14,5 * 4,5 cm - 32 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,9 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.784,15 | 3.784,15 |
| 2 | 2.029,82 | 4.059,64 |
| 3 | 1.378,94 | 4.136,83 |
| 4 | 1.053,41 | 4.213,65 |
| 5 | 858,25 | 4.291,23 |
| 6 | 728,01 | 4.368,04 |
| 7 | 634,98 | 4.444,86 |
| 8 | 565,26 | 4.522,06 |
| 9 | 511,07 | 4.599,63 |
| 10 | 467,61 | 4.676,07 |
| 11 | 432,12 | 4.753,27 |
| 12 | 402,54 | 4.830,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.784,15 | 3.784,15 |
| 2 | 2.029,82 | 4.059,64 |
| 3 | 1.378,94 | 4.136,83 |
| 4 | 1.053,41 | 4.213,65 |
| 5 | 858,25 | 4.291,23 |
| 6 | 728,01 | 4.368,04 |
| 7 | 634,98 | 4.444,86 |
| 8 | 565,26 | 4.522,06 |
| 9 | 511,07 | 4.599,63 |
| 10 | 467,61 | 4.676,07 |
| 11 | 432,12 | 4.753,27 |
| 12 | 402,54 | 4.830,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.784,15 | 3.784,15 |
| 2 | 2.029,82 | 4.059,64 |
| 3 | 1.378,94 | 4.136,83 |
| 4 | 1.053,41 | 4.213,65 |
| 5 | 858,25 | 4.291,23 |
| 6 | 728,01 | 4.368,04 |
| 7 | 634,98 | 4.444,86 |
| 8 | 565,26 | 4.522,06 |
| 9 | 511,07 | 4.599,63 |
| 10 | 467,61 | 4.676,07 |
| 11 | 432,12 | 4.753,27 |
| 12 | 402,54 | 4.830,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.784,15 | 3.784,15 |
| 2 | 2.029,82 | 4.059,64 |
| 3 | 1.378,94 | 4.136,83 |
| 4 | 1.053,41 | 4.213,65 |
| 5 | 858,25 | 4.291,23 |
| 6 | 728,01 | 4.368,04 |
| 7 | 634,98 | 4.444,86 |
| 8 | 565,26 | 4.522,06 |
| 9 | 511,07 | 4.599,63 |
| 10 | 467,61 | 4.676,07 |
| 11 | 432,12 | 4.753,27 |
| 12 | 402,54 | 4.830,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.784,15 | 3.784,15 |
| 2 | 2.029,82 | 4.059,64 |
| 3 | 1.378,94 | 4.136,83 |
| 4 | 1.053,41 | 4.213,65 |
| 5 | 858,25 | 4.291,23 |
| 6 | 728,01 | 4.368,04 |
| 7 | 634,98 | 4.444,86 |
| 8 | 565,26 | 4.522,06 |
| 9 | 511,07 | 4.599,63 |
| 10 | 467,61 | 4.676,07 |
| 11 | 432,12 | 4.753,27 |
| 12 | 402,54 | 4.830,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.784,15 | 3.784,15 |
| 2 | 2.029,82 | 4.059,64 |
| 3 | 1.378,94 | 4.136,83 |
| 4 | 1.053,41 | 4.213,65 |
| 5 | 858,25 | 4.291,23 |
| 6 | 728,01 | 4.368,04 |
| 7 | 634,98 | 4.444,86 |
| 8 | 565,26 | 4.522,06 |
| 9 | 511,07 | 4.599,63 |
| 10 | 467,61 | 4.676,07 |
| 11 | 431,08 | 4.741,92 |
| 12 | 402,54 | 4.830,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.784,15 | 3.784,15 |
| 2 | 2.029,82 | 4.059,64 |
| 3 | 1.378,94 | 4.136,83 |
| 4 | 1.053,41 | 4.213,65 |
| 5 | 858,25 | 4.291,23 |
| 6 | 728,01 | 4.368,04 |
| 7 | 634,98 | 4.444,86 |
| 8 | 565,26 | 4.522,06 |
| 9 | 511,07 | 4.599,63 |
| 10 | 467,61 | 4.676,07 |
| 11 | 431,08 | 4.741,92 |
| 12 | 402,54 | 4.830,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.784,15 | 3.784,15 |
| 2 | 2.029,82 | 4.059,64 |
| 3 | 1.378,94 | 4.136,83 |
| 4 | 1.053,41 | 4.213,65 |
| 5 | 858,25 | 4.291,23 |
| 6 | 728,01 | 4.368,04 |
| 7 | 634,98 | 4.444,86 |
| 8 | 565,26 | 4.522,06 |
| 9 | 511,07 | 4.599,63 |
| 10 | 467,61 | 4.676,07 |
| 11 | 431,08 | 4.741,92 |
| 12 | 402,54 | 4.830,47 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.