2.481,80 |
| 12 | 210,18 | 2.522,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.975,80 | 1.975,80 |
| 2 | 1.059,82 | 2.119,64 |
| 3 | 719,98 | 2.159,94 |
| 4 | 550,01 | 2.200,05 |
| 5 | 448,11 | 2.240,56 |
| 6 | 380,11 | 2.280,67 |
| 7 | 331,54 | 2.320,77 |
| 8 | 295,14 | 2.361,08 |
| 9 | 266,84 | 2.401,58 |
| 10 | 244,15 | 2.441,50 |
| 11 | 225,08 | 2.475,87 |
| 12 | 210,18 | 2.522,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.975,80 | 1.975,80 |
| 2 | 1.059,82 | 2.119,64 |
| 3 | 719,98 | 2.159,94 |
| 4 | 550,01 | 2.200,05 |
| 5 | 448,11 | 2.240,56 |
| 6 | 380,11 | 2.280,67 |
| 7 | 331,54 | 2.320,77 |
| 8 | 295,14 | 2.361,08 |
| 9 | 266,84 | 2.401,58 |
| 10 | 244,15 | 2.441,50 |
| 11 | 225,08 | 2.475,87 |
| 12 | 210,18 | 2.522,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.975,80 | 1.975,80 |
| 2 | 1.059,82 | 2.119,64 |
| 3 | 719,98 | 2.159,94 |
| 4 | 550,01 | 2.200,05 |
| 5 | 448,11 | 2.240,56 |
| 6 | 380,11 | 2.280,67 |
| 7 | 331,54 | 2.320,77 |
| 8 | 295,14 | 2.361,08 |
| 9 | 266,84 | 2.401,58 |
| 10 | 244,15 | 2.441,50 |
| 11 | 225,08 | 2.475,87 |
| 12 | 210,18 | 2.522,11 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.