32 * 5,2 cm - 75 gr ::. Sticker Hediyeli .::

| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood + Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 32 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 75 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.075,96 | 6.075,96 |
| 2 | 3.259,15 | 6.518,29 |
| 3 | 2.214,08 | 6.642,24 |
| 4 | 1.691,40 | 6.765,58 |
| 5 | 1.378,03 | 6.890,14 |
| 6 | 1.168,91 | 7.013,48 |
| 7 | 1.019,55 | 7.136,82 |
| 8 | 907,60 | 7.260,77 |
| 9 | 820,59 | 7.385,33 |
| 10 | 750,81 | 7.508,06 |
| 11 | 693,82 | 7.632,01 |
| 12 | 646,33 | 7.755,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.075,96 | 6.075,96 |
| 2 | 3.259,15 | 6.518,29 |
| 3 | 2.214,08 | 6.642,24 |
| 4 | 1.691,40 | 6.765,58 |
| 5 | 1.378,03 | 6.890,14 |
| 6 | 1.168,91 | 7.013,48 |
| 7 | 1.019,55 | 7.136,82 |
| 8 | 907,60 | 7.260,77 |
| 9 | 820,59 | 7.385,33 |
| 10 | 750,81 | 7.508,06 |
| 11 | 693,82 | 7.632,01 |
| 12 | 646,33 | 7.755,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.075,96 | 6.075,96 |
| 2 | 3.259,15 | 6.518,29 |
| 3 | 2.214,08 | 6.642,24 |
| 4 | 1.691,40 | 6.765,58 |
| 5 | 1.378,03 | 6.890,14 |
| 6 | 1.168,91 | 7.013,48 |
| 7 | 1.019,55 | 7.136,82 |
| 8 | 907,60 | 7.260,77 |
| 9 | 820,59 | 7.385,33 |
| 10 | 750,81 | 7.508,06 |
| 11 | 693,82 | 7.632,01 |
| 12 | 646,33 | 7.755,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.075,96 | 6.075,96 |
| 2 | 3.259,15 | 6.518,29 |
| 3 | 2.214,08 | 6.642,24 |
| 4 | 1.691,40 | 6.765,58 |
| 5 | 1.378,03 | 6.890,14 |
| 6 | 1.168,91 | 7.013,48 |
| 7 | 1.019,55 | 7.136,82 |
| 8 | 907,60 | 7.260,77 |
| 9 | 820,59 | 7.385,33 |
| 10 | 750,81 | 7.508,06 |
| 11 | 693,82 | 7.632,01 |
| 12 | 646,33 | 7.755,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.075,96 | 6.075,96 |
| 2 | 3.259,15 | 6.518,29 |
| 3 | 2.214,08 | 6.642,24 |
| 4 | 1.691,40 | 6.765,58 |
| 5 | 1.378,03 | 6.890,14 |
| 6 | 1.168,91 | 7.013,48 |
| 7 | 1.019,55 | 7.136,82 |
| 8 | 907,60 | 7.260,77 |
| 9 | 820,59 | 7.385,33 |
| 10 | 750,81 | 7.508,06 |
| 11 | 693,82 | 7.632,01 |
| 12 | 646,33 | 7.755,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.075,96 | 6.075,96 |
| 2 | 3.259,15 | 6.518,29 |
| 3 | 2.214,08 | 6.642,24 |
| 4 | 1.691,40 | 6.765,58 |
| 5 | 1.378,03 | 6.890,14 |
| 6 | 1.168,91 | 7.013,48 |
| 7 | 1.019,55 | 7.136,82 |
| 8 | 907,60 | 7.260,77 |
| 9 | 820,59 | 7.385,33 |
| 10 | 750,81 | 7.508,06 |
| 11 | 692,16 | 7.613,79 |
| 12 | 646,33 | 7.755,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.075,96 | 6.075,96 |
| 2 | 3.259,15 | 6.518,29 |
| 3 | 2.214,08 | 6.642,24 |
| 4 | 1.691,40 | 6.765,58 |
| 5 | 1.378,03 | 6.890,14 |
| 6 | 1.168,91 | 7.013,48 |
| 7 | 1.019,55 | 7.136,82 |
| 8 | 907,60 | 7.260,77 |
| 9 | 820,59 | 7.385,33 |
| 10 | 750,81 | 7.508,06 |
| 11 | 692,16 | 7.613,79 |
| 12 | 646,33 | 7.755,96 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.075,96 | 6.075,96 |
| 2 | 3.259,15 | 6.518,29 |
| 3 | 2.214,08 | 6.642,24 |
| 4 | 1.691,40 | 6.765,58 |
| 5 | 1.378,03 | 6.890,14 |
| 6 | 1.168,91 | 7.013,48 |
| 7 | 1.019,55 | 7.136,82 |
| 8 | 907,60 | 7.260,77 |
| 9 | 820,59 | 7.385,33 |
| 10 | 750,81 | 7.508,06 |
| 11 | 692,16 | 7.613,79 |
| 12 | 646,33 | 7.755,96 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.