14 * 4,2 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.035,77 | 3.035,77 |
| 2 | 1.628,39 | 3.256,77 |
| 3 | 1.106,23 | 3.318,70 |
| 4 | 845,08 | 3.380,33 |
| 5 | 688,51 | 3.442,56 |
| 6 | 584,03 | 3.504,19 |
| 7 | 509,40 | 3.565,82 |
| 8 | 453,47 | 3.627,75 |
| 9 | 410,00 | 3.689,98 |
| 10 | 375,13 | 3.751,30 |
| 11 | 346,66 | 3.813,23 |
| 12 | 322,93 | 3.875,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.035,77 | 3.035,77 |
| 2 | 1.628,39 | 3.256,77 |
| 3 | 1.106,23 | 3.318,70 |
| 4 | 845,08 | 3.380,33 |
| 5 | 688,51 | 3.442,56 |
| 6 | 584,03 | 3.504,19 |
| 7 | 509,40 | 3.565,82 |
| 8 | 453,47 | 3.627,75 |
| 9 | 410,00 | 3.689,98 |
| 10 | 375,13 | 3.751,30 |
| 11 | 346,66 | 3.813,23 |
| 12 | 322,93 | 3.875,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.035,77 | 3.035,77 |
| 2 | 1.628,39 | 3.256,77 |
| 3 | 1.106,23 | 3.318,70 |
| 4 | 845,08 | 3.380,33 |
| 5 | 688,51 | 3.442,56 |
| 6 | 584,03 | 3.504,19 |
| 7 | 509,40 | 3.565,82 |
| 8 | 453,47 | 3.627,75 |
| 9 | 410,00 | 3.689,98 |
| 10 | 375,13 | 3.751,30 |
| 11 | 346,66 | 3.813,23 |
| 12 | 322,93 | 3.875,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.035,77 | 3.035,77 |
| 2 | 1.628,39 | 3.256,77 |
| 3 | 1.106,23 | 3.318,70 |
| 4 | 845,08 | 3.380,33 |
| 5 | 688,51 | 3.442,56 |
| 6 | 584,03 | 3.504,19 |
| 7 | 509,40 | 3.565,82 |
| 8 | 453,47 | 3.627,75 |
| 9 | 410,00 | 3.689,98 |
| 10 | 375,13 | 3.751,30 |
| 11 | 346,66 | 3.813,23 |
| 12 | 322,93 | 3.875,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.035,77 | 3.035,77 |
| 2 | 1.628,39 | 3.256,77 |
| 3 | 1.106,23 | 3.318,70 |
| 4 | 845,08 | 3.380,33 |
| 5 | 688,51 | 3.442,56 |
| 6 | 584,03 | 3.504,19 |
| 7 | 509,40 | 3.565,82 |
| 8 | 453,47 | 3.627,75 |
| 9 | 410,00 | 3.689,98 |
| 10 | 375,13 | 3.751,30 |
| 11 | 346,66 | 3.813,23 |
| 12 | 322,93 | 3.875,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.035,77 | 3.035,77 |
| 2 | 1.628,39 | 3.256,77 |
| 3 | 1.106,23 | 3.318,70 |
| 4 | 845,08 | 3.380,33 |
| 5 | 688,51 | 3.442,56 |
| 6 | 584,03 | 3.504,19 |
| 7 | 509,40 | 3.565,82 |
| 8 | 453,47 | 3.627,75 |
| 9 | 410,00 | 3.689,98 |
| 10 | 375,13 | 3.751,30 |
| 11 | 345,83 | 3.804,12 |
| 12 | 322,93 | 3.875,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.035,77 | 3.035,77 |
| 2 | 1.628,39 | 3.256,77 |
| 3 | 1.106,23 | 3.318,70 |
| 4 | 845,08 | 3.380,33 |
| 5 | 688,51 | 3.442,56 |
| 6 | 584,03 | 3.504,19 |
| 7 | 509,40 | 3.565,82 |
| 8 | 453,47 | 3.627,75 |
| 9 | 410,00 | 3.689,98 |
| 10 | 375,13 | 3.751,30 |
| 11 | 345,83 | 3.804,12 |
| 12 | 322,93 | 3.875,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.035,77 | 3.035,77 |
| 2 | 1.628,39 | 3.256,77 |
| 3 | 1.106,23 | 3.318,70 |
| 4 | 845,08 | 3.380,33 |
| 5 | 688,51 | 3.442,56 |
| 6 | 584,03 | 3.504,19 |
| 7 | 509,40 | 3.565,82 |
| 8 | 453,47 | 3.627,75 |
| 9 | 410,00 | 3.689,98 |
| 10 | 375,13 | 3.751,30 |
| 11 | 345,83 | 3.804,12 |
| 12 | 322,93 | 3.875,16 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.