16 * 6,5 cm - 82 gr Hand Made
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,3 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 82 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,91 | 4.138,91 |
| 2 | 2.220,11 | 4.440,22 |
| 3 | 1.508,22 | 4.524,66 |
| 4 | 1.152,17 | 4.608,68 |
| 5 | 938,70 | 4.693,52 |
| 6 | 796,26 | 4.777,54 |
| 7 | 694,51 | 4.861,56 |
| 8 | 618,25 | 4.946,00 |
| 9 | 558,98 | 5.030,85 |
| 10 | 511,45 | 5.114,45 |
| 11 | 472,63 | 5.198,88 |
| 12 | 440,28 | 5.283,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,91 | 4.138,91 |
| 2 | 2.220,11 | 4.440,22 |
| 3 | 1.508,22 | 4.524,66 |
| 4 | 1.152,17 | 4.608,68 |
| 5 | 938,70 | 4.693,52 |
| 6 | 796,26 | 4.777,54 |
| 7 | 694,51 | 4.861,56 |
| 8 | 618,25 | 4.946,00 |
| 9 | 558,98 | 5.030,85 |
| 10 | 511,45 | 5.114,45 |
| 11 | 472,63 | 5.198,88 |
| 12 | 440,28 | 5.283,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,91 | 4.138,91 |
| 2 | 2.220,11 | 4.440,22 |
| 3 | 1.508,22 | 4.524,66 |
| 4 | 1.152,17 | 4.608,68 |
| 5 | 938,70 | 4.693,52 |
| 6 | 796,26 | 4.777,54 |
| 7 | 694,51 | 4.861,56 |
| 8 | 618,25 | 4.946,00 |
| 9 | 558,98 | 5.030,85 |
| 10 | 511,45 | 5.114,45 |
| 11 | 472,63 | 5.198,88 |
| 12 | 440,28 | 5.283,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,91 | 4.138,91 |
| 2 | 2.220,11 | 4.440,22 |
| 3 | 1.508,22 | 4.524,66 |
| 4 | 1.152,17 | 4.608,68 |
| 5 | 938,70 | 4.693,52 |
| 6 | 796,26 | 4.777,54 |
| 7 | 694,51 | 4.861,56 |
| 8 | 618,25 | 4.946,00 |
| 9 | 558,98 | 5.030,85 |
| 10 | 511,45 | 5.114,45 |
| 11 | 472,63 | 5.198,88 |
| 12 | 440,28 | 5.283,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,91 | 4.138,91 |
| 2 | 2.220,11 | 4.440,22 |
| 3 | 1.508,22 | 4.524,66 |
| 4 | 1.152,17 | 4.608,68 |
| 5 | 938,70 | 4.693,52 |
| 6 | 796,26 | 4.777,54 |
| 7 | 694,51 | 4.861,56 |
| 8 | 618,25 | 4.946,00 |
| 9 | 558,98 | 5.030,85 |
| 10 | 511,45 | 5.114,45 |
| 11 | 472,63 | 5.198,88 |
| 12 | 440,28 | 5.283,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,91 | 4.138,91 |
| 2 | 2.220,11 | 4.440,22 |
| 3 | 1.508,22 | 4.524,66 |
| 4 | 1.152,17 | 4.608,68 |
| 5 | 938,70 | 4.693,52 |
| 6 | 796,26 | 4.777,54 |
| 7 | 694,51 | 4.861,56 |
| 8 | 618,25 | 4.946,00 |
| 9 | 558,98 | 5.030,85 |
| 10 | 511,45 | 5.114,45 |
| 11 | 471,50 | 5.186,47 |
| 12 | 440,28 | 5.283,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,91 | 4.138,91 |
| 2 | 2.220,11 | 4.440,22 |
| 3 | 1.508,22 | 4.524,66 |
| 4 | 1.152,17 | 4.608,68 |
| 5 | 938,70 | 4.693,52 |
| 6 | 796,26 | 4.777,54 |
| 7 | 694,51 | 4.861,56 |
| 8 | 618,25 | 4.946,00 |
| 9 | 558,98 | 5.030,85 |
| 10 | 511,45 | 5.114,45 |
| 11 | 471,50 | 5.186,47 |
| 12 | 440,28 | 5.283,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,91 | 4.138,91 |
| 2 | 2.220,11 | 4.440,22 |
| 3 | 1.508,22 | 4.524,66 |
| 4 | 1.152,17 | 4.608,68 |
| 5 | 938,70 | 4.693,52 |
| 6 | 796,26 | 4.777,54 |
| 7 | 694,51 | 4.861,56 |
| 8 | 618,25 | 4.946,00 |
| 9 | 558,98 | 5.030,85 |
| 10 | 511,45 | 5.114,45 |
| 11 | 471,50 | 5.186,47 |
| 12 | 440,28 | 5.283,32 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.