13 * 5,3 cm - 54 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.918,72 | 1.918,72 |
| 2 | 1.029,20 | 2.058,40 |
| 3 | 699,18 | 2.097,54 |
| 4 | 534,12 | 2.136,49 |
| 5 | 435,17 | 2.175,83 |
| 6 | 369,13 | 2.214,78 |
| 7 | 321,96 | 2.253,73 |
| 8 | 286,61 | 2.292,87 |
| 9 | 259,13 | 2.332,20 |
| 10 | 237,10 | 2.370,96 |
| 11 | 219,10 | 2.410,10 |
| 12 | 204,10 | 2.449,25 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.918,72 | 1.918,72 |
| 2 | 1.029,20 | 2.058,40 |
| 3 | 699,18 | 2.097,54 |
| 4 | 534,12 | 2.136,49 |
| 5 | 435,17 | 2.175,83 |
| 6 | 369,13 | 2.214,78 |
| 7 | 321,96 | 2.253,73 |
| 8 | 286,61 | 2.292,87 |
| 9 | 259,13 | 2.332,20 |
| 10 | 237,10 | 2.370,96 |
| 11 | 219,10 | 2.410,10 |
| 12 | 204,10 | 2.449,25 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.918,72 | 1.918,72 |
| 2 | 1.029,20 | 2.058,40 |
| 3 | 699,18 | 2.097,54 |
| 4 | 534,12 | 2.136,49 |
| 5 | 435,17 | 2.175,83 |
| 6 | 369,13 | 2.214,78 |
| 7 | 321,96 | 2.253,73 |
| 8 | 286,61 | 2.292,87 |
| 9 | 259,13 | 2.332,20 |
| 10 | 237,10 | 2.370,96 |
| 11 | 219,10 | 2.410,10 |
| 12 | 204,10 | 2.449,25 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.918,72 | 1.918,72 |
| 2 | 1.029,20 | 2.058,40 |
| 3 | 699,18 | 2.097,54 |
| 4 | 534,12 | 2.136,49 |
| 5 | 435,17 | 2.175,83 |
| 6 | 369,13 | 2.214,78 |
| 7 | 321,96 | 2.253,73 |
| 8 | 286,61 | 2.292,87 |
| 9 | 259,13 | 2.332,20 |
| 10 | 237,10 | 2.370,96 |
| 11 | 219,10 | 2.410,10 |
| 12 | 204,10 | 2.449,25 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.918,72 | 1.918,72 |
| 2 | 1.029,20 | 2.058,40 |
| 3 | 699,18 | 2.097,54 |
| 4 | 534,12 | 2.136,49 |
| 5 | 435,17 | 2.175,83 |
| 6 | 369,13 | 2.214,78 |
| 7 | 321,96 | 2.253,73 |
| 8 | 286,61 | 2.292,87 |
| 9 | 259,13 | 2.332,20 |
| 10 | 237,10 | 2.370,96 |
| 11 | 219,10 | 2.410,10 |
| 12 | 204,10 | 2.449,25 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.918,72 | 1.918,72 |
| 2 | 1.029,20 | 2.058,40 |
| 3 | 699,18 | 2.097,54 |
| 4 | 534,12 | 2.136,49 |
| 5 | 435,17 | 2.175,83 |
| 6 | 369,13 | 2.214,78 |
| 7 | 321,96 | 2.253,73 |
| 8 | 286,61 | 2.292,87 |
| 9 | 259,13 | 2.332,20 |
| 10 | 237,10 | 2.370,96 |
| 11 | 218,58 | 2.404,35 |
| 12 | 204,10 | 2.449,25 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.918,72 | 1.918,72 |
| 2 | 1.029,20 | 2.058,40 |
| 3 | 699,18 | 2.097,54 |
| 4 | 534,12 | 2.136,49 |
| 5 | 435,17 | 2.175,83 |
| 6 | 369,13 | 2.214,78 |
| 7 | 321,96 | 2.253,73 |
| 8 | 286,61 | 2.292,87 |
| 9 | 259,13 | 2.332,20 |
| 10 | 237,10 | 2.370,96 |
| 11 | 218,58 | 2.404,35 |
| 12 | 204,10 | 2.449,25 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.918,72 | 1.918,72 |
| 2 | 1.029,20 | 2.058,40 |
| 3 | 699,18 | 2.097,54 |
| 4 | 534,12 | 2.136,49 |
| 5 | 435,17 | 2.175,83 |
| 6 | 369,13 | 2.214,78 |
| 7 | 321,96 | 2.253,73 |
| 8 | 286,61 | 2.292,87 |
| 9 | 259,13 | 2.332,20 |
| 10 | 237,10 | 2.370,96 |
| 11 | 218,58 | 2.404,35 |
| 12 | 204,10 | 2.449,25 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.